Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?aki V6 bi imel 40? ve? je pa ?e problem? Kolk si pa v svoji ?e pustil?  :rolleyes: .

Nemores to med sabo primerjat... to bi blo za dailya... Je pa med 100kW in nad 130kW pa ze konkretna razlika, pa cestnina nad 2.5...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, to ni isti motor kot v Probu in MX-6... To je dejansko Fordov motor ;)

A ni to ta zadeva?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_K_engine

Si vzel potem TransAma?

 

A, seveda :) 

 

http://www.mazda-si.net/topic/9478-post-a-recent-shot-of-your-car/page-55

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nope, ni to K motor, sej ?e po samem sesalnem kolektorju vidi?, da ni to to :)

 

To pa je Fordov Duratec motor... glej pod 2.5L :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Duratec_V6_engine

 

pa ?e slikovna razlika

 

"K"

ford-probe-2.5-02.jpg

 

"Duratec"

20090710195285345DSCF4394.JPG

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a so se zmotili v letniku...? Cena huda, samo tuning je treba odstraniti...

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10632437&show=1&avto=Nissan%20Micra%201.2%2012V%20Visia%201.LASTNIK

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa ve?, da je tunana?

5km nalepka za kesel, prednja pa downforce,na feltnah pa za distanco

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nope, ni to K motor, sej ?e po samem sesalnem kolektorju vidi?, da ni to to :)

 

To pa je Fordov Duratec motor... glej pod 2.5L :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Duratec_V6_engine

 

pa ?e slikovna razlika

 

"K"

ford-probe-2.5-02.jpg

 

"Duratec"

20090710195285345DSCF4394.JPG

?aki, zdaj si mi 2 Forda pokazal :) Jaz sem pa mislil Proba in MX-6 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dodatna za??ita pokrova - haha, a temu se zdej tako re?e?

 

?e da? vse dodatne nalepke dol ?ele naredi? styling in ne destyling kot bi nekdo zmotno mislil

Tale je ze faceliftana, jaz sem pa zaaral se non fl 2011 - izklicna cena je bla ista, je pa res da od dec 15 sta bile samo dve, in obe sta ?le

Edino gomilo opreme ma ta moja - ampak za drugi avto....bi mel raje 2013 :)

Je kar je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, zdaj si mi 2 Forda pokazal :) Jaz sem pa mislil Proba in MX-6 :)

Probe pa MX-6 pa sta identicna in gre povsem za Japonsko zadevo :)

Sem mislu, da primerjas identicnost motorjev med Cougarjem in Probeom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probe pa MX-6 pa sta identicna in gre povsem za Japonsko zadevo :)

Sem mislu, da primerjas identicnost motorjev med Cougarjem in Probeom :)

 

Ne, ne, narobe sva se razumela. Proba in MX-6 sem mislil, ja :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to kak?na napaka ali so B-2500 res delali tudi v sedem sede?ni izvedbi?

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10642936&show=1&avto=Mazda%20%20%A0B2500

 

attachicon.gifDiapozitiv1.JPG

attachicon.gifDiapozitiv2.JPG

To so verjetno angle?i uvozili iz Japonske, sedaj pa prihaja k nam.

 

post-24-0-44763300-1456234534.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el je Angle?, ki si ureja stalno bivali??e v Sloveniji in tudi za avto zdaj ureja homologacijo. Vseeno, sploh nisem vedel, da je bila B-serija tudi 7 sede?na...

Homologacijo? O bogi reve?... Kaj vse mu bodo na?li. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homologacijo? O bogi reve?... Kaj vse mu bodo na?li. 

 

mogoce bojo pa mal bolj zgledal skoz prste, ker je tujec :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, "headbang" pove vse. Meni se je tako ali tako zdelo, ker imam kolege, ki uva?ajo avtomobile iz ZDA in Nem?ije in je pri nas katastrofa. Kot da ne bi uva?al avta, ampak vesoljsko ladjo. Volan, smerniki in pasovi so ?e najmanj. A dam predlog vladi? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.