Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Saj ne vem a je to drago ali ni? Sicer je cena 159.500 ameri?kih dolarjev, ampak dobi? pa dva: enega belo-rde?ega in enega belo-modrega. Belo-modri je res da letnik 1975, belo-rde?i je pa precej novej?i, letnik 1989. ?eprav ob pravem vzdr?evanju letnik pri teh sploh ni problem...

 

 

http://www.vortechonline.com/specials/Mi2-bluwt.htm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful mu pase ta grafitno siva, pa samo 16800km, ali pa gre za niclo premalo na koncu :)

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10997772&display=Hyundai%20Getz%201.4%20GL

 

Kaj to gleda?, to nima plina?! :D

 

Druga?e pa tega pa poznamo:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11105931&display=Nissan%20Primera%202.0%20GT%20%20%20SE

 

Samo kaj ko je druga ve? kot tiso?aka manj (pa tudi sam sem dal nekaj takega za zelo podobno)

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11111196&display=Nissan%20Primera%202.0%20GT%204AiB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nisem ljubitelj recimo rde?e ali rumene barve, ampak takale Jagermeister zelenka mi je pa najve?ja groza med vsemi pogostimi barvami vozil.  :wacko:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11146194&display=Audi%20A4%201.9%20TDI%20S%20line

 

Ni dvakrat za rect, d se ne bo tale audi cez neki cajta znajdu, na hitr poklepan,z malo km in "mal"visjo ceno s5 na a.netu.pa bo interesentov useen dost

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za redka vozila naj bi bil cenzus 25 in ne 30 let :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznam, da je spodobno vozilo, ?eprav ima bencinski motor. Ampak za tako ceno mora imeti ?e nekaj kg zlata zadaj nalo?eno...

1kg zlata je cca 35.000-40.000? - jaz ga vzamem, ?e je samo 20 dek zlata notri

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod kamufla?o se pa skriva Ford Mondeo.  :zvizga:

Baje je x type eden izmed bolj rizicnih rabljenih nakupov,neki tazga kot p407...

 

Je pa zanimivo pogledat tud jaguar s typa,k ma obvolanske rocice na las podobne takratnemu transitu... jebes tak "angleski"stil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod kamufla?o se pa skriva Ford Mondeo.  :zvizga:

 

Ja, tako je. Ta Tdci ni slovel kot zelo zanesljiva ma?ina. Nekaj podobnega kot tista iz moje Mazdune. 

Za redka vozila naj bi bil cenzus 25 in ne 30 let :)

 

Res? ?e 4 leta pa bom o?itno Trans-Ama registriral napol zastonj :) To je pa res dobra novica...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem pa starega Mondea odjavil in ga porinil nazaj v gara?o, ker nikakor nismo uspeli usposobiti klime. Probali smo ?e vse ?ivo od menjave kompresorja, hladilnika, cevi... ampak o?itno je ?e vedno nekje uhajal plin. Bo pa? za rezervo. Kupil sem pa malo novej?ega iz leta 2011/11. 

 

Je ?e ekobustan 1.6. in vizualno identi?en tistemu, ki ga ima moj foter. Njegov ima sicer malo ve? opreme, ker 2.5t niso niti delali v osnovni izvedenki.

 

Ceno sem uspel zni?at ?e za 500?. Upam, da bo za naslednjih 10 let. 

 

Screenshot_2016_07_08_22_13_15.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, 2.100? za 17 let starega mini fiata... folku se pa res fuzla. Realno je tole ob najbolj?em dnevu, poravnanostjo planetov in idealni numerolo?ki varjanti, vredno tretjino nastavljene cene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko enkrat prodaja? kak?en avto mogo?e bol jasno postane zakaj je pri veliki ve?ini oglasov trikratnik cene; Namesto dober dan je po telefonu najprej kolk je zadna cena, ?e potem pride ?e do ogleda je po prvem krogu okol avta enako vpra?anje, na koncu pa ?e, ?e bi se dal mal popusta :D

 

Kdor ?e v ?tartu napi?e realno ceno in potem za to tud proda je car, realnost pa je taka kot je. Na balkanu smo. :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Moram pohvalit hči; 8-šolko, za zdravo in pametno razmišljanje in sicer sva bila na sprehodu pa sem imel v nahrbtniku edino MONSTER pločevinko, ko me vpraša če imam kaj za pit, povem da imam edino to pošast, pa mi odvrne, da je raje cel dan žejna kot da pije ta strup in da če mislim, da pa meni ta svinjarija koristi, da se krepko motim. Pametna 14-letnica, za razliko od fotra, hehe.
    • Kaj,a se ri norca delaš?   Zna biti,da mojih linkov z youtube-a ne odpiraš...taktika-"glava v pesek",in "problema ni".   Npr. poglej tazadnji link,ko tip popravlja elektromotor ionic-a. Prvo,kar pove je:..."sem odklopil cevi in izpustil hladilno tekočino...." Pa si potem poglej motor z tesnili in vse luknje v statorskem ohišju...vse to mora tesniti! In vse črpalke,toplotni prenosniki oz. izmenjevalci toplote,hladilniki,ventilatorji,inverterji in podobna elektronika ki mora biti hlajena...in seveda na metre in metre cevi. In "bog ne daj",da kje spušča!!!   Za kratkočasenje tistih,ki jih zanima...sem že enkrat prilimal link...samo eni @dvorjan nočejo pogledati...pa dajmo še enkrat pogledati hladilni sistem Ford Mach-e...pol pa izvoli šraufaj...    
    • Saj pooblaščenci tudi bencinarje in dizle obravnavajo kot lego kocke ... 😀  
    • Ne, on je v svojem svetu  
    • Čeprav pooblaščencem bo lažje šraufati EV kot ICE. Električarji so kot Lego kocke. Baterija, e-pogon, polnilec in še malo ostale šare. Itak zenkrat največkrat menjajo kos za kos, se skoraj nihče ne poglablja v to, ali je morebiti samo kako varovalko odneslo ali pa če je kak lot popustil ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.