Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Cena pa res ni tok stra?na, no sej ne da sem ful na teko?em, ampak tko se mi zdi! :P

 

Pokli?ite ga.Kot pravim,se da zglihat kaj. ;) Je pa ohranjena u nulo,spredaj nove gume.

Noter ima tudi predvajalnik za MP3 -Ajvarjevo delo. :bravo:

 

Zadeva leti,da je ?e kar groza.Pije pa za take konje kar presenetljivo malo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena po podobni ceni :)http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4137268&show=1

 

Kej takega si pa js definitivno nebom omislu, dokler nebo pri zavarovalnici 50% bonusa :D

 

Yavar, kolk je pa kej poraba MPS-a? 15l na 100km, ve??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pisal v temo o porabi. Ampak je njegova 6ka te?ja krava, ki ima ?e 4x4 pogon kar pove?a porabo. Na kratko, tale MPS ob normalni vo?nji najbr? pije cca 9 litrov, ob teranju pa juhuhuhu...

 

Po avtocesti,130-140, priblji?no 8,7-9 l,po mestu normalna vo?nja nekje 1o,5-11l,?e ga tera?... :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pisal v temo o porabi. Ampak je njegova 6ka te?ja krava, ki ima ?e 4x4 pogon kar pove?a porabo. Na kratko, tale MPS ob normalni vo?nji najbr? pije cca 9 litrov, ob teranju pa juhuhuhu...

 

Pol je pa to ?parovc v primerjavi z Evolution-om

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je pa to ?parovc v primerjavi z Evolution-om

 

Jup pa ?isto ni? ni kri?e? avto. ?e te kak mulc vpra?a kak avto ima? re?e?, da nekaj z 260hp in ?pero, ?e te ta??a ali tast pa modro odgovori?, da Mazdo 3 ker je varna, zanesljiva, da si tak OK fant. :P

 

Sicer je poraba pri takem avtu res postranskega pomena ampak glede na to, da ima kar nekaj CX-7 v Slo plin bi bil tale predelan na plin ?e prav sme?no ?paroven avto. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po avtocesti,130-140, priblji?no 8,7-9 l,po mestu normalna vo?nja nekje 1o,5-11l,?e ga tera?... :hudicek:

 

?e kup? tak avto pa ga ne tera?, je isto kb hodu z manekenko pa jo neb f*** :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kup? tak avto pa ga ne tera?, je isto kb hodu z manekenko pa jo neb f*** :D

 

:bravo::hohoho::hohoho:

 

Jup pa ?isto ni? ni kri?e? avto. ?e te kak mulc vpra?a kak avto ima? re?e?, da nekaj z 260hp in ?pero, ?e te ta??a ali tast pa modro odgovori?, da Mazdo 3 ker je varna, zanesljiva, da si tak OK fant. :P

 

Sicer je poraba pri takem avtu res postranskega pomena ampak glede na to, da ima kar nekaj CX-7 v Slo plin bi bil tale predelan na plin ?e prav sme?no ?paroven avto. :hohoho:

 

:bravo:

 

pri EVO-tu je poraba vedno ista, al ti??i? al pa ne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikrat je to res. Sam tukile bi ?lo res na tesno, Zemir hvala, ker se ja dal takle zmenit :)

 

Kaj zdaj, si oz. bo? kupil avto? :P:P

 

Pa ?e ena gt-jka na avtonetu, sicer samo 2.0 :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4186896&show=1

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj zdaj, si oz. bo? kupil avto? :P:P

 

Pa ?e ena gt-jka na avtonetu, sicer samo 2.0 :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4186896&show=1

 

Lepa, ampak glede nato, ?e bi nadevu gor tako opremo kot jo ma Zemirjeva bi me pr?l ?e samo nastavljivi amortizerji ?ez 1000?, pa da bi pol ?e motor menju, pa ?e lep?a je Zemirjeva, tak da Zemir ne se bat, da si bom premislu ;)

 

Nidhoggr, s tem sm ti pa tut najbr? odgovoru tut na prvo upra?anje :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa, ampak glede nato, ?e bi nadevu gor tako opremo kot jo ma Zemirjeva bi me pr?l ?e samo nastavljivi amortizerji ?ez 1000?, pa da bi pol ?e motor menju, pa ?e lep?a je Zemirjeva, tak da Zemir ne se bat, da si bom premislu ;)

 

Nidhoggr, s tem sm ti pa tut najbr? odgovoru tut na prvo upra?anje :P

 

Hehe ni bojazni :) ?e kupi? navadno ima? pou leta minimum dela da pride? na tako kod je moja tko da odsvetujem nakup kaj drugega :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa, ampak glede nato, ?e bi nadevu gor tako opremo kot jo ma Zemirjeva bi me pr?l ?e samo nastavljivi amortizerji ?ez 1000?, pa da bi pol ?e motor menju, pa ?e lep?a je Zemirjeva, tak da Zemir ne se bat, da si bom premislu ;)

 

Nidhoggr, s tem sm ti pa tut najbr? odgovoru tut na prvo upra?anje :P

 

Najve?ji + pr Zemirjevi je da so menjani tefloni + usa tesnila, kar pomen veeeelk prhrank pr motorju. Tud sam mam okol 155.000 prevo?enih in so tefloni ?e hin, dvomim da je pri uni rde?i kj druga?. Pa Zemir ma 2.5 notr, dele bo nova sklopka gor, tko da kljub vi?ji ceni je vseeno Zemirjeva bolj?i nakup.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Yavar, kolk je pa kej poraba MPS-a? 15l na 100km, ve??

 

Pri meni je tam okol 9,3-10 klasi?ne fure(vsak dan v slu?bo in ?e malo fu? letanja) z ob?asnim stiskanjem, ?e pa zaposlim VSE horse za dlje pa 25 NI zgornja meja :blush: , najvi?ja trenutna je bla 170+ :blush:

 

Samo te?a skor 1700 kil tud rabi nekaj da jo premika, pol pa ?e zadnji pogon :blush: in je tako kot je.

 

Samo evo ma 400 kil maj pa spije ve?, pa 2.0 motor in 280km.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4186991&show=1

 

malo ?udno

I tablice

letnik 2000

pa oprema ni da ni

cena??

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je tam okol 9,3-10 klasi?ne fure(vsak dan v slu?bo in ?e malo fu? letanja) z ob?asnim stiskanjem, ?e pa zaposlim VSE horse za dlje pa 25 NI zgornja meja :blush: , najvi?ja trenutna je bla 170+ :blush:

 

Samo te?a skor 1700 kil tud rabi nekaj da jo premika, pol pa ?e zadnji pogon :blush: in je tako kot je.

 

Samo evo ma 400 kil maj pa spije ve?, pa 2.0 motor in 280km.

 

EVO jih ma 298 (govorim za desetko). Sej kot pravim, ?e bi mogu odlo?at med tema dvema bi se te?ko odlo?u, kar se oblike ti?e pa definitivno EVO.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4186991&show=1

 

malo ?udno

I tablice

letnik 2000

pa oprema ni da ni

cena??

 

Ke si najdu tale BATmobil? :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha tm na peti sliki sta una dva maherja dobra, zgledata blazno zaintereserana za nakup doti?ne mazurine :P

 

original felne brez pokrovov,

prva slika kot, da je na nekem odpadu slikan

pa NA nikoli ni imela 110 KM ampak 116 oz 90. 110 so imele NB

jao :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.