Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 48 minutami je sportman333 napisal:

ne se delat "norca" iz Honda znaka, haha :)

 

sej tut za Mazdinga tastarga mi je nekdo 1x reku, če je to pokrov od wc školjke 😂

19751.jpg.ca441f3b56526fbfa194e21efffad650.jpg

  • Haha 2
  • Začuden 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrbite, poševnooki delajo čudeže.

 

To mi je predkratkim razložil znanec : 

Kot povezovalno oziroma multinacionalno logistično podjetje Hyundai Heavy Industries, ki je znano kot globalno podjetje št. 1 na področju ladjedelništva, Hyundai Corporation strankam ponuja optimalne ladjedelniške storitve in pomorsko opremo 

http://www.hyundaicorp.com/en/business/ship/

Drugače pa ima poleg osebnih vozil tudi ostali vozni in delovni park : 

http://trucknbus.hyundai.com/global/en/

 
ter tudi ostalo opremo katero uporabljamo skozi dan oziroma v vsakdanjem življenju : 
gospodinjski aparati, računalniška, pohištvena oprema, RTV, ..., da o glasbeni opremi ne govorim. 
Sem bil na koncertu Tanje Žagar in lahko povem da ni slabo ozvočenje in akustika nasploh!
 
Po domače povedano pod črto : Hyundai ima oziroma proizvaja vse, ne le avtomobilov!
 
Naročeno blago potuje iz Južne Koreje v ladijskih kontejnerjih v Luko Koper ter se pretovori na železniški vagon in nadaljuje pot v Ljubljano ter ostali del Balkana oziroma bivše Jugoslavije.
Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Ne skrbite, poševnooki delajo čudeže.

 

To mi je predkratkim razložil znanec : 

Kot povezovalno oziroma multinacionalno logistično podjetje Hyundai Heavy Industries, ki je znano kot globalno podjetje št. 1 na področju ladjedelništva, Hyundai Corporation strankam ponuja optimalne ladjedelniške storitve in pomorsko opremo 

http://www.hyundaicorp.com/en/business/ship/

Drugače pa ima poleg osebnih vozil tudi ostali vozni in delovni park : 

http://trucknbus.hyundai.com/global/en/

 
ter tudi ostalo opremo katero uporabljamo skozi dan oziroma v vsakdanjem življenju : 
gospodinjski aparati, računalniška, pohištvena oprema, RTV, ..., da o glasbeni opremi ne govorim. 
Sem bil na koncertu Tanje Žagar in lahko povem da ni slabo ozvočenje in akustika nasploh!
 
Po domače povedano pod črto : Hyundai ima oziroma proizvaja vse, ne le avtomobilov!
 
Naročeno blago potuje iz Južne Koreje v ladijskih kontejnerjih v Luko Koper ter se pretovori na železniški vagon in nadaljuje pot v Ljubljano ter ostali del Balkana oziroma bivše Jugoslavije.

 

 

ja res je, Hyundai ma največjo ladjedelnico na svetu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je DonFelipe napisal:

Bravo!

Si imel tudi katerega od Hyundai modelov?

Pri nas doma smo imeli Pony s tremi in petimi vrati, predkratkim pa sem razmišljal o nabavi Galloper-ja

 

Jp, foter je mel Pony-a 1.3 pred leti, 5 vratno različico. Super avto, razen tega, da je full pil olja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,3 radi pijejo olje tako kot Fiat-i ker nimajo tako trpežnih batnih obročkov ter kvalitetnega mazanja.

1,5 pa so zelo trpežni in kakšnega še vidiš na slovenskih in balkanskih cestah oziroma ulicah.

Ta Hyundai-ja Terrcan zna biti zanimiv (naslednik legendarnega Galloper-ja) : 

1051647.jpg
WWW.AVTO.NET

Hyundai Terracan 2.9 CRDi GL Top-K, letnik:2005,3490 EUR :: www.Avto.net ::

Če bi ga imel bi mu naredil zadaj nosilec rezervnega kolesa.

 

SantaFe in ostali so pa samo pomehkuženi mestni SUV brez terenskih sposobnosti in realno malo boljši Dacia Duster.

 

Ta je i30 Cross pa tako kot je bila včasih Lantra karavan le da je malo privzdignjen in ima 4x4 pogon.

Samo se vam ne zdi predrag za korejca ter glede na to ni pravi terenec?

1071433.jpg
WWW.AVTO.NET

Hyundai i30 CrossWagon 5V 1.6 CVVT AUT, letnik:2009,4250 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp, ponazarja zaupanje med prodajalcem in kupcem. 

Drži.

Vsaka značka oziroma logo ima svoj pomen katerega pa moraš sam ugotoviti, ampak če nisi ljubitelj oziroma bolje entuziast ti to ne bo uspelo.

Škoda je ker je Hyundai forum propadel oziroma ga v Sloveniji nimamo razen med nami ljubitelji offroad-a oziroma pravih terencev je nekaj Galloper-ašev in na ulicah vidiš Coupe-je v stilu StreetRace.

V času osamosvojitve (1991) je Hyundai tako kot večina azijskih znamk doživel tržni boom v naši Dolini Šentflorjanski, potem pa ugasnil in danes ga kupi tisti ki ga je imel že prej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je DonFelipe napisal:

Ta je i30 Cross pa tako kot je bila včasih Lantra karavan le da je malo privzdignjen in ima 4x4 pogon.

Samo se vam ne zdi predrag za korejca ter glede na to ni pravi terenec?

1071433.jpg
WWW.AVTO.NET

Hyundai i30 CrossWagon 5V 1.6 CVVT AUT, letnik:2009,4250 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tu si ga pa mimo pihnil, Lantra ima nslednika, ki se mu reče elantra.

I30 pa ni 4x4 kot tudi ni nič privzdignjen samo klasični karavan

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elