Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Beetle atraktiven in celo s strešnim oknom :)

 

1051261.jpg
WWW.AVTO.NET

Volkswagen Beetle V5, letnik:2004,2990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 35 minutami je Z M A J napisal:

Beetle atraktiven in celo s strešnim oknom :)

 

1051261.jpg
WWW.AVTO.NET

Volkswagen Beetle V5, letnik:2004,2990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pa še s prirejenimi kilometri. Čudno da to napišejo, a ni to samo po sebi umevno.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tole: 😲

1069222.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Sport Combi 2.0i 90th Anniversary, letnik:2010,9000 EUR :: www.Avto.net ::

Je kdo iz foruma?

 

Izgleda, da mora cena predstavljati pomembnost 90 obletnice   🤣

  • Haha 1
  • Žalosten 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K smo že glih u bencinarjih, tale je tut dobra: "Uvožen na željo stranke!" ... malo kasnej pa: "Kupljen v Sloveniji mazda selmar" ... :D

 

1059357.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 KaravanG192 RevolutionTop Le30.000km SLO 1.LASTNIK, letnik:2017,24880 EUR :: www.Avto.net ::

 

P.S.: A ni to ta k se že en cajt prodaja, pa je nekdo reku da jo bo šou gleat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Martin Cufer napisal:

Mal boljš si preber kaj piše. 🙄
Piše:"Uvoz vozil na željo stranke". In spodaj link do njihove spletne strani. Tko da ne kar na prvo streljat gluposti 😉

Točno tako, ti si zbereš na netu avto in oni ti ga uvozijo in zrihtajo papirje, to je to. Uvoz na željo stranke. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 5. 2020 ob 17:10 je Martin Cufer napisal:

Mal boljš si preber kaj piše. 🙄
Piše:"Uvoz vozil na željo stranke". In spodaj link do njihove spletne strani. Tko da ne kar na prvo streljat gluposti 😉

Ja res je se strinjam, da majo link strani in da je zadeva uvozena na zahtevo stranke. Kar pa ne razumem, kako je lahko avto potem kupljen v mazda selmar?

 

Hocjo povedat, da uvazajo vozila, tale doticni model je pa slovenski, pa je biu kuplen pr selmarju?

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povprečna potrošnja goriva 6L na 100 km, pri tem GTI 7-ici???

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15270189

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Z M A J napisal:

Povprečna potrošnja goriva 6L na 100 km, pri tem GTI 7-ici???

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15270189

Aha... mojega pa 4,1 l/100.In potem svizec zavije čokolado😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je J.J. napisal:

Za tole 6ko je tko, smo jo sel jst pogledat. V bistvu nej bi bila od soseda, jo prodaja, ker rabi denar. Ogled po dogovoru v njegovi garaži ali pri avtoplanet.

Malo od napisanega drži...Gledal jo nisi, ker že od lani ni bilo ogleda, ker imam parkirano v garaži. O denarju ne bomo...Ogled je samo na avtoplanet. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lennzi, res je nisem videl, ker sem se oglasil na avtoplanetu, tam je bila ena gospodična, ki mi je povedala, kar sem napisal. Sem ji verjel, nisem preverjal, kaj drži. Če kaj ni res, me prosim popravi. Je pa res lepa, ena glavnih konkurentk, ko se bom odločal. Če bo še na voljo, seveda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Z M A J napisal:

Povprečna potrošnja goriva 6L na 100 km, pri tem GTI 7-ici???

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15270189

Ja zakaj pa ne, furaš samo relacije 80 km/h v šesti (oz. v najvišji prestavi, kolikor jih že ta golf ima). Kolk je težka noga, tolk je težka poraba ;)

 

pred 10 urami je amatej napisal:

Prvi stavek je reklama, da lahko uredijo tudi uvoz xyz avtomobila. Spodaj so dejanski podatki avtomobila, ki je bil kupljen v Mazda Selmar.  

No evo, hvala za pojasnilo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 5. 2020 ob 18:52 je J.J. napisal:

Lennzi, res je nisem videl, ker sem se oglasil na avtoplanetu, tam je bila ena gospodična, ki mi je povedala, kar sem napisal. Sem ji verjel, nisem preverjal, kaj drži. Če kaj ni res, me prosim popravi. Je pa res lepa, ena glavnih konkurentk, ko se bom odločal. Če bo še na voljo, seveda.

Živjo.

Nisem mislil nič slabega, da ne boš narobe razumel. V dveh letih kar ga prodajam sta bila dva ogleda :))) Očitno je avto totalno nezanimiv oziroma se ga ne da prodati. Na to so me sicer vsi opozarjali, preden sem se odločil za nakup znamke Mazda. Ne skrbi, če se boš odločal, bo avto še sigurno na voljo, glede na izkušnje zadnjih dve let. :)))

Lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Lennzi napisal:

Živjo.

Nisem mislil nič slabega, da ne boš narobe razumel. V dveh letih kar ga prodajam sta bila dva ogleda :))) Očitno je avto totalno nezanimiv oziroma se ga ne da prodati. Na to so me sicer vsi opozarjali, preden sem se odločil za nakup znamke Mazda. Ne skrbi, če se boš odločal, bo avto še sigurno na voljo, glede na izkušnje zadnjih dve let. :)))

Lep pozdrav.

Za pravo ceno gre takoj!:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rx8, sicer tašvohna po ugodni ceni;

 

1037995.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda RX-8 Challenge, letnik:2005,2500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • a tudi legendarnega T5R ne ?
    • to je vse v skaldu z BMW pravili (ki so posebna, in jih drugi vozniki ne razumemo  )
    • groza, ampak po drugi strani, kaj vse folk šari na avte....pričakovano
    • V oglasu za moje pojme manjka zelo pomembna informacija, kateri lastnik si ? (označeno je, da je kupljena v SLO). In kje si delal servise (uradni ali neuradni, oz. imaš dokazila za servse?). In še vprašanje za vse mojstre dizel mazd ali je ta letni 02/2017 že rešen vseh tistih problematičnih hib, ki so jih imele letniki 14/15/16 (podložke, injektorji, veriga oljne črpalke, itd....)?   (p.s. sprašujem za kolega, ki išče nek wagen, ampak ne vem če bi mu priporočal mazdo dizla ...)  
    • hvala, ti si sigurno kak it security guy :)....ni take panike, ker imam še dopis kjer piše "ob prevzemu nagrade je potrebno pokazati osebni dokument...trgovina bo imela seznam nagrajencev", ker sem moral oddati tudi svojo DŠ, tako da v osnovi je bon vezan na moje ime, in s potencialnim kandidatom bi moral iti jaz v trgovino (imajo kar spisan dober protokol....). Malo sem razočaran nad odnosom, ker bi z veseljem kupil njihovov kolo in s tem takoj doplačal cca.300-500€, torej bi imeli več od mene, ampak se striktno držijo pravil....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.