Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 31 minutami je gregc88 napisal:
1040980.jpg
WWW.AVTO.NET

Renault Laguna Grandtour Expression Confort 1.9 dCi, letnik:2005,699 EUR :: www.Avto.net ::

 

če so v ceno vključne tud tete na zadnji sliki ... pol je ugodno 😮 

Ta tip ima zanimive oglase, najbolj je pa ta smešen 

1075532.jpg
WWW.AVTO.NET

Tomos Automatic 3s Račun prometna, letnik:2013,499 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa tale ukopkotova ze zamenjala enih lastnikov... Se mi zdi, da je precejkrat na avto.net-u ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1078791.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport 2.3i MPS, letnik:2007,9950 EUR :: www.Avto.net ::

  tale tud  že skoz visi gor, s to ceno mogoce  misle da ma ferrarija ker je rdeč ... nevem  za 10 cukov  dobiš lepo m3 2015... se pelješ ko car... 

ne glede na redkost pa moc pa bla bla je taka  piksna vredna max 4jurje, vse kar bi dal več je smrtni greh... 

razumem da se najde nekdo ki kupi starga porša itd za tak denar ne pa tole.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

4 hours ago, Deeyan said:

Tegale pa dostikrat po Kamniku vidim 😁

Popravljeno od Husky1290
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Deeyan napisal:

Vsaj tepih bi popravil pa prag z viledo obrisal. Ko svinjak kaj naj rečem:angry2:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, gregc88 said:
1078791.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport 2.3i MPS, letnik:2007,9950 EUR :: www.Avto.net ::

  tale tud  že skoz visi gor, s to ceno mogoce  misle da ma ferrarija ker je rdeč ... nevem  za 10 cukov  dobiš lepo m3 2015... se pelješ ko car... 

ne glede na redkost pa moc pa bla bla je taka  piksna vredna max 4jurje, vse kar bi dal več je smrtni greh... 

razumem da se najde nekdo ki kupi starga porša itd za tak denar ne pa tole.... 

Tem kantam grejo tut se sam gor cene, realna vrednost je pa 300€ ane? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Deeyan napisal:

Tem kantam grejo tut se sam gor cene, realna vrednost je pa 300€ ane? 

 

 

Ko se enkrat vsedeš v tako raketo, kot je MPS, so ti vsi ostali avti navadna dostavna vozila. Takšno je imel moj sodelavec in mu je še sedaj žal, da jo je prodal. Pravi, da je bil to daleč najboljši avto, kar jih je imel. Pa je imel same dobre avte. Takoj bi kupil novo, če bi mazda še delala MPS-ke, pravi. Zakon. 👍

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Alex said:

Ko se enkrat vsedeš v tako raketo, so ti vsi ostali avti navadna dostavna vozila. Takšno je imel moj sodelavec in mu je še sedaj žal, da jo je prodal. Pravi, da je bil to daleč najboljši avto, kar jih je imel. Pa je imel same dobre avte. Takoj bi kupil novo, če bi mazda še delala MPS-ke, pravi. Zakon. 👍

Jp res je. Tole bo res pocasi ratalo kot skrinja z zlatom nekje na dnu oceana 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Deeyan napisal:

Jp res je. Tole bo res pocasi ratalo kot skrinja z zlatom nekje na dnu oceana 🙂

... In cena jim bo samo rasla,in rasla, ko jih bo vedno manj na tržišču in se bodo vozili okoli samo še  hibridi z 1000 kubičnimi, tricilindričnimi mlinčki.Ko bo šel takšen avto mimo njih, bodo lahko komot stopili iz avta ven in se mu bodo priklonili.

Spomnim se, da jo je on že pred petimi-šestimi leti prodal za skoraj enak denar, kot se tale prodaja. Takrat mu je Ajvar vgradil v njega Mp 3 predvajalnik. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

Mazda bi rabla samo še izvedenko s turbo bencinarjem in malo tršim podvozjem pa je to to.

Ja. Lahko bi sedanji trojki vgradili obstoječi benz motor turbo 2.5 litra z okoli 300 HP in gor obvezno kake aero dodatke. In pa seveda obvezno odprtina na sprednji havbi. 🤗

Nato kot si sam napisal trše podvozje in obvezno 19" col gume. Pa malo širši kolotek obvezno. To je to. Zmaga 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

Tem kantam grejo tut se sam gor cene, realna vrednost je pa 300€ ane? 

 

 

no 300 glih ne... npr 4cuke max sm napisu ... 

nemska piksna je pa drugo  , ... tu ni primerjave....cena pa itak spet v višavah.... 

vem da cena z leti raste takim , sej je tud npr. fičko  drag,  ma še vseeno  nekak razumem da so dragi in imajo svojo ceno ... taka m3 mi je pa res predraga in ne vrjamem da bi kdo tolk dal... mogoce cez 20 let ce bo ohranjena tako kot je  danes pa res dobi tolk.... 

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 minutes ago, gregc88 said:

no 300 glih ne... npr 4cuke max sm napisu ... 

nemska piksna je pa drugo  , ... tu ni primerjave....cena pa itak spet v višavah.... 

vem da cena z leti raste takim , sej je tud npr. fičko  drag,  ma še vseeno  nekak razumem da so dragi in imajo svojo ceno ... taka m3 mi je pa res predraga in ne vrjamem da bi kdo tolk dal... mogoce cez 20 let ce bo ohranjena tako kot je  danes pa res dobi tolk.... 

 

Torej mata tut Mitsubishi EVO in Subaru Impreza WRX STI pretirano ceno? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je amatej napisal:

Notri pa zgonjeno kot, da bi se z njo po njivi vozil :S

 

"Prodam lepo ohranjeno mazdo3 2.0i gta" in "Letom primerno ohranjena"... vsaj posesal bi jo lahko.

Tudi meni je zanimivo , da se niti malo ne potrudijo spucati notranjost za oglas... Dati volan naravnost,pospraviti privat stvari (telefon), dati tepih naravnost... 

pred 6 urami je gregc88 napisal:
1078791.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport 2.3i MPS, letnik:2007,9950 EUR :: www.Avto.net ::

  tale tud  že skoz visi gor, s to ceno mogoce  misle da ma ferrarija ker je rdeč ... nevem  za 10 cukov  dobiš lepo m3 2015... se pelješ ko car... 

ne glede na redkost pa moc pa bla bla je taka  piksna vredna max 4jurje, vse kar bi dal več je smrtni greh... 

razumem da se najde nekdo ki kupi starga porša itd za tak denar ne pa tole.... 

Tole sem par dni nazaj videl v Litiji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, gregc88 said:

čak a zdej bomo za vsak avto komentiral kok je vredn itd... miljon avtov je.... loh sm bw

prilimal sem link, povedu svoje  mnenje, in amen....  za vse užaljene  pa brez zamire...lp

 

Ne to, dajem v primerjavo podoben rang 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je gregc88 napisal:

no 300 glih ne... npr 4cuke max sm napisu ... 

nemska piksna je pa drugo  , ... tu ni primerjave....cena pa itak spet v višavah.... 

vem da cena z leti raste takim , sej je tud npr. fičko  drag,  ma še vseeno  nekak razumem da so dragi in imajo svojo ceno ... taka m3 mi je pa res predraga in ne vrjamem da bi kdo tolk dal... mogoce cez 20 let ce bo ohranjena tako kot je  danes pa res dobi tolk.... 

 

Ko vidim, da folk daje NCjke za isto ceno, isti letnik gor, se mi ta MPS cena niti ne zdi tok pretirana :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.