Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

A pa jo sploh dobis za ta denar? Dizla mogoce se, ampak vprasanje v kaksnem stanju.
Saj me ni preveč strah diesla imam prvo generacijo, ki bi jo zamenjal zaradi rje ima pa 300.000 km. In motor je še ok.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizli so na voljo za tak proračun, ja
 
1059403.jpg WWW.AVTO.NET
Mazda Mazda6 Sport Combi CD140 CE, letnik:2009,2700 EUR :: www.Avto.net ::  
Ta je ok , ni mi všeč črna barva in težko pridem sedaj do Črnomlja

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kris, sem prej gledal se ena prodaja črna in to na PTUJU, za 2800, no saj si verjetno že gledal Avtonet?

 

Tale mi je pa folija noro všeč na tej ND-jki :)

 

 

1025676.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda MX-5 G160 Revolution Top Navi, letnik:2016,18900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kris, sem prej gledal se ena prodaja črna in to na PTUJU, za 2800, no saj si verjetno že gledal Avtonet?
 
Tale mi je pa folija noro všeč na tej ND-jki
 
 
1025676.jpg WWW.AVTO.NET
Mazda MX-5 G160 Revolution Top Navi, letnik:2016,18900 EUR :: www.Avto.net ::  
Ta ima preveč kilometrov, to imam doma samo rje verjetno nima.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse mazde so rjaste. Od druge generacije naprej je pa kar se rje na karoseriji tice ok na podvozju je pa se vedno vse rijasto. Sem zadnjic na dvigalki gledal bmw x5 e53 2004 letnik. Ene pikice rje  ni imela pa je bila vedno vozena v sloveniji. Prejsni renault clio in trenutna fabia ista zgodba. Minimalna rja na podvozju pa je bil clio letnik 04, fabia je pa 07. Tok o temu kok so vsi avti po podvozju gnili.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja glede rje tudi švabi niso glih nek biser, dva sodelavcs imata golf5 in pri obeh isto rjavi pragi blatniki zadnji pokrov prtljažnika. 

Btw. Sosed ima A6 3.0tdi l. 08 in pragi rjavi in me nazadnje glih neki fehtal če bi mu to saniral🙄

Toliko o pocinkanem švabskem plehu. 

Edino za službene Renaulte lahko rečem da so glede rje odlični, nekateri avti so tudi 10 let stari in začuda skoraj nič rje. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 53 minutami je FuManchu napisal:

Verjemi, da je ne bi imel. Kolega mehanik na avto plus nima najboljšega mnenja o njih,kar se tiče pokvarljivosti. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 11. 2020 ob 12:52 je Aless napisal:

No ja glede rje tudi švabi niso glih nek biser, dva sodelavcs imata golf5 in pri obeh isto rjavi pragi blatniki zadnji pokrov prtljažnika. 

Btw. Sosed ima A6 3.0tdi l. 08 in pragi rjavi in me nazadnje glih neki fehtal če bi mu to saniral🙄

Toliko o pocinkanem švabskem plehu. 

Edino za službene Renaulte lahko rečem da so glede rje odlični, nekateri avti so tudi 10 let stari in začuda skoraj nič rje. 

to so stare gare ni cudn da se pojaze rja... drgac pa  mazde samo 2 let stare pa leti stran lak tako iz feltn kot pleha.... imel golf 5 in mazdo 3 2005.... mazda za na odpad golf prakticno brez rje.... 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je gregc88 napisal:

to so stare gare ni cudn da se pojaze rja... drgac pa  mazde samo 2 let stare pa leti stran lak tako iz feltn kot pleha.... imel golf 5 in mazdo 3 2005.... mazda za na odpad golf prakticno brez rje.... 

 

 

Haha, ja se vidi da si VAG fan. 

Golf 5 brez rje🙄, ja ko je nov bil, pri starejših pa so še bolj rjavi od Mazd🤪😉

5b13b096267d735983706c80
WWW.SHPOCK.COM

Golf 2005.avställd.gick ej igenom besiktningen. Rostig i sparklådor.rost på bakluckan...

 

https://www.motor-talk.de/bilder/golf-5-schweller-durchgerostet-rost-rost-rost-g77743743/img-20171106-210858-1-i209021104.html

 

https://www.gutefrage.net/frage/rostblasen-an-der-heckklappe-am-vw-emblem

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Aless napisal:

 

Haha, ja se vidi da si VAG fan. 

Golf 5 brez rje🙄, ja ko je nov bil, pri starejših pa so še bolj rjavi od Mazd🤪😉

5b13b096267d735983706c80
WWW.SHPOCK.COM

Golf 2005.avställd.gick ej igenom besiktningen. Rostig i sparklådor.rost på bakluckan...

 

https://www.motor-talk.de/bilder/golf-5-schweller-durchgerostet-rost-rost-rost-g77743743/img-20171106-210858-1-i209021104.html

 

https://www.gutefrage.net/frage/rostblasen-an-der-heckklappe-am-vw-emblem

 

VAG so najbolj precenjeni avti na trgu. Realna cena golfa je nekje 18-19 jurjev. Prodajajo jih pa po skoraj trideset. A plastika noter v kabini kot v yugotu. 😄

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je Renault dober proti rji, saj je tak kot Trabant. No, v bistvu je boljši. Trabant je bil PVC, Renault je pa PVC-turbo...

 

Se spomnim dogodka, ko je sosed zaradi slabega akumulatorja svojega Cliota (letnik 2005) parkiral v križišču na vrhu, približno 200 metrov proč od hiše. Ko so divji prašiči navohali tisto plastiko, so ga olupili celega. Možakar se je skoraj zjokal, ko je zjutraj zagledal "okostnjak" in še jaz bi bil kmalu tepen, ker me je popadel smeh, ko sem prišel mimo in videl ostanke...

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je scania napisal:

Jaz sem tudi v svoji  karieri videl mnogo več vagovcev prerjavetih kot japoncev. Sploh če gledamo od letnika 2000 naprej. Se mi pa zdi da glede zaščite pred rjavenjem je renault kar dober (vsaj v tem hahaha)

Tudi jaz sem videl več VAG ov in celo audijev rjastih. Moram pa priznati, da ima tudi Peugeot kar dobro pločevino in vsaj stari niso nič rjaveli. Prvaki so pa Alfe, kar se tiče rjavenja. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

17 hours ago, scania said:

Res je lepa, ampak osebno imam zadržke do Alfe, mogoče neopravičeno ampak.... nekak bol zaupam Japoncem 😁

 

Js sm si zdej 4 leta lastil 159ko, na koncu sm jo prodal s 365kkm, pa je se vedno delala kot urca. Priznam, da sem tut zdej, ko sm kupoval avto gledu za Giulijmai, ampak so cenovno se mal previsoko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Tudi jaz sem videl več VAG ov in celo audijev rjastih. Moram pa priznati, da ima tudi Peugeot kar dobro pločevino in vsaj stari niso nič rjaveli. Prvaki so pa Alfe, kar se tiče rjavenja. 

Sem imel Alfo 156 s 140k km in staro 9 let a ni imela niti pikice rje. Je pa bila garažirana, mogoče zato nimam noben avto rjast. Vsaj tista pva leta 7-10 let nimam opravka z rjo.. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.