Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

1 hour ago, samSimon said:

Sami neki car restorerji 😄 Pa kdo bo te podrtije za bajto gledu 🙄🙄

(wtf odgovarjal sem v rubriki ''zanimivi oglasi'', kako se je to zdej kle znajdlo)

 

eni smo pač bolj oldschool fanatiki... btw, takih avtov nebo več!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, gregc88 said:
65872608_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Po hudem trčenju so vozilo BMW M3 v ZDA prodali za 8000 evrov in odpeljali v...

 

 

Jp, jp, Marko je kr macek kar se tega tice, vse zbrska 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je gregc88 napisal:
65872608_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Po hudem trčenju so vozilo BMW M3 v ZDA prodali za 8000 evrov in odpeljali v...

 

In zato Nejc raje kupi cenen in poceni nov avto, kot pa ceneno popravljen avro renomirane znamke za isti denar... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

On je meni uvozil avto. Car. 👍

 

Tut sam sm se najprej obrnu nanjga, pol se je pa slučajno pojvla na netu 6ka, ki si jo zdej lastim od zanesljivega prodajalca v Sloveniji, ki isto uvaža avte iz tujine :)

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja, strižejo ovce. Ljudje sami pa tudi trapasti, ker ne pogledajo malo naokrog...

Letnik 2020, model za slovo IV generacije, oprema ni dani. Se tale trojka niti približno ne more primerjat s temle v oglasu. Razlika za novega, 11 let mlajšega, samo x2

 

1030331.jpg
WWW.AVTO.NET

Renault Clio TCe 90 Generation, letnik:2020,9990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me pa vedno nasmejejo tele izjave - vozilo je kot novo. Ne ni, je pač recimo dobro ohranjeno, ampak večina stvari je pač stara 11 let in tudi blizu ni novim zadevam. Si pa upam trditi, da bodo našli idiota, ki bo tole kupil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Me pa vedno nasmejejo tele izjave - vozilo je kot novo. Ne ni, je pač recimo dobro ohranjeno, ampak večina stvari je pač stara 11 let in tudi blizu ni novim zadevam. Si pa upam trditi, da bodo našli idiota, ki bo tole kupil.

V najboljšem primeru je dobro ohranjeno. Verjetno je pa zgolj naspricano z maxibrillom , na števcu je všečna številka o prevoznih kilometrih in nek vajenec ga je poliral cel dan (avto). Nov je pa bil recimo 9jurjev (avto, ne vajenec) ...

 

Koliko bi potem moja xsara Picasso bila vredna. 2009letnik... 1rang do dva višje od clia bi recimo izničila razliko, ker jih moj ima 170.000.km, ampak ima pa lpg (dodajmo dobrega jurja) pa prvi lastnik sem pa slovenski je (avto, lastnik niti ne), pa obnovljena servo pumpa me je prišla 200eur... Ja, jebemu da nekje 6000bi pa se dalo dobiti.. Ok, naj bo 5700. Čudaki so tisti ki enake xsare prodajajo (in prodajo) za 1600eur...

1075880.jpg
WWW.AVTO.NET

Toyota Auris 1.6 Valvematic Style, letnik:2015,12000 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

No, sj tole je isto. Ampak ga pa je uporabljal samo za v službo. Kot da mi je važno a je vozil otroke na pevske vaje, ženo na smučanje ali pa sebe v službo... 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

al pa una.... pa to je japonc, to nima kj crknt sam voziš... zumm zuum :D 

 

nejc tista xsara je tok grda pa kištasta da več k 500 € neb dau , se raj z ax- om vozm... 

omenjeni clijo je mal drag, ampak čist ok avtič .. bi ga imel brez sramu

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Damijani napisal:

Ja, strižejo ovce. Ljudje sami pa tudi trapasti, ker ne pogledajo malo naokrog...

