Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je samSimon napisal:

Ta nov golf je sestavljen iz samga škarta in ostankov, neki na hitr pa pocen skup zmetan, pa dejmo prodajat ''ime''. Ko dvigneš pokrov motorja ugotoviš, da havba in blatniki niti pobarvani niso z notranje strani. Mi je pa že od nekdaj šla na živce ta generičnost VW in Škod... Nobene oblike, duše, nič... Notr vse kvadratno, brez vsake estetike...
Zato me Mazda ubistvu tok navdušuje.

 

Taka je vag skupina:zvizga:

  • Haha 2
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je DonFelipe napisal:

Drži, pa moraš biti res posebnež da to kupiš oziroma pustiti da manipulirajo s teboj.

 

Ta je tudi zanimiva, saj že nekaj časa stoji parkirana v Lj - Šentvid 

1052462.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda MX-6 2.0 i 16V, letnik:1992,3990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

napačen motor :zvizga:😝

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je DonFelipe napisal:

Ne v tem je osnovni 2,0

A to ni dosti?

Zanimiva je ta kupe verzija 626ke

Ne... ker avto, ki zgleda športno mora imeti vsaj ustrezen motor, čeprav tud tistih slabih 170KM pri 2.5 mašini je zadovoljivo, tole pri 2.0 pa pač premalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Ne... ker avto, ki zgleda športno mora imeti vsaj ustrezen motor, čeprav tud tistih slabih 170KM pri 2.5 mašini je zadovoljivo, tole pri 2.0 pa pač premalo.

Odvisno od želja in potreb.

Meni recimo omenjeni povsem zadostuje, škoda da ni v kombinaciji z avtomatskim menjalnikom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je DonFelipe napisal:

Odvisno od želja in potreb.

Meni recimo omenjeni povsem zadostuje, škoda da ni v kombinaciji z avtomatskim menjalnikom.

V športnem avtu mora bit športen motor. Kako bi izgledo, da bi imel Porsche navaden, 2.0 kubičnen motor z 150 konji. Nekdo bi dejal, saj je v redu, se lahko pelješ. Da, ampak tak avto kupiš, da tržeš asfalt in ne gledaš toliko na porabo. Za to so namenjeni drugi tipi avtov. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je 8ka je začetek konca... neb jo imel, prvič vse na tač, drugič izgled ni nič boljši kot prej, zame slabši.... obstaja video na yutub kolk so šparali in kaj je prej imel in kaj zdej nima itd... bruh

trenutno ni novega avta ki bi mi bil top...razn seveda za 50K +... 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

V športnem avtu mora bit športen motor. Kako bi izgledo, da bi imel Porsche navaden, 2.0 kubičnen motor z 150 konji. Nekdo bi dejal, saj je v redu, se lahko pelješ. Da, ampak tak avto kupiš, da tržeš asfalt in ne gledaš toliko na porabo. Za to so namenjeni drugi tipi avtov. 

Drži.

Danes pa imaš kup navitih modelov z nizkimi kubaturimi katerih stroški vzdrževanja pa letijo v nebo, po drugi strani pa so še nepraktični.

Drugače pa ta bi bila super 

640x480.jpg
WWW.AUTOSCOUT24.HR

Pronađite Mazda € 5.900,- – na AutoScout24: europski lider auto oglasa.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je DonFelipe napisal:

Drži.

Danes pa imaš kup navitih modelov z nizkimi kubaturimi katerih stroški vzdrževanja pa letijo v nebo, po drugi strani pa so še nepraktični.

Drugače pa ta bi bila super 

640x480.jpg
WWW.AUTOSCOUT24.HR

Pronađite Mazda € 5.900,- – na AutoScout24: europski lider auto oglasa.

 

To je to! 💪😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je DonFelipe napisal:

Ta je pa uredu kombinacija, kajne?

Ko stišneš SPORT tipko kar podivja, kajne?

Sem probal MX-5 letnik 2000 z avtomatiko in storil omenjeno in se pozna ko preklopiš iz Overdrive programa.

Zanimivo da pa MX-6 ni bil nekaj popularen in doživel uspeha kot ga je recimo MX-3

Vrjetno zato, ker je imel konkurenco pri fordu z enakim motorjem 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

... pre face lift. Ampak meni pa prav ta barva še najmanj paše 6-ki.🤔

Meni je pa všeč, k se bolj zlije z okolico ampak še vedno opažena.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 4. 2021 ob 20:50 je FuManchu napisal:

 LepaB)

 

Mazda Mazda6 :: Avtonet ::

 

 

NkQyGR9.png?2

Sem že po ceni prav uganil, da je bencinarka... Dizli se prodajajo za par jurjev manj. Osebno mislim, da je cena za 6 let star avto previsoka...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DonFelipe, Mx6 sem imel enih 6 let nazaj, a kot bi Dejan rekel s tapravim motorjem in unikatne barve, hehe

 

 

IMG_6643.JPG

IMG_6644.JPG

IMG_7581.JPG

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1075430.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD175 Revolution Top Avt..LED.NAVI.HEADUP.EL.STREH, letnik:2016,15999 EUR :: www.Avto.net ::

 

pozna kdo?

 

Sicer imam identično (razen "usnje" je črno pri moji), sprašujem za prijatelja.

 

Za menjat bi itak bilo olje v avt. menjalniku in podložke (dvomim da so bili menjene).

 

Hvala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Hixxy napisal:
1075430.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD175 Revolution Top Avt..LED.NAVI.HEADUP.EL.STREH, letnik:2016,15999 EUR :: www.Avto.net ::

 

pozna kdo?

 

Sicer imam identično (razen "usnje" je črno pri moji), sprašujem za prijatelja.

 

Za menjat bi itak bilo olje v avt. menjalniku in podložke (dvomim da so bili menjene).

 

Hvala :)

Hmmmm.... coupe bi bil zanimiv. Linije so prave:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.