Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sm se odlo?u da prodam - http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2451475

 

Zdej ko mam Xedos mi revca stoji zuni na snegu :( Sej mi bo hudo za njo - sploh zdej na zimo zarad 4WD.

 

Mater a nis mogu tega narest ene 3 mesce nazaj ??? :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooooooooooooo jaz pa ?e mam avto :(

 

to sem jaz hotu met neko?, tu se pela? ko lord notri... :ljubezen:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res.

 

Sam je fino, k mora pla?at akontacijo dohodnine, pa verjetno ?e davk od dobitkov, pa ?e po mo?nosti vse dajatve od DDV do DMV in na konc je verjetno ugotovu, da mora dat zraven 4-5k?, da se bo lahko sploh za?el vozit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res.

 

Sam je fino, k mora pla?at akontacijo dohodnine, pa verjetno ?e davk od dobitkov, pa ?e po mo?nosti vse dajatve od DDV do DMV in na konc je verjetno ugotovu, da mora dat zraven 4-5k?, da se bo lahko sploh za?el vozit.

 

Jest mislim da je pa moral davek ?e pla?ati,saj druga?e jo nebi mogel prevzeti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to mislim... res, da je avto zastonj (nagrada) sam je treba ?e precej dopla?at, da ga lohk na cesto zapelje?. Ne mislim to za kupca, ker cena na koncu je pa? ta kon?na, mislim za prodajalca in vzrok zakaj prodaja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to mislim... res, da je avto zastonj (nagrada) sam je treba ?e precej dopla?at, da ga lohk na cesto zapelje?. Ne mislim to za kupca, ker cena na koncu je pa? ta kon?na, mislim za prodajalca in vzrok zakaj prodaja.

 

No,samo vseeno jo dobi? zeloooo poceni,ne?Pa ?e barva je lu?tna. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A proba? sre?o tudi kdaj? :D Ali bi samo nagrade mela,sodelovala pa ne....... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.