Skoči na vsebino

Alarm v avtu


Priporočeno sporočilo

Statistika govori: eno Mazdo 323F na leto pajsnejo.

 

Se pa zna to v prihodnjih letih spremeniti, ker se je v zadnjih 2 letih prodaja Mazd mo?no pove?ala, samo postarat se ?e morajo, da jih bo potrebno malo ve? zdraviti ..

 

Je pa alarm samo za stra?enje mamil papekov, ?e se bo kdo, ki zna odlo?il, da bo zadevo pajsnil, se bo tako tudi zgodilo .. ;)

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, ali je mo?nost vgradit alarmno napravo v avto brez nje? Nimam ravno izku?enj s temi zadevami...

 

Me pa to zanima za Mazdo 6 letnik 2010.

?e je volja in denar se da vgraditi vse ..

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ivan ?e si v klubu se zapel do ?gajnarja pri Mazda servisu v btc-ju je kr ornk stru?ko pa ?e klubski popust lahko koristi? na vgradnjo in na samo alarmno napravo...

 

Moja rde?a lepotica ?e ima ta dodatek, za alarm je spra?eval "pob" ..

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, ali je mo?nost vgradit alarmno napravo v avto brez nje? Nimam ravno izku?enj s temi zadevami...

 

Me pa to zanima za Mazdo 6 letnik 2010.

Jaz imam vgrajen alarm  v Mazdo 6 prva gen. In moram re?t, da mi je ?e 2-krat  pomagala,da mi niso pacienti, ki bi jim treba polomit vse prste, vdrli v avto. Ko so pono?i nekaj ?arili z ne vem ?im okoli ?ip, ( naredili so mi luknjice v gumo), se je alarm spro?il in heroj(i) so jo urno ucvrli v temo. Najbr? niso hoteli ukrasti avta a tudi,?e ti samo vdrejo in poberejo kak?en del ali kaj drugega ima? stro?ke.

Tako, da jaz sem imel alarm (kvaliteten) v vsakem malo bolj?em avtu in tudi v bodo?e ga bom imel.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resno razmi?ljam o nabavi alarma, sploh zarad takih pacientov, ki jih omenja Alex. Glede kraje je pa res, da ?e ti ho?e kdo pajsnit avto, bo to ?e nekako naredil...

 

Edino cenovno si niti najmanj ne predstavljam kolk pride? 500 ?? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resno razmi?ljam o nabavi alarma, sploh zarad takih pacientov, ki jih omenja Alex. Glede kraje je pa res, da ?e ti ho?e kdo pajsnit avto, bo to ?e nekako naredil...

 

Edino cenovno si niti najmanj ne predstavljam kolk pride? 500 ?? :D

 

ah ni tolk drago, tole nabavi? pa se sam po?pila?, vgradil sm ?e v vsaj 3 avte :)

 

http://giordon.si/alarmi.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, vsako delo neki stane. Po profesiji sem ra?unalni?ar in se za avte bolj mal zanimam.

 

Torej, ?e nekdo opravi dobro, potem raje pla?am, kot da bi jaz to naredil recimo napol. :) Pa ne, da bi bil antitalent, samo kavo imam raje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, vsako delo neki stane. Po profesiji sem ra?unalni?ar in se za avte bolj mal zanimam.

 

Torej, ?e nekdo opravi dobro, potem raje pla?am, kot da bi jaz to naredil recimo napol. :) Pa ne, da bi bil antitalent, samo kavo imam raje...

Jaz tudi tako razmi?ljam; kar znam sam naredit in sem ziher v to, naredim sam, ker bo najbolj?e narejeno. ?e pa neke stvari ne obvladam najbolje,to prepustim stru?kotom. V?asih jih opazujem pri delu in se kaj nau?im.E, potem pa se lotim tudi sam stvari, ki mi prej niso bile jasne.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.