Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Hmh, Mazda diesel z prevoženimi 500.000km?! 😎

Ziher so prevrteni naprej😁😁😁

Po mnenju nekaterih na forumu, je dizel za smeti, se kvari in ne zdrži 200kkm. 🙄

1069277.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD185 GTA, letnik:2009,3500 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 5
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Aless napisal:

Hmh, Mazda diesel z prevoženimi 500.000km?! 😎

Ziher so prevrteni naprej😁😁😁

Po mnenju nekaterih na forumu, je dizel za smeti, se kvari in ne zdrži 200kkm. 🙄

1069277.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD185 GTA, letnik:2009,3500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

To je pa sestka od @Turbo Lumpi :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Aless napisal:

Hmh, Mazda diesel z prevoženimi 500.000km?! 😎

Ziher so prevrteni naprej😁😁😁

Po mnenju nekaterih na forumu, je dizel za smeti, se kvari in ne zdrži 200kkm. 🙄

1069277.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD185 GTA, letnik:2009,3500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Všeč mi je, ker deluje pošteno, kar očitno, ... ves ta natančen  opis zgodovine ... kar sicer po izkušnjah ne pomaga najbolj pri prodaji vozila.😉

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je J.J. napisal:

Od kdaj so ble pa PFL dizelce 185km? A je dal 2.2 motor namest 2.0. not? Se to sploh da homologirat?

 

Od 2009 so bili not 2.2 motorji s tremi močmi in eden je bil točno s tako konjažo. 2.0, je bil praktično samo dobro leto v uporabi pa še to le zaradi tega, ker so zamujali z 2.2 dizlom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Jest napisal:

 

To je pa sestka od @Turbo Lumpi :)

ampak s ceno je pa optimist... jaz sem lani svojo v brezhibnem stanju s skoraj pol manj km dal za 3000 EUR. Sicer pa... naj trg pove, da ne bom kej bv naprej govoril.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

ampak s ceno je pa optimist... jaz sem lani svojo v brezhibnem stanju s skoraj pol manj km dal za 3000 EUR. Sicer pa... naj trg pove, da ne bom kej bv naprej govoril.

Slabo si prodal....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma niti ne... mi je bolj pomembno bilo, da je šla brez jebanja z raznimi rođoti. Še enkrat bom povedal, kot že mnogokrat - tud jurja je vredno, da nimaš opravka s takimi preprodajalci. Ampak, ko voli nek izvoli in naj se jebe par mesecev, na koncu pa je še vsak popustil in dal za bistveno manj kot je mislil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 1/2/2021 at 9:14 AM, Aless said:

Hmh, Mazda diesel z prevoženimi 500.000km?! 😎

Ziher so prevrteni naprej😁😁😁

Po mnenju nekaterih na forumu, je dizel za smeti, se kvari in ne zdrži 200kkm. 🙄

1069277.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD185 GTA, letnik:2009,3500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Tole pa prodaja nas @Turbo Lumpi 🙂

 

Edit: vidim, da ste ze prsli do tega 😁

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1076278.jpg WWW.AVTO.NET
Mazda Mazda6 Wagon CD175 Revolution, letnik:2014,5500 EUR ::...  
Je že ni več

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je gregc88 napisal:

ja očitno je mazda huda roba k je tok hitr prodana :D

drgač je pa pisal da se mu je med vožnjo odprl pokrov motorja in je bila veselica.... nočem doživet

 

Mazda Mazda6 Wagon CD175 Revolution, letnik:2014, samo 5.500 EUR ? A ta avto je bil vozen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

 

Mazda Mazda6 Wagon CD175 Revolution, letnik:2014, samo 5.500 EUR ? A ta avto je bil vozen?

Po moje ja. Kupiš kje na odpadu novo havbo, poklepaš še kaj zraven in pobarvaš. Vse skupaj rešiš po moje za kakega jurja ali malo več. In imaš skoraj zastonj vrhunski avto. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
10 hours ago, Freak said:

Pa tole tudi dobro izgleda 😎

 

1059867.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport 2.3i MPS Navi, letnik:2010,11500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tole pa mislim, da je lastnik v naši skupini na Facebooku :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugodna cena 6-ke GH dizel karavan 2500€;

 

1047887.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Sport Combi CD140 CE, letnik:2009,2500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Ugodna cena 6-ke GH dizel karavan 2500€;

 

1047887.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Sport Combi CD140 CE, letnik:2009,2500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pa se vam ne zdi da je bila karambolirana?

Ročka menjalnika je nekam preveč na levi strani ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.