Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Za smernike vem (USA imajo vedno pri?gane), za volan pa pasove pa prvi? sli?im. Nekateri USA avti vem, da imajo une, ki drsijo do A stebri?ka in se sami zapeljejo nazaj?

Vem pa, da znajo hecno zakomplicirati. Pri uvozu enega avta, ki je bil le za japonski trg in je bil VIN prekratek (reve?e je ?eto zmedlo) so med drugim na?li, da rabi dati zavesice zadaj, da ne bo kamen?ke avtom nazaj metal. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, zanimivo. Ves plasti?ni ?minkeraj se proda, resen stroj pa nikogar ne zanima...

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10603702&show=1&avto=

 

Za tega se ?e vedno ni dobila prava mo?ka roka...

 

 

 

 

Ob kontaktu lahko poveste, da ste za oglas zvedeli od enga hribovca, pa bo ?e dodatni popust...  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, kolikor mi je poznano, so reve?u odlo?no in jasno pokazali, da Slovenija ni kar tako...

 

A moram bit podrobnej?i ali je dovolj jasno?

 

:vskalo:

 

Zanimivo, Slo avti tu nimajo nobenih problemov. Meni je crknila luc na kii in sem mogu it do mehanika ker je za levo lucjo takoj posoda s hladilno tekocino in nisem hotel sam sravfat. Mozakar dela tudi MOT (slo tehnicni pregled) in je reku da bi avto brez problemov prisel cez. Prav za luci sem ga spraseval (ker imajo drugace naravnane ker furajo po napacni strani ceste) in je samo zamahnil z roko in rekel da ni pene, avto ni nevaren za ostale udelezence v prometu in kar se njih tice je vse ok.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav ni? hecna. Mislim, da povsem realna. Samo kaj, ko s takim avtom ne bo nih?e vozil 90. Hja, pri 190 je pa poraba nekaj ve?ja. Nekajkrat ve?ja...

 

 

Mene bolj zanima, kaj je s strojem narobe. Letnik 2015, pa je to ?e drugi lastnik. ?e bi bilo vse v redu, stroj ne bi menjal lastnike ko gate...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav ni? hecna. Mislim, da povsem realna. Samo kaj, ko s takim avtom ne bo nih?e vozil 90. Hja, pri 190 je pa poraba nekaj ve?ja. Nekajkrat ve?ja...

 

Leto proizvodnje pise 2011!

 

Mene bolj zanima, kaj je s strojem narobe. Letnik 2015, pa je to ?e drugi lastnik. ?e bi bilo vse v redu, stroj ne bi menjal lastnike ko gate...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav ni? hecna. Mislim, da povsem realna. Samo kaj, ko s takim avtom ne bo nih?e vozil 90. Hja, pri 190 je pa poraba nekaj ve?ja. Nekajkrat ve?ja...

 

 

Mene bolj zanima, kaj je s strojem narobe. Letnik 2015, pa je to ?e drugi lastnik. ?e bi bilo vse v redu, stroj ne bi menjal lastnike ko gate...

 

 

Letnik je 2011... Verjetno je bil 2015 prvic registriran pri nas (uvoz) ... 

 

BMW_serija_6-20160229-083259.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav ni? hecna. Mislim, da povsem realna. Samo kaj, ko s takim avtom ne bo nih?e vozil 90. Hja, pri 190 je pa poraba nekaj ve?ja. Nekajkrat ve?ja...

 

 

Mene bolj zanima, kaj je s strojem narobe. Letnik 2015, pa je to ?e drugi lastnik. ?e bi bilo vse v redu, stroj ne bi menjal lastnike ko gate...

To so igra?ke za take, ki si lahko privo??ijo take avte, Za une, ki si jih ne morejo.. Je pa mogo?e previsok lizing. Ali pa si je le za?elel tega avta, ?ez par mesecev spet naveli?al (spet le igra?ka, prvi stavek).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ?e to ni v redu... tole ?e zaradi velikosti motorja in te?e avtomobila te?ko pride pod 8 litrov v povpre?ju. Ja ?e ga da? na 90km/h na regionalko bi bilo mogo?e pod 6 ampak to je ?isto nerealen podatek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skor sihurn sm da nove dobim za ta denar!

Pa tole za ZMAJ-a da bo vidu kok je svoje pocen dobu  :D

 

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=9784645&show=1

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Se dogaja, se dogaja. Samo dva odlomka iz policijskih zapisnikov v nedeljo, 21.4.:   - "Ob 20.00 so na Dolinski cesti v Kopru izmerili hitrost avtomobila 123 km/h. Voznika so poskušali zaustaviti, vendar je pobegnil."   - "Ob 20.10 so v Kopru ustavili 65-letnega voznika avtomobila, ki na vozilu ni imel registrskih tablic, vozil je s prazno pnevmatiko, poleg tega je minilo od zadnjega tehničnega pregleda več časa kot določa zakon, imel ni niti urejenega zavarovanja in pretečeno prometno dovoljenje, so sporočili s Policijske uprave (PU) Koper. Alkotest je pokazal 0,54 mg/l alkohola. Zaradi več prekrškov so mu na kraju izdali plačilni nalog v višini 2.800 evrov, čaka ga še obdolžilni predlog pri sodniku za prekrške."
    • Od zdaj naprej, če vas kdo vpraša, pijete pivo iz piksne v dobrodelne namene!
    • Mislim, da se nisva dobro razumela. Napišem malo drugače: zdi se mi, da če ga še niso začeli slediti, da ga tudi prijeti niso mogli...
    • Čestitke, vsi prisotni!   Očitno smo zelo napreden forum z vizionarskimi člani!   To, kar smo tu premlevali pred nekaj leti, je zdaj zmlel še Bruselj...   Sicer počasi, a nam sledijo...
    • Sabine je faca. Fizik po izobrazbi in stvari predela v detajle in poda dokaj realna mnenja, ki so osnova za nadaljne debate, vsaj po mojem tehnično realnem pogledu na svet. Drugo je pa, če večina ljudi to razume. Po moje bolj slabo kaže...   Na žalost je fizika edina stvar na svetu, ki jo ne moreš obrniti in vedno prekriža lepe načrte (butastih) politikov in tudi drugih sanjačev. Dejstvo je pa, da se je treba premikati naprej, drugače obstanemo. Samo ne pa tako na glavo in tako, da napišemo na nek papir kaj bo leta 2035 ali karkoli so se že zmenili na neki večerji...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.