Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 35 minutami je Boss napisal:

Ja moraš bit oreng ubrisan v glavo, da za več kot 20 let staro Hondo daš skoraj 30 jurjev. 🤪

 

Je pa tudi nekaj drugega res, da takih avtov je čedalje manj in zato so toliko bolj zaželjeni, ker v poplavi SUV-ov se pravemu petrolheadu pač obrača želodec. Zato pa take anomalije, da se pravi uživaški avti prodajajo za take nerealne zneske.

Samo res. Kako nerazumne cene imajo nekateri avti. In samo še gor bodo šle res na račun teh novodobnih "uniformiranih" avtiov brez osebnosti. Ko pogledaš kak avto iz šestdesetih, sedemdesetih, je še vedno lep avto za pogledati in so nekako brezčasni. Sedaj pa so skoraj vsi  avti že po par letih zreli za facelift in po petih-šestih za odpis in pripravljen je  nov model za tržišče.🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Boss napisal:

Ja moraš bit oreng ubrisan v glavo, da za več kot 20 let staro Hondo daš skoraj 30 jurjev. 🤪

 

Fantje da ne bo pomote S2000 je legendarni avto in takih danes ne delajo več, pika!, se pa strinjam glede cene...nov se je takrat pred 20.leti prodajal za cca.30k eur😉😄...imaš pa primerke Honda S2000 CR , katerih cena je letnik 2008 tudi do 70k eur...zdaj pa razumi...ampak ja, to je povsem druga dimenzija...

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, tista cena za hondo je krepko pretirana. Tale SL je malo drugačna zgodba in honda je vseeno meni bolj všečna, ampak ja... Lažje razumem da SL toliko stane. 

 

S2000 vseeno ni taka ekskluziva in legenda. Kot da bi mx5ka NC stala 20jurjev+.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, če maš 30 jurjev viška za avto, ki je namenjen več ali manj uživanju boš mel tud za vzdrževanje. Če nimaš pol tak avto pač ni zate. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Glej, če maš 30 jurjev viška za avto, ki je namenjen več ali manj uživanju boš mel tud za vzdrževanje. Če nimaš pol tak avto pač ni zate. :nevem:

Tudi to drži.

Samo SL ima vsak ter je bolj namenjen bahanju in križarjenju, S2000 pa je eksotika in nima preveč elektronike oziroma je pravi gokart kateri bazira na F1.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je DonFelipe napisal:

Tudi to drži.

Samo SL ima vsak ter je bolj namenjen bahanju in križarjenju, S2000 pa je eksotika in nima preveč elektronike oziroma je pravi gokart kateri bazira na F1.

Res je. Ampak je to silno drag gokart :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je DonFelipe napisal:

Odvisno kaj rabiš.

Omenjeni avto ima vloger Dinotti

In kdo tocno je ta vloger, kaj je to neka velika zvezda kot referenca, recimo v stilu TUDI Bill Gates vozi taksen avto? :)

  • Všeč 1
  • Haha 3

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S2000 je postala izredno iskana zadeva. Če jo primerjaš s kakimi novodobnimi kvazi športniki, sploh če so D porekla, vidiš kaka skropucala so novodobniki. In novodobniki z enakim motorjem in polžkom ne dosegajo takšnih zmogljivosti kot S2000 z atmosferskim.

 

Podobno, glede iskanosti, se dogaja z RX-om.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Nejc1986 napisal:

Tole je celo NB... Hja, kaj naj rečem... Ko voli, nek izvoli... 

Tole je turbo, katerih so  naredili v zelo omejeni seriji. Nato je zgorela tovarna do tal skupaj z vsemi deli in je ostala omejena serija. Tem avtom bo cena samo rastla. Je a to cestna raketa. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Tole je turbo, katerih so  naredili v zelo omejeni seriji. Nato je zgorela tovarna do tal skupaj z vsemi deli in je ostala omejena serija. Tem avtom bo cena samo rastla. Je a to cestna raketa. 

👍😉exactly that was my point👍...

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

No ja no... skoraj pol ceneje 5 let mlajše, turbač. Ni glih s ceno v rangu S2000 pa sem prepričan, da se ne pelje kaj dosti slabše.

Ravno danes sem gledal ponovitev wheeler dealer in so rihtali prav takšno MX 5 turbo.Ko sta jo vozila na koncu sta se strinjala, da je to najboljši mali športni avto ever, ki sta ga imela kadarkoli  v delavnici. Do 100/uro pospeši v 6,7 sek. Isto kot toliko opevani  bmw z4. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Miata je še bolj ikonski avto kot S2000 edino tisti, ki so višji al pa bolj pri sebi (like me sramezljiv) bodo verjetno v Hondi mel mal več prostora. Ampak taki si pač raje kupmo SL-a 😆😐 ... pa zlatni lanac.

  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Pa Miata je še bolj ikonski avto kot S2000 edino tisti, ki so višji al pa bolj pri sebi (like me sramezljiv) bodo verjetno v Hondi mel mal več prostora. Ampak taki si pač raje kupmo SL-a 😆😐 ... pa zlatni lanac.

... pa obvezno šuškavo trenerko Adidas. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Ravno danes sem gledal ponovitev wheeler dealer in so rihtali prav takšno MX 5 turbo.Ko sta jo vozila na koncu sta se strinjala, da je to najboljši mali športni avto ever, ki sta ga imela kadarkoli  v delavnici. Do 100/uro pospeši v 6,7 sek. Isto kot toliko opevani  bmw z4. 

Če smo zelo natančni, boljše kot z4👍😉

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

Zanimiva je ta Miata.

Drugače pa še podatek da je v Slovenija registriranih cca. 7 komadov S2000, Mx-5 Miati pa sta samo dve z avtomatskim menjalnikom.

 

Na Nizozemskem se prodaja celo ena prve serije v rumeni barvi

 

Sem šel gledat in štet!

 

HONDA S2000 registriranih 34 vozil, od tega 3 iz 2. serije z 2,2 motorjem. Vse večinoma SB homologacija

 

MAZDA MX-5 7 vozil z avtomatskim menjalnikom. Na toliko vozilih je v opisu naveden avtomatski menjalnik, ker pri nas se tip menjalnika ne zavaja ločeno.

Tu misliš na Miato kot na splošno MX-5, ali samo MIATA (USA verzija)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so javno dostopni podatki iz baze registracij, za celotno Slovenijo.

Nimam nič od tega, ker mi z višino 2+ metra imamo okrnjen izbor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.