Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Novej?i bmwji so porazni kar se kvalitete ti?e.

Za moj okus so tudi oblikovno grozljivi, npr.. samo ?e omenim X7, ki je videt kot nek kit, ki bo vsak ?as zajel plankton.  :zvizga:  Tanovi Audiji so mi povsem druga zgodba (tudi notranjost in po?utje za volanom).  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moj okus so tudi oblikovno grozljivi, npr.. samo ?e omenim X7, ki je videt kot nek kit, ki bo vsak ?as zajel plankton. :zvizga: Tanovi Audiji so mi povsem druga zgodba (tudi notranjost in po?utje za volanom). :wub:

Meni so pa ravno bmwji oblikovno v?e? zadnje ?ase ; serija 3 mi je itk od nekdaj top, 5ka tudi. X2 mi je zakon, x3 tudi. Kar je pa ve?je je pa res preve? "kit"za pogledati.

 

Audi pa.... No ja... Edino q8 in a3limuzina. Ampak od premium troj?ka mi je ?e zmeraj c-klasa karavan 4matic nekaj v ?emur bi se z veseljem vozil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bmw in audi niso glih nek prese?ek v oblikovanju. Obe znamki tepe to, da so njihovi modeli ?e po kakem letu zastareli. Si ne upajo narediti kake res nove, revolucionarne oblike. Vrsto let samo malo spreminjajo kako masko, lu?i...

Sicer so pa nemci zihera?i, gredo na sigurno. Njihovi pravoverni kupci itak kupijo vse, kar jim ponudijo ne glede na kvaliteto in ceno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bmw in audi niso glih nek prese?ek v oblikovanju. Obe znamki tepe to, da so njihovi modeli ?e po kakem letu zastareli. Si ne upajo narediti kake res nove, revolucionarne oblike. Vrsto let samo malo spreminjajo kako masko, lu?i...

Sicer so pa nemci zihera?i, gredo na sigurno. Njihovi pravoverni kupci itak kupijo vse, kar jim ponudijo ne glede na kvaliteto in ceno.

True. Ampak saj v ?asih je te?ko pogruntat kaj novega. Se mi zdi,da to vsaj deloma resujejo s tem, da navadne modele res ne spreminjajo kaj preve? (a3,a4,a6,a8... c , E, S... Serija 3,5,7...),medtem ko si dajo mogo?e malo ve? duska pri recimo temu nisnih modelih (suvi na 1001nacin, gt-ji pri bmwju...).

 

Je pa res, sam ne vem ?e lo?im med 5let staro a4ko in novo . Isto lahko re?em za a6,a8...

 

Meni ?e zmeraj zmaga Volvo v90 , rang ni?je pa mazda6.... Pa ne re?em tega,ker sem na Mazda forumu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, jaz sem prvo ?estko, ki je bila nekje v rangu 24kEUR po ?tirih letih in 138.000 km prodal tud za 11kEUR. Problem je namre? v tem, da ti pri prodaji oprema pomaga samo v toliko, da se la?je proda - dra?je pa? ne. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, jaz sem prvo ?estko, ki je bila nekje v rangu 24kEUR po ?tirih letih in 138.000 km prodal tud za 11kEUR. Problem je namre? v tem, da ti pri prodaji oprema pomaga samo v toliko, da se la?je proda - dra?je pa? ne. ;)

bolano, cca 3.500? izgube na leto, zgleda ima folk preve? denarja, da kupuje nove avte in jih po parih letih proda

 

jaz sem to?no 3.500? izgubil po 5 letih lastni?tva (Audi A3), star je bil pa 4 leta ko sem ga kupil in 130.000km

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega kupil par mesecev star BMW X5, ga imel 18 mesecev in zgubil samo razliko med nabavno in prodajno vrednostjo 18k?, plus servisi in pizdarije...pod ?rto cca 24k?...

Zdaj vozi golfa...

Imel pa je BMW...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolano, cca 3.500? izgube na leto, zgleda ima folk preve? denarja, da kupuje nove avte in jih po parih letih proda

 

jaz sem to?no 3.500? izgubil po 5 letih lastni?tva (Audi A3), star je bil pa 4 leta ko sem ga kupil in 130.000km

Pri meni je bila ?al to edina re?itev, saj se je v moj avto zaletel en kreten, zavarovalnica pa je prijavila totalko, ?eprav bi se dalo avto popravit za cca 7 jurjev. Ker sem dobil kupca, ki je bil pripravljen dati razliko plus od?kodnino zavarovalnice, da je skupaj naneslo 11kEUR mi kaj drugega ni preostalo. Druga? ga tudi sam ne bi nikoli prodajal po ?tirih letih sploh pa ne pred vsaj 200kkm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolano, cca 3.500? izgube na leto, zgleda ima folk preve? denarja, da kupuje nove avte in jih po parih letih proda

 

jaz sem to?no 3.500? izgubil po 5 letih lastni?tva (Audi A3), star je bil pa 4 leta ko sem ga kupil in 130.000km

 

Le tako naprej, sam z veseljem kupujem malo vo?ene 2-4 leta stare avte za 50 do 60 % cene novega. Nekateri 5k EUR ali ve? pridelajo izgube pri novem avtu, nekateri pa gremo raje 3x letno na dopust za ta denar. Vsakemu svoje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le tako naprej, sam z veseljem kupujem malo vo?ene 2-4 leta stare avte za 50 do 60 % cene novega. Nekateri 5k EUR ali ve? pridelajo izgube pri novem avtu, nekateri pa gremo raje 3x letno na dopust za ta denar. Vsakemu svoje...

Popolnoma se strinjam in tudi sam tako delam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa, ?e je le mo?no, kupim nov avto. Potem je pa vsaj 10 let (oziroma kak?nih 280.000 km) mir. Nato po?asi za?nem spet razmi?ljati o novem. Popolnoma novem. Menim, da je stro?ek enak, kot ?e bi kupoval rabljene in toliko ve? podpiral raznorazne mehanike. Seveda pa se strinjam s tistimi, ki novega ne bi nikoli kupili in prisegajo na rabljene. Tako vsaj imam zagotovilo, da bom rabljen avto lahko prodal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa, ?e je le mo?no, kupim nov avto. Potem je pa vsaj 10 let (oziroma kak?nih 280.000 km) mir. Nato po?asi za?nem spet razmi?ljati o novem. Popolnoma novem. Menim, da je stro?ek enak, kot ?e bi kupoval rabljene in toliko ve? podpiral raznorazne mehanike. Seveda pa se strinjam s tistimi, ki novega ne bi nikoli kupili in prisegajo na rabljene. Tako vsaj imam zagotovilo, da bom rabljen avto lahko prodal...

Ampak ne nam. :) Mi kupujemo leto ali dve star (nov) avto z ?im manj kilometri, po mo?nosti ?e v garanciji.Ne kupujemo starodobnikov Tvoji po moje potujejo kam na jug. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.