Letnik 2020, model za slovo IV generacije, oprema ni dani. Se tale trojka niti približno ne more primerjat s temle v oglasu. Razlika za novega, 11 let mlajšega, samo x2

 

1030331.jpg
WWW.AVTO.NET

Renault Clio TCe 90 Generation, letnik:2020,9990 EUR :: www.Avto.net ::

 

tastar ma ok motor... tale pa vprasanje...oz mislem da od l 2012 naprej da je ogromno tezav in ne samo v renoju, posledicno tud v drugih znamkah kjer so mel te motorje ...forumi tako pravijo, ogromno zapisov da bi mogl it v skupinsko tozbo ker tolk olja pijejo... kao bencinarji manj onesnazujejo, pol pa skurjo tolk olja  da ne mores za njim vozit... to k merijo na tehničnih je larifari, v praksi se pokaze, ravno vceraj ko sem sel z motorjem na izlet sem prehitel ns silo vec avtov zgolj zaradi smradu iz izpuha.. fak kaj se vozi po cestah... stari dizli in bencinci so vsi isti... smrdi iz njih in kadi modro crno.. da dobesedno crknes za njim.... 

 

uglavnem za te novejs cliote je 

uradni zapis tak ..

  • Pri vozilih opremljenih z 1.2 TCe turbo-bencinskimi motorji prihaja do intenzivne porabe motornega olja, kar lahko ob neredni kontroli nivoja olja povzroči tudi hujše okvare na motorju. V kolikor se težava opazi pred poškodbami motorja je možno z reprogramiranjem omiliti težavo z porabo olja, v nasprotnem primeru pa nas čaka še odprava hudih  poškodb na motorju.

 

ugl. hočem rečt da ni zmeraj zagotovilo da ce je nekaj let novejsi avto  pol tud boljši....  

 

sam pa cliota neb imel ker poznam vec ljudi ki so kupili novega in je skoz neki..od menjalnika do stroma luck... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je gregc88 napisal:

al pa una.... pa to je japonc, to nima kj crknt sam voziš... zumm zuum :D 

 

nejc tista xsara je tok grda pa kištasta da več k 500 € neb dau , se raj z ax- om vozm... 

omenjeni clijo je mal drag, ampak čist ok avtič .. bi ga imel brez sramu

Tista grda xsara je pri meni že zdavnaj odplacana :) in za tisto razliko v ceni do kakšnega manj grdega in novejšega avta gre Nejc lepo kadarkoli na izlet ali dopust in tank v tej isti grdi xsari je vedno poln :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm tud še vse na  našparan keš kupu  rabljene , in tud grem na izlet za razliko v ceni ker ne kupim nikol novega, pa ni xsara ...kaj pa to 

 

novega cliota si statistično gledano kupijo večinoma tisti ki niso premožni in si želijo vsaj enkrat v življenju domov pripeljat nov avto iz salona.... nič narobe, samo povem  .. jaz mam pač raje avto ki stane nov 3 cliote, in kupm malo rablenga ... smo si razlicni

 

nimam nič proti tebi nejc in xsari, sam povem da so za male pare tud drugi avti itd... cliota si  'napadu' kok je drag in kok je vredna pol tvoja kišta... pa sem pač povedu da dam raj 5K za cliota kot xsaro 1K...  pr obeh ti ostane za izlet :D

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Tista grda xsara je pri meni že zdavnaj odplacana :) in za tisto razliko v ceni do kakšnega manj grdega in novejšega avta gre Nejc lepo kadarkoli na izlet ali dopust in tank v tej isti grdi xsari je vedno poln :)

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je gregc88 napisal:

js sm tud še vse na  našparan keš kupu  rabljene , in tud grem na izlet za razliko v ceni ker ne kupim nikol novega, pa ni xsara ...kaj pa to 

 

novega cliota si statistično gledano kupijo večinoma tisti ki niso premožni in si želijo vsaj enkrat v življenju domov pripeljat nov avto iz salona.... nič narobe, samo povem  .. jaz mam pač raje avto ki stane nov 3 cliote, in kupm malo rablenga ... smo si razlicni

