Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 20 minutami je Z M A J napisal:

Rx8, sicer tašvohna po ugodni ceni;

 

1037995.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda RX-8 Challenge, letnik:2005,2500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Dober kos avta za tak denar... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je 50keda napisal:

 

€€€ da menjaš bate pa batne obročke ne? :P

Nvm, kaj misliš podjebavat? 🙄

Ti lahko menjaš bate  na wanklu, če ti jih uspe najdt. 

 

Ponavadi je wankel žal pri 100kkm zrel za generalko. 

Generalka wankla pomeni menjava vseh tesnil in ležajev v najslabšem primeru še rotorja ali excentrične gredi... In hitro presežeš ceno za katero se prodaja ta rabljena Rx8. 

Napisal sem dobronamerno, da ne bo kdo mislil da kr kupiš wankla in se voziš pol miljona km. 

Mah, brezveze boljše da nič ne pišem na forum k mi ni do otročarij.

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Aless joj, ste vsi čist resni tule na forumu. Za wankla pa menda ja že ptički čivkajo, da potrebuje skrbno roko pri vzdrževanju, če ga hočeš furat par kilometrov. V nasprotnem primeru, si predstavljam, da bi takšnile oglasi meli 10x ceno, glede ta tele RX-8 niso glih v neomejenih količinah narjene. Zaradi tega pa sem tvoj komentar smatral kot smešen, in ga želel nadaljevat.

Podjebavam ne oz. niti nimam namena, rad se pa šalim, očitno sem narobe smatral tole temo, kot manj resno, ker večinoma se sem pošiljajo "zanimivi" oz. največkrat "smešni/absurdni" oglasi. Bom drugič dal pod #sarkazemOn,  #sarkazemOff, da ne bom vzbujal lažnih občutkov ali pa se bom raje vzdržal komentarja.


 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@50keda ok, mogoče bi moral mal kasneje odpisat na forum, sem bil mal razpi... tisti trenutek in sem mogoče vzel preresno. 😉

Saj ni panike je ok če se tudi pošalimo. 🤠

 

Glede RX8, pa je res škoda da je wankel tak problematičen, ker či motor dalj držal bi zagotovo bile cene dosti višje ja. 

Aja ena varianta je da kupiš poceni Rx8 in swapaš noter kak Toyotin motor. 😎

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V moji blizini je rumena Rx8, s popolno preobrazbo pod motornim pokrovom in naj bi bil za drag race, street race. Fordov motor menda.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je amatej napisal:

Mislim, da je Pelko imel eno RX-8. Na tablici je pisalo KR STROSEK. Že ve zakaj :)

LJ PELE, so bile njegove lastniske tablice ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tista je sedaj v štajerskih koncih, zraven Slovenske Bistrice če se prav spomnim. Entuziastičen nov lastnik; avto v dobrih rokah. Mogoče je že obrnila 100k... 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rx rabi za swap lahek motor. Uradno možna je pa pri nas predelava samo v električno, kot jo ima Pečjak.

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Rx rabi za swap lahek motor. Uradno možna je pa pri nas predelava samo v električno, kot jo ima Pečjak.

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Rx rabi za swap lahek motor. Uradno možna je pa pri nas predelava samo v električno, kot jo ima Pečjak.

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Rx rabi za swap lahek motor. Uradno možna je pa pri nas predelava samo v električno, kot jo ima Pečjak.

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

  • Haha 1
  • Začuden 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je MareCX30 napisal:

Pozdravljeni,

imam CX 30 in sem ob nakupu (začetek marca letos) naročil kljuko, ki pa je še vedno nisem dobil. Zanima me, kje drugje se jo lahko kupi in zmontira? Razmišljam, da jo skenslam na uradnem servisu, ker so komentarji ni na zalogi ali pa sploh ne odgovorijo na mail. Kupil sem v Mazda BTC (Lj.) :angry2:

 

Hvala

Pred 14 dnevi sem dobil informacijo s strani Mazde BTC Ljubljana, kjer imam naročen GPS modul za CX-30, da imajo blokiran račun.....ne vem pa če to še danes velja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam na Mobile.de Opel GT, kakšno oblikovanje in se ga dobi že pod 10000€

 

(linka mi ne dovoli pripopat in teži, če sem človek, hehe)

 

 

Popravljeno od Z M A J

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Z M A J napisal:

Gledam na Mobile.de Opel GT, kakšno oblikovanje in se ga dobi že pod 10000€

 

(linka mi ne dovoli pripopat in teži, če sem človek, hehe)

 

 

GT je hud ,ja... Nekakšen predhodnik speedster pa še bolj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi, a kaj kot je pod 10k EUR samo taka izvedba:

327843.jpg
CK-MODELCARS.DE

Das Modell wurde in der gewohnt hochwertigen AUTOart-Qualität produziert und spiegelt das Original bestmöglich wider...

 

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Če je vse OK - mogoče 25k max.

 

 

 

 

Mi je pa zanimivo, da tega Močnik še kar prodaja. Novembra sem bil pripravljen zanj dat 28.500 EUR pa so se mi sam smejali, da je to prenizka cena in da ga za tok ne morejo dat.

 

1062154.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD184 Revolution Top belo usnje, letnik:2019,28800 EUR :: www.Avto.net ::

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Če je vse OK - mogoče 25k max.

 

 

 

 

Mi je pa zanimivo, da tega Močnik še kar prodaja. Novembra sem bil pripravljen zanj dat 28.500 EUR pa so se mi sam smejali, da je to prenizka cena in da ga za tok ne morejo dat.

 

1062154.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD184 Revolution Top belo usnje, letnik:2019,28800 EUR :: www.Avto.net ::

 

Prej niso mogli skozi z malim zaslužkom,sedaj bodo lahko pa z zgubo,tak ti je to....:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Prej niso mogli skozi z malim zaslužkom,sedaj bodo lahko pa z zgubo,tak ti je to....:vskalo:

S tem bodo plačali davek na POŽREŠNOST! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 21 urami je Boss napisal:

Če je vse OK - mogoče 25k max.

Mislim, da je imel ceno malo čez 25k..

Tista G192 je pa še vedno gor. Cena identična.

 

pred 12 urami je Z M A J napisal:

S tem bodo plačali davek na POŽREŠNOST! :)

Pa še korona je malo usekala...

Popravljeno od amatej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.