Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja res je avto se na?alost prodaja :(.... Avto je v dobrem stanju redno serviseran uglavnm dela tako kod mora. Klopko no a mor? use povedat :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe eo zdj lah usi z 1.5 mlin?ki izkoristte prili?nost da kupte neki k dejansko nekam gre :danzoman:

 

Kolk gre? staviti, da kupec ne bo noben foruma?, ki ima trenutno 1.5 in obljublja, da bo kupil ?estaka? :P

 

Zelc tako je prav, jaz sem tudi o karavanu govoril ko seom prodal oba Nissana. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk gre? staviti, da kupec ne bo noben foruma?, ki ima trenutno 1.5 in obljublja, da bo kupil ?estaka? :P

 

Zelc tako je prav, jaz sem tudi o karavanu govoril ko seom prodal oba Nissana. :bravo:

 

Ma ja dost je 6 let u?ivanja z raketico....Treba nekaj bolj dru?inskega vzet :) ?ena ho?e nekaj velikega :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja dost je 6 let u?ivanja z raketico....Treba nekaj bolj dru?inskega vzet :) ?ena ho?e nekaj velikega :P

 

:D saj v bistvu je kar druzinski je kar prostoren proti drugim avtom jaz sem ga prodal samo zaradi porabe ker se zaj res vozim nonstop pa vsaki dan na siht in audi tak lepo dela pa se divjam nene vec me zvok ne prisili ni pravi in zato pogresam sestaka in ko bodo finance dopuscale si bom eniga nazaj kupo samo za duso da se bom za vikende vozo pa kako srecanje

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi smel? Kolikor ga poznam se je naveli?al Japoncev in gre na nekaj drugega... :harhar:

 

Je pa tole vredno nakupa ker je kar dosti vlo?il vanj, avto fajn gre, dela dobro. Edino kar bi jaz zamenjal so Apex fedri za kaj drugega. Pa ?e cena ni zadnja. Deeyan kje si?

 

to much ???

 

zlo me mika tole, ampak nafuranih je ?e zlo velik <_<http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4012745&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom jzt ?enski predlagu tale nakup, ampak mislim da je za njo ?e plinskih 1.5 vrh glave! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj bodi dec pa se zmeni samo za eno testno s tole 323F potem pa ?e X9 2.5 V6 pa bo? videl kaj je koliko vredno. Verjemi, da ga 323F tolk dobr pi?i, da je vredna tega denarja. Pa ?e napisal je, da da gotovinski popust. :D

 

hotu sm povedat, da tolk ? nimam trenutno od kod vzet :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, zakaj en da? kompresorja notr, ker s kakimi 170 konji bi bil pa ?e kar u?itek tole furat, verjem! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj bodi dec pa se zmeni samo za eno testno s tole 323F potem pa ?e X9 2.5 V6 pa bo? videl kaj je koliko vredno. Verjemi, da ga 323F tolk dobr pi?i, da je vredna tega denarja. Pa ?e napisal je, da da gotovinski popust. :D

 

Pridi ti simon na testno... ti ga prodam :)

 

A ni to od boruta biu?a? Jao kaj so naredil iz nje??? :o
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbl ga pa zmaga jeklenka od Golf 2 uzad, prelepo za vidt :ljubezen: Tale avto je lih en tok vredn kokr je benza not, mogo?e bi mu ?e za beu kufe vrgu zravn :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav mu nekdo da za beu kofe :D

 

Men se pa tole zdi kr nakup, motorizacija taprava, nizka cena, oprema solidna, pa tud doma si lastimo tazga, tko da lahko povem da ni nobenih problemov z njim :bravo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4148666&show=1

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.