Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pri tej ne pise, da je slovenskega porekla... Na drugih trgih imajo lahko drugacno opremo ... Sicer je tudi ponavadi drugacno ime... in je tale "Revolution", ki je navedena v oglasu, prilagojena nasemu trgu, da se ve priblizno kaksno stonjo opreme ima ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, vzupan3 said:

Hvala.

Očitno se full LED prične z opremo Attraction (2015/2016 vsaj na SLO trgu).

Ampak pazi "LED dnevne luci" ne pise full led

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

21 minutes ago, Deeyan said:

Ampak pazi "LED dnevne luci" ne pise full led

Če pogledaš, vidiš pri nižjih nivojih opreme:

- žarometi: halogenski, dnevne luči.

Pri višjih nivojih opreme:

- LED, dnevne luči (ne pozabi na vejico med LED in dnevne luči) kar je funkcionalno full LED.

 

Sam imam Attraction opremo (2015, SLO trg) in je full led (LED nočni žarometi, LED dnevne luči in LED zadnje luči). 

 

Je bil pa že menjan levi žaromet (parkirišče) in stane (samo žaromet) cca. 1.500,00 EUR.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je vzupan3 napisal:

Če pogledaš, vidiš pri nižjih nivojih opreme:

- žarometi: halogenski, dnevne luči.

Pri višjih nivojih opreme:

- LED, dnevne luči (ne pozabi na vejico med LED in dnevne luči) kar je funkcionalno full LED.

 

Sam imam Attraction opremo (2015, SLO trg) in je full led (LED nočni žarometi, LED dnevne luči in LED zadnje luči). 

 

Je bil pa že menjan levi žaromet (parkirišče) in stane (samo žaromet) cca. 1.500,00 EUR.

LED zadnje luči? A nimajo navadnih luči zadaj? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na osnovi pojasnila zaposlenega na Mazda servisu sem razumel, da imajo CX-3 Revolution in Mazda 6 Revolution top, oba kupljena na začetku 2016 (torej še model 2015), ter tudi Mazda 3 Revolution letnik 2016-2018 vse LED: sprednje LED dnevne, sprednje LED dolge in zadnje LED luči.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Janez007 napisal:

Na osnovi pojasnila zaposlenega na Mazda servisu sem razumel, da imajo CX-3 Revolution in Mazda 6 Revolution top, oba kupljena na začetku 2016 (torej še model 2015), ter tudi Mazda 3 Revolution letnik 2016-2018 vse LED: sprednje LED dnevne, sprednje LED dolge in zadnje LED luči.

Za 3ko lahk potrdim 💯%

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 12. 2020 ob 0:07 je amatej napisal:
1049638.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD175 AWD Revolution Avt.-4x4, letnik:2016,18200 EUR :: www.Avto.net ::


pozna kdo kaj več?

Živjo, pred kratkim sem kupil podobno Mazdo 2017 letnik ročni menjalnik in Nakana oprema. Avto je res super, dal sem 15k ima pa samo 130k. Ta se mi pa zdi malce predraga. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Matej6mazda6 napisal:

Živjo, pred kratkim sem kupil podobno Mazdo 2017 letnik ročni menjalnik in Nakana oprema. Avto je res super, dal sem 15k ima pa samo 130k. Ta se mi pa zdi malce predraga. Lp

Daj malo predstavi svojo makino, kaka slika? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je FuManchu napisal:

Konjenica ni tako švoh. Še kakšen remap pa je:punk:

Mogoce ves kako se ta motor odnese, ko ga cipiras?

pred 25 minutami je Alex napisal:

Zame najboljša kombinacija. 👍

Ceprav tudi avtomatik ni slabo samo ne vem pa tocno kako je z vzdrzevanjem... Olje potrebno menjat na 30k pa baje je drag, tako sem slisal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Konjenica ni tako švoh. Še kakšen remap pa je:punk:

Se nas bo nabralo toliko tu na forumu, da bomo morali bivati v šotorih, preden nas vse reši. 😋

  • Haha 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 12/23/2020 at 10:45 AM, Janez007 said:

Na osnovi pojasnila zaposlenega na Mazda servisu sem razumel, da imajo CX-3 Revolution in Mazda 6 Revolution top, oba kupljena na začetku 2016 (torej še model 2015), ter tudi Mazda 3 Revolution letnik 2016-2018 vse LED: sprednje LED dnevne, sprednje LED dolge in zadnje LED luči.

Cx-3 Revolution 2016 ima full led ja. Razen žmigavca :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm se tut js zdej mal bolj am uzel... in mam tut js kratke in dolge led, nvem zakaj sm mel skoz filing, da je xenon

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.