Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

vse ql, le neprakti?na 3 vrata :(

Glede na to, da nisem Strojan family poglavar, ki bi v vsakem trenutku preva?al 16 otrok v avtu, mi je kar QL.  :harhar:

 

@Scream, ne vem zakaj bi bil "fake Japonc", ker avto je pa? narejen v J Koreji in to je to. Oblika je stvar okusa, men je fantasti?na.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da nisem Strojan family poglavar, ki bi v vsakem trenutku preva?al 16 otrok v avtu, mi je kar QL.  :harhar:

 

Ah, ?e da pelje? tri penzioniste, trovratni avto ni najbolj?a izbira...

 

Za 16 otrok ti itak niti nima? ustreznega vozni?kega dovoljenja (D-kategorija). ?eprav, ?e bi bil poglavar Strojan, ga niti ne bi potreboval. Pa tablic na avtu najbr? tudi ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklici se nasega MarkaFerlina za ponudbo; 031209143

 

Jaz bi se raje kot 6ko vzel tegale Plinarja!

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10945446&display=Hyundai%20Coupe%202.0%20CVVT%20FX%20Top-K%20+%20plin

Ravno danes sva ?la z bratom pogledat tale avto.

 

Na slikah zgleda super v ?ivo je pa katastrofa! Tako tehni?no kot vizuelno. Motor ima v olju neko brozgo in usedlino z rjo in smetmi, deluje z manj kot polovico mo?i, ko je na plin, cuka, ro?na ?isto odpovedala prav kmalu ji bo sledila sklopka. Notranjost je uni?ena: volan ima strgano usnje, voznikov sede? ima uni?eno sedalo, zadnji sede?i za?gani s ?ikom, na sploh ves je umazan in ogaben (star in plesniv ?ips med sede?i, itd.). Gume so stare in ni? ne primejo. Zunaj pa je pobutan, lak odstopa, na haubi je bil kitan in je barva po?ila. Prav tako ma avto elektri?ne probleme (ne deluje odpiranje prtla?nika in verjetno ?e kaj). Lastnik je pa ?e 4.

Edino kar je na tem avtu ok so 17 col feltne (vizuelno) in ta novej?e lu?i. Lastnik je pa veleoptimist in ho?e za to drvarnico 2000? ker tok mu kao dajo v avtohi?i. Jaz mu nebi dal niti 500?.

Da povzamem avta se ognite v velikem loku. Ne verjamem da bo ta avto prevozil ?e naslednjih 20kkm. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da ma? ti ?mego te mazde pa nissane samo za krinko in v resnici vozi? o?etovega Galaxyja :P

To ne, prkolco pa res kdaj :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti 6ki na LPG se je sustila cena na 2200?. Vsega po nekih 14dni objavljenega oglasa. Se ?e dogovarjam za ogled, pa recimo da ni kaj preve? ?udnega na njej...

Ze skoraj zastonj, ne gre vec odlasat z ogledom.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze za tole V6 ni pretiranega zanimanja :(

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10977449&display=Mazda%20323%20V6

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lohk bi saj uriginal armaturo pustu ... mene bi edino to odbil oz bi ni?u ceno pa v akcijo sko?u po lepo original armaturko =)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lohk bi saj uriginal armaturo pustu ... mene bi edino to odbil oz bi ni?u ceno pa v akcijo sko?u po lepo original armaturko =)

Mam se js eno na celem ce rabis :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodaja sodelavec, avto je v zares dobrem stanju :)

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10955495&display=Mazda Mazda6 1.8i TE

Sem ze nekaj casa nazaj gledal tale oglas in morem rect, da je res solidno ohranjen (vsaj po slikah sodeoc) :)

P.S. Sem sele zej dojel, da ima FL verzija drugacen volan :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ze nekaj casa nazaj gledal tale oglas in morem rect, da je res solidno ohranjen (vsaj po slikah sodeoc) :)

P.S. Sem sele zej dojel, da ima FL verzija drugacen volan :)

Je, je, to je tista na kateri sm pred kratkim delu mali servis, ko sm dal gor slika kok je presenetljivo cist motor :)

Vprasaj ce proda samo spojler. :D

Nebo hotu razdirat nic :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se mojemu staremu tak dopade M6 Sem slucajno jaz naletel na en ofglas :

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10990889&show=1

 

Kaj pravite, a kdo pozna?

 

Foter je skor ze penzionist, ne rabi vecje masine ter dizla tudi ne :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se mojemu staremu tak dopade M6 Sem slucajno jaz naletel na en ofglas :

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10990889&show=1

 

Kaj pravite, a kdo pozna?

 

Foter je skor ze penzionist, ne rabi vecje masine ter dizla tudi ne :D

Ma tudi ?e nobeden ne pozna je to pomoje vidi-kupi-tankaj-pelji... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.