Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

dne 17. 9. 2020 ob 21:22 je Slivka napisal:

Bi koga mogoče slučajno zanimala Mazda 5 z dvolitrskim turbo dizlom?

 

dne 17. 9. 2020 ob 21:30 je Alex napisal:

Dvomim... če bi bil benzinar bi se kar trlo kupcev. 

 

 

Še dobro, da je tako. Ima človek čas, da dodobra vse premisli, preden naredi napako in prezgodaj proda... Tako pa bo petka ostala še naprej pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Slivka napisal:

 

 

 

Še dobro, da je tako. Ima človek čas, da dodobra vse premisli, preden naredi napako in prezgodaj proda... Tako pa bo petka ostala še naprej pri nas.

Prava odločitev. Konja, ki je odličen se ne proda. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

 

 

Še dobro, da je tako. Ima človek čas, da dodobra vse premisli, preden naredi napako in prezgodaj proda... Tako pa bo petka ostala še naprej pri nas.

Škoda, jaz sem pa že skoraj stavil ali se bo tako dolgo ali več prodajala kot od tvoje sestre FORD! 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je gregc88 napisal:

kaj je s tistm fordom blo? se je pol  prodau al nje? 

Seveda se je! Bila pa je po tej prodaji pripomba, da je lastnik Forda dvakrat vesel. Prvič ko ga kupi in na koncu če ga proda! :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3,6L potrošnja nafte na 100km? :)

 

 

1057577.jpg
WWW.AVTO.NET

Renault Clio Grandtour dCi 75 Techno Feel, letnik:2014,5999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem, verjamem. 

 

Veš, koliko je Črnogorski rekord v teku na 100 metrov? 63 metrov, več jim še ni uspelo preteči.

 

Koliko porabi tale rena iz oglasa? 3,6 litra nafte na 100 km. Se pravi, s 3,6 litri prevozi 80 km, potem pa z avtovleko do servisa, ker se je že kaj pokvarilo...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 10/3/2020 at 8:22 PM, Z M A J said:

3,6L potrošnja nafte na 100km? :)

 

 

1057577.jpg
WWW.AVTO.NET

Renault Clio Grandtour dCi 75 Techno Feel, letnik:2014,5999 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Ta motor na relacijo dejansko spije samo 4 litre nafte... Gre pa poraba strmo navzgor na ac, v pospeških si tam tam s kamijoni, registriraš ga pa lahko kot nepremičnino, ker itak ne gre nikamor.

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mikavna zadeva;

 

1037575.jpg
WWW.AVTO.NET

Mercedes-Benz SL-Razred Sl 500 amg, letnik:1990,7900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Z M A J napisal:

Mikavna zadeva;

 

1037575.jpg
WWW.AVTO.NET

Mercedes-Benz SL-Razred Sl 500 amg, letnik:1990,7900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Iskreno dvomim,da je tole AMG. Verjetno je delan za USA tržišče ; milje na števcu? 

 

Feltne so pa bruh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo všečen avtoček, RAZEN notranjosti (in kot češnja na torti neka Oplova retro rumeno-bela osvetlitev), bruhuhu

 

1079668.jpg
WWW.AVTO.NET

Opel Astra 2.0 Turbo OPC - SAMO 58.000KM, letnik:2008,7990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Z M A J napisal:

Zelo všečen avtoček, RAZEN notranjosti (in kot češnja na torti neka Oplova retro rumeno-bela osvetlitev), bruhuhu

 

1079668.jpg
WWW.AVTO.NET

Opel Astra 2.0 Turbo OPC - SAMO 58.000KM, letnik:2008,7990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Opel? 🧐

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Z M A J napisal:

Zelo všečen avtoček, RAZEN notranjosti (in kot češnja na torti neka Oplova retro rumeno-bela osvetlitev), bruhuhu

 

1079668.jpg
WWW.AVTO.NET

Opel Astra 2.0 Turbo OPC - SAMO 58.000KM, letnik:2008,7990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Mogoče kovid nate vpliva? 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne, modra barva mi je zelo všeč že od nekdaj, pa močan T bencinski motor in kupe oblika :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko se tukaj spoznate na BMWje? Gledam tole reč, pa mi nekaj ni jasno: kaj je "Stikalo za doživetje voznika skupaj z Eco Pr"?

