Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je amatej napisal:

Jaka akcija :D Kot, da se delajo norca. Očitno jim ne gre tako slabo...

1061023.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan G165 Revolution AKCIJA, letnik:2020,33000 EUR :: www.Avto.net ::

image.png.936cc5af1afb633e2f6fcacbe30231ad.png 

POVPRAŠAJTE PRODAJALCE ZA POSEBNO AKCIJSKO PONUDBO ZA TO VOZILO.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale MB SL stroj je pa moj letnik :)

 

1077371.jpg
WWW.AVTO.NET

Mercedes-Benz SL-Razred 450 SL, letnik:1978,8500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Glede na to, da se avto prodaja že n časa in še vedno vztraja pri cenah 25.600€, 25.250€, 25.199 in po dogovoru sicer ni ravno zanimiv oglas... je pa opomba toliko bolj :)

 

1067559.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD150 Revolution beri opombe , letnik:2019,0 EUR :: www.Avto.net ::

 

Citat

RES DA SMO V ČASU "KORONA" KRIZE IN DA JE PRIHODNOST VSEH NAS ZELO NEJASNA IN NEPREDVIDLJIVA. SEM PRIPRAVLJEN NA VSE(DO NEKE PAMETNE MERE RAZUMA) IN VEM OZ. SE ZAVEDAM DA JE TEŽKO REČI KDAJ BO BOLJE. ZATO SEM SE ODLOČIL DA VAM DAM MOŽNOST DA SAMI PONUDITE OZ. POŠLJETE PONUDBO (SMS ALI EMAIL NASLOV xyz@xyz.com). POTEM PA SI JO PREGLEDAM IN MOGOČE RAVNO VAŠO ODOBRIM, ČE BO TISTA PRAVA(TU MISLIM PREDVSEM DA BO PRIMERNA OZ. POŠTENA ZA OBE STRANI). HVALA ZA RAZUMEVANJE IN ODGOVOR OZ. POVPRAŠEVANJE. VABLJENI VSI TISTI, KI ZNATE CENITI DOBER IN ZANESLJIV AVTO TE ZNAMKE. OB OGLEDU VOZILA DOREČEMO TISTO ZADNJO PIKO NA I.OGLED VOZILA MOŽEN VSE DNI V TEDNU, CEL DAN. RESEN IN POŠTEN KUPEC DOBI LEPO DARILO.

SLO vozilo, vinjeta 2020.Avto je v tovarniški garanciji(5let). Menjave niso možne. Na voljo je tudi komplet zimskih pnevmatik(ugodno)

 

Popravljeno od amatej
Zabluran email
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dizel je ane :P

 

Šalo na stran, po mojem enostavno zahteva preveč. Pač mislim si, da ga prodaja za kakšna 2k € manj kot nabavna cena, zdej pa tist k kopuje pa če ma 28k € v žepu, bo pa še nekje dva najdu, pa bo meu takega še z vonjem po novem in samo tremi kilometri na števcu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena absolutno previsoka. Jaz sem za malo starejšega z 18000 km dal z vsemi stroški uvoza okoli 22000€. 

Me pa nasmejejo vedno tej tovarniški podatki. 

 

Kombinirana vožnja:4,5 litrov / 100 km

Izvenmestna vožnja:4,1 litrov / 100 km

Mestna vožnja:5,2 litrov /100.Yeah,sigurno.😅

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex kar se tiče tovarniških podatkov, ja enostavno daš 1 liter zraven pa maš realno. Tak js že od zmeri delam, pa še nism biu razočaran :D Poanta je, da te njihove porabe so dejansko resnične, samo ne z našimi nogami in pogoji. Danes sm z svojo pripeljal do avtoceste pa sm mel še samo 7.3 ... no po AC in poti domov, mam sedaj normalnih 7.8 (kot je tudi moje dolgoročno povprečje od nakupa), pa če greš za mojo gleat tovarniške pa daš še liter zram ... smo pa tam nekje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je 50keda napisal:

@Alex kar se tiče tovarniških podatkov, ja enostavno daš 1 liter zraven pa maš realno. Tak js že od zmeri delam, pa še nism biu razočaran :D Poanta je, da te njihove porabe so dejansko resnične, samo ne z našimi nogami in pogoji. Danes sm z svojo pripeljal do avtoceste pa sm mel še samo 7.3 ... no po AC in poti domov, mam sedaj normalnih 7.8 (kot je tudi moje dolgoročno povprečje od nakupa), pa če greš za mojo gleat tovarniške pa daš še liter zram ... smo pa tam nekje.

