Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Hmmmm.... coupe bi bil zanimiv. Linije so prave:prstgor:

 

pa 5 vratna verzija.... 🙄

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je DonFelipe napisal:

😂

 

Kaj pa to 323 kdo pozna 

1076833.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 F 1.6i EXSCLUSIVE, letnik:2002,800 EUR :: www.Avto.net ::

Kaj jo ni glih zrihtal nekaj?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Hixxy napisal:

hahha :D

 

 

1044229.jpg
WWW.AVTO.NET

BMW Rt1150, letnik:2004,3200 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ni fotke? K pri ženskah... "če me maš rad, me boš imel ne glede na to zgledam..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

18 hours ago, Nejc1986 said:

Ni fotke? K pri ženskah... "če me maš rad, me boš imel ne glede na to zgledam..."

Zgleda je odstranil vendar jo imam še vedno v cache-u

 

image.png.ac5e66df1dc89f393d5b7310b3c24238.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Hixxy napisal:

Zgleda je odstranil vendar jo imam še vedno v cache-u

 

image.png.ac5e66df1dc89f393d5b7310b3c24238.png

A, ok, zdaj razumem...  To je nek nov model BMWja... Začetek spominja na Iveco Dailyja, potem izgleda kot oder na gradbišču in hiša v gradnji, za popestritev pa malo visoke gradbišcne mode skupaj z oranžno plasticno ogrado... 

 

Še zmeraj bolje kot ledvicke oziroma ledvice na novi 4ki ali sedmici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Hixxy napisal:

Zgleda je odstranil vendar jo imam še vedno v cache-u

 

image.png.ac5e66df1dc89f393d5b7310b3c24238.png

Šele sedaj mi je jasno, čemu ste se smejali. Brez slike je bilo namreč čudno vse skupaj. 😋

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Šele sedaj mi je jasno, čemu ste se smejali. Brez slike je bilo namreč čudno vse skupaj. 😋

Ah ne sekiraj se... Jaz sem se smejal prazni sliki... Ponavadi sem jaz tisti ki se smejim necemu kar družbi ni smešno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1050535.jpg
WWW.AVTO.NET

Honda Civic TYPE R GT FINAL EDITION 1.lastnik, letnik:2016,26990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:
1050535.jpg
WWW.AVTO.NET

Honda Civic TYPE R GT FINAL EDITION 1.lastnik, letnik:2016,26990 EUR :: www.Avto.net ::

 

To je petarda od avta in za moje pojme res "prava mašina" od Honde (ok tudi ta novi civic 1.5 z 180km ni švoh😁), za konkretni model/letnik se mi zdi pa cena pretirana...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo pozna tole F-ko ?? nalepljene ima nalepke Mazda kluba .... 

 

1043308.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 F 1.5i SE, letnik:1997,390 EUR :: www.Avto.net ::

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je canyon napisal:

a kdo pozna tole F-ko ?? nalepljene ima nalepke Mazda kluba .... 

 

1043308.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 F 1.5i SE, letnik:1997,390 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Bivša od Rendya?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Z M A J said:

Število prevoženih pa kot da je ravnokar iz Hirošime prispela, hehe

kilometri so mi v usakem primeru sumljivi ... obvezno bom preveru vin stevilko, da vidmo kolk kilometrov so nazaj prevrtel, ampak ce ni velik rje in je tehnicno v dobrem stanju zna it iz mano domov 🥰

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, canyon said:

kilometri so mi v usakem primeru sumljivi ... obvezno bom preveru vin stevilko, da vidmo kolk kilometrov so nazaj prevrtel, ampak ce ni velik rje in je tehnicno v dobrem stanju zna it iz mano domov 🥰

misija po hitrem postopku zakljucena ... za use k bi vas se interesirala ... ne zapravlat cajta, avto je tko pregnit, da se bo usak cajt sesedu 😅 

p.s. je biu tud tak scenari pricakovan  😎

  • Všeč 1
  • Haha 3

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.