 

nimam nič proti tebi nejc in xsari, sam povem da so za male pare tud drugi avti itd... cliota si  'napadu' kok je drag in kok je vredna pol tvoja kišta... pa sem pač povedu da dam raj 5K za cliota kot xsaro 1K...  pr obeh ti ostane za izlet :D

 

 

 

 

Saj vem. Nisem napadel cliota. Daleč od tega. Clio se mi nasploh zdi super price/performance in če bi obstajal karavan bi ga gledal za svoj naslednji avto. Ampak za tega doticnega pa sem izpostavil smešno visoko postavljeno ceno. Samo to. 

 

Kar se tice postavljanja cene za mojo rabljeno xsaro sem se seveda šalil. Uporabil sem enako razmišljanje kot jo je (v mojih očeh) uporabil tisti ki je postavil ceno tistemu doticnemu rabljenemu cliu. Nebi dal niti 5jurjev zanj, niti 6jurjev za 11let staro xsaro. 

 

No, in ko si napisal kdo po tvojem mnenju kupi novega clia... Nekaj takega se je meni podilo po glavi ko sem kupil novo xsaro. Poceni, prostorno, novo, zanesljivo. 

pred 1 uro je Alex napisal:

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

Ni sarkasticno ampak meni je xsara letnik 97 (navadna in ne Picasso) lepša kot golf 3 iz istega leta. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

 

Ampak, men je res dolgočasnost oblikovanja pri Golfu res nekaj izjemnega in kako sploh uspejo dobiti kupce zanje. Ok tradicionalisti so eno, ampak da pa velika večina tistih, ki ni nikoli imela Golfa verjetno ne zna narediti pravilnega vrstnega reda od Golfa 5 do Golfa 8. Sigurno bodo generacije v neki točki zamenjali med sabo pa vseeno imajo veliko kupcev. To je meni fenomenalno, narediš par malenkostnih popravkov in že prodajaš kot novo generacijo. Je pa res, da kupiš 10 let starega golfa in razlagaš kot, da je nov model. 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

Ampak, men je res dolgočasnost oblikovanja pri Golfu res nekaj izjemnega in kako sploh uspejo dobiti kupce zanje. Ok tradicionalisti so eno, ampak da pa velika večina tistih, ki ni nikoli imela Golfa verjetno ne zna narediti pravilnega vrstnega reda od Golfa 5 do Golfa 8. Sigurno bodo generacije v neki točki zamenjali med sabo pa vseeno imajo veliko kupcev. To je meni fenomenalno, narediš par malenkostnih popravkov in že prodajaš kot novo generacijo. Je pa res, da kupiš 10 let starega golfa in razlagaš kot, da je nov model. 🤣

Sem pa opazil pri veliko kupcih golfov, da nimajo glih izdelanega pojma, kaj je estetika. Tudi oblačijo se ponavadi da gorje svinjam.

Je pa rudi res, da bi lahko preoblekel dacio v golfa in oni bi ga spet hvalili. Ker bi mislili, da pač vozijo golfa. 

In ja. Kot praviš. Oblikovalcem in lastnikom folcvagna bi bilo potrebno dati medaljo, kako jim uspe z par popravki maske in luči že deset let prodajati enak avto. In to z ceneno plastiko noter. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Idealna pozicija VINJET;

 

1042251.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 Sedan 1.5i, letnik:2000,250 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta nov golf je sestavljen iz samga škarta in ostankov, neki na hitr pa pocen skup zmetan, pa dejmo prodajat ''ime''. Ko dvigneš pokrov motorja ugotoviš, da havba in blatniki niti pobarvani niso z notranje strani. Mi je pa že od nekdaj šla na živce ta generičnost VW in Škod... Nobene oblike, duše, nič... Notr vse kvadratno, brez vsake estetike...
Zato me Mazda ubistvu tok navdušuje.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.