 

1029046.jpg
WWW.AVTO.NET

BMW serija 2: 218d xD-GT-SPORT LINE-LED-KAMERA-HARMAN KARDON, letnik:2018,25950 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

Koliko se tukaj spoznate na BMWje? Gledam tole reč, pa mi nekaj ni jasno: kaj je "Stikalo za doživetje voznika skupaj z Eco Pr"?

 

1029046.jpg
WWW.AVTO.NET

BMW serija 2: 218d xD-GT-SPORT LINE-LED-KAMERA-HARMAN KARDON, letnik:2018,25950 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ročica za žmigavce? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 hours ago, Boss said:
Quote

Sporty driving with optimized chassis and suspension with limited driving stabilization.

A to pritisneš SPORT+ tipko in pridejo 4je bavarci do tebe in vsak na avtu pošraufa par nastavitev pri vsakem izmed koles in pol maš "optimized chassis"? :D 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar gledal odajo Avto emisija in tam zasledil ponudbo za Mazdo CX 5 ,ki pride v Srbiji 23.990€ s bencimskim 165 konjskim motorjem,kar se mi zdi super cena. Ne vem pa koliko je pri nas ampak za ta denar sigurno ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če prav razumem praviš, da je vse to laž in da si je vse izmislil?   Men je pa kr logično da so servisi enormno dragi, če večina dejansko EV-je prodaja z zgubo. Nekje morajo notri prinest ta minus. V USA že ustavljajo proizvodnjo EV-jev in zdaj milostno upajo, da se jih kupci usmilijo in pokupijo tolk ICE-jev, da zlezejo iz rdečih številk.   No ja, sej mogoče je pa tudi to laž in je vse cool and dandy.
    • Sploh pa morate vsi skupaj tele Youtuberje jemati z rezervo. Njihova vsebina je skoraj vsa "clickbait".   Zdrava pamet ti pove, da ne more zamenjava baterije avtomobila stati več kot avto (zadnjič primer popraskane baterije na Hyundai Ioniq 5 v ZDA - ko so bojda hoteli ne vem ali 50 ali 60 jurjev). Ali pa tale lovska, da želijo za popravilo pokvarjene klime (čeprav eksplodiran kompresor - ultra redek primer) 11 jurjev funtov.   To je podobno, kot je na Autocommerce model meni rekel, da bo prvi servis za Smarta 450 evrov. Sem se mu samo zasmejal in odšel skozi vrata.
    • So servisi kaj dražji kot za CX-5? Čestitke!   Pa saj lahko SkyActiv-G 2.5 lahko voziš do 500.000 km, če podvozje prej ne zgnije. 😃
    • 20 februarja sem bil na servisu   torej jutri mi obrne na 2 meseca     po pričakovanjih, cca 3k na mesec, poleti malo manj, ker sem na morju, pa bo cca 30kkm letno   3krat na teden DT-LJ, moja je šla parkrat službeno v MB, pa v biotermah sva bla pri vas na dopustu, pa zdej parkrat že na morje, in se obrača...    če bi imel priliko, bi kupil novo, točno takšno, in jo vozil dokler bi šla, res mi ni žal niti centa   sploh bo pa jeseni končno tudi prtljažnik v uporabi, ker pričakujeva      
    • @skritikrt Klima dela, gretje tudi. Je pa moj ZOE novejši od tega v videu.   Če pa bo kaj crknilo, se bo pa popravilo. Po cenovno dostopni metodi. In ne na "stealership-u". 😉    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.