Jaz moram dodati kar 2 litra zdraven pa je nekje realno. 

Seveda ne gledam na okence od trenutne porabe. 🤗

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je 50keda napisal:

@Alex kar se tiče tovarniških podatkov, ja enostavno daš 1 liter zraven pa maš realno. Tak js že od zmeri delam, pa še nism biu razočaran :D Poanta je, da te njihove porabe so dejansko resnične, samo ne z našimi nogami in pogoji. Danes sm z svojo pripeljal do avtoceste pa sm mel še samo 7.3 ... no po AC in poti domov, mam sedaj normalnih 7.8 (kot je tudi moje dolgoročno povprečje od nakupa), pa če greš za mojo gleat tovarniške pa daš še liter zram ... smo pa tam nekje.

Misliš 2,napiso si 1 lit.... :jezicek:

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Alex napisal:

Jaz moram dodati kar 2 litra zdraven pa je nekje realno. 

Seveda ne gledam na okence od trenutne porabe. 🤗

 

Reče tip, ki po menjavi gum naredi analizo ker mu pije 2 deci manj. Hmmmmm..... :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Reče tip, ki po menjavi gum naredi analizo ker mu pije 2 deci manj. Hmmmmm..... :huh:

To sem opazil, ko sem tankal polno in primerjal isto relacijo kot prej.😛

Sem pač analitik in za vsako stvar preverjam, kaj se je spremenilo in kaj je drugače.Ali je boljše ali slabše. Če je slabše leti ven.Edino,če iz estetičnih vidikov polepša stvar je sprejemljivo. 

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letnik 63 in že takrat kar 303PS, noro :)

 

 

1057539.jpg
WWW.AVTO.NET

Chevrolet Corvette C2 Sting Ray, letnik:1963,59900 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
pred 30 minutami je 50keda napisal:

Dobra makina. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Bini napisal:

Dobra makina. 

Za moj okus optimalna zadeva kar se tiče zadnje generacije 6-ke (črna, sedanka, bencin), manjka le še 6valjev ali kakšna turbinca, wruuuuuuuum :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja manjka turbo, ker so atmosferci malo leni. 

Črn avto pa zame odpade, sem mel 2 črna in sem si rekel nikoli več.

Vsaka praska se pozna gor, vedno je umazan, črna je za ljudi ki imajo preveč časa, da lahko pol avto glancajo vsak dan. 🙄

  • Všeč 7
  • Haha 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Vrhunska. Direkt ta motor bi izbral, če bi kupoval šestico. Pa kot pravi zmaj verjetno res ne bi bila črna.

Jap... in poraba 8-9 litrov/100 za normalno vožnjo.Izvenmestna vožnja 5l/100.Ja,in potem se zbudiš. Dodaš še avtomatski menjalnik in si na konju. 😛Sem jo imel na preizkusu. Ne, hvala. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja manjka turbo, ker so atmosferci malo leni. 
Črn avto pa zame odpade, sem mel 2 črna in sem si rekel nikoli več.
Vsaka praska se pozna gor, vedno je umazan, črna je za ljudi ki imajo preveč časa, da lahko pol avto glancajo vsak dan.
Sej ma dost navora, ne rabs turbota. Ze 2. 0 ga ma dost, vleče k zmešana....
  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je J.J. napisal:
pred 5 urami je Aless napisal:
Ja manjka turbo, ker so atmosferci malo leni. 
Črn avto pa zame odpade, sem mel 2 črna in sem si rekel nikoli več.
Vsaka praska se pozna gor, vedno je umazan, črna je za ljudi ki imajo preveč časa, da lahko pol avto glancajo vsak dan. emoji849.png

Sej ma dost navora, ne rabs turbota. Ze 2. 0 ga ma dost, vleče k zmešana....

Ima dosti navora?! 😥

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.