Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 38 minutami je Z M A J napisal:

Lepotec

 

1051843.jpg
WWW.AVTO.NET

Volkswagen Arteon R-Line 2.0 TDI BMT DSG ZALOGA, letnik:2020,45334 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kaj je tu lepega?

Še NSU prinz je lepši...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Lepotec

 

1051843.jpg
WWW.AVTO.NET

Volkswagen Arteon R-Line 2.0 TDI BMT DSG ZALOGA, letnik:2020,45334 EUR :: www.Avto.net ::

 

Spredaj maska? 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil zelo blizu, da bi celo imel Arteona (seveda ne v beli barvi, ker ta mu res ne paše). Ampak, ne glede na obliko bi moral VW oziroma celoten VAG dati precej več na samo vodljivost avtomobilov tega koncerna, ker ko vidiš tole te vse skupaj dobesedno mine. Recimo, še Insignia, ki ima slabši renome je tukaj vsaj za dva razreda boljša.

  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je gregc88 napisal:

arteona si gledu in pol kupu mazdo... 😔  ne štekam , vw stokrat lepši in zagotovo boljsi

A si ti kaj popil mogoče?🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

A si ti kaj popil mogoče?🤪

Dobro nerabis sedaj pretiravati. Je ze res, da je mazda lep avto, ampak to ne pomeni, da ostali niso. Isto je s kvaliteto in dalec od tega da samo mazda zna narediti "dober" avto.

 

Kar se pa predsotkov tice:

BMW. VW - vozijo bosanci
MB- vozijo siptarji in "bogatuni"

Kdo potem vozi mazdo? Vsi k so naredili doktorat in se ne pisejo na IĆ?

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Scr3am napisal:

Dobro nerabis sedaj pretiravati. Je ze res, da je mazda lep avto, ampak to ne pomeni, da ostali niso. Isto je s kvaliteto in dalec od tega da samo mazda zna narediti "dober" avto.

 

Kar se pa predsotkov tice:

BMW. VW - vozijo bosanci
MB- vozijo siptarji in "bogatuni"

Kdo potem vozi mazdo? Vsi k so naredili doktorat in se ne pisejo na IĆ?

 

Nisem rekel, da je mazda najlepša, je pa najlepša med serijskimi avtomobili. Ne pobira zastonj medalj za oblikovanje. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Nisem rekel, da je mazda najlepša, je pa najlepša med serijskimi avtomobili. Ne pobira zastonj medalj za oblikovanje. 😏

Če Mazda pobira medalje za oblikovanje, kakšni so potem šele drugi?

 

Ravno včeraj sem preklinjal Mazdo po dolgem in počez, ker tako slabo oblikovanega avta pa res nimaš za vsakim vogalom. In preklinjal sem tudi tiste konstruktorje, ki so zrisali načrt za našo Mazdo 5. Če bi jih le dobil za en dan, jim spremenim vero - in spol spremenim v nespol, da se slučajno taki bedaki ne bi razmnoževali naprej. Sinoči krenem na pot in pregori leva žarnica. Pa sem se lotil kar na prvi bencinski menjat.  Koliko sem pa sinoči preklel ta avto, ga pa najbrž nisem od takrat, ko sem v snežnem metežu ob 22ih montiral verige...

 

In če pomislim, da nekdo za tako oblikovanje dobi še medaljo... Ma da ga dobim v roke, bo hitro spremenil ideje o obikovanju avtomobilov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Slivka napisal:

Če Mazda pobira medalje za oblikovanje, kakšni so potem šele drugi?

 

Ravno včeraj sem preklinjal Mazdo po dolgem in počez, ker tako slabo oblikovanega avta pa res nimaš za vsakim vogalom. In preklinjal sem tudi tiste konstruktorje, ki so zrisali načrt za našo Mazdo 5. Če bi jih le dobil za en dan, jim spremenim vero - in spol spremenim v nespol, da se slučajno taki bedaki ne bi razmnoževali naprej. Sinoči krenem na pot in pregori leva žarnica. Pa sem se lotil kar na prvi bencinski menjat.  Koliko sem pa sinoči preklel ta avto, ga pa najbrž nisem od takrat, ko sem v snežnem metežu ob 22ih montiral verige...

 

In če pomislim, da nekdo za tako oblikovanje dobi še medaljo... Ma da ga dobim v roke, bo hitro spremenil ideje o obikovanju avtomobilov...

Mah, to je delo za spretne prstke(ala kitaristični) nikakor ne za debele, štoraste. Vse je stvar spretnosti. Sicer pa tej novi avti niso za mojstre diy kot so bili yugoti in stoenke. 

Lepo odpelješ avto na uradni servis in ti zaračunajo 40€ za zamenjavo.In je fertik v pol urce...Pa sej folk mora od nečesa živet, ne? 😏

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 5. 2020 ob 22:15 je gregc88 napisal:

arteona si gledu in pol kupu mazdo... 😔  ne štekam , vw stokrat lepši in zagotovo boljsi

Pa vsaj 10 jurjev dražji...

 

Zunaj je Arteon res lep v mojih očeh ampak znotraj je pa sivo povprečje in me ni navdušil. Ker pa avto večino časa gledaš od znotraj (od zunaj ga gledajo drugi, za njih pa avta ne kupujem) je volja do nakupa padala. Piko na i pa je pustila slaba aktivna varnost, kjer se Mazda obnese bolje. Sej imajo isti problem tako Passati pa  Superbi ... pač to ni to. Aktivno podvozje in športni volan, ki naj bi to odpravilo neizrazito krmiljenje pa nisem mogel sprobati nikjer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Boss napisal:

Ker pa avto večino časa gledaš od znotraj (od zunaj ga gledajo drugi, za njih pa avta ne kupujem)+

 

Words to live by! Me je vedno prepričalo to kako se avto pelje in kako se počutim notri kot to kako drugim izgleda od zunaj. Drugače ne bi nikoli kupil določene svoje avte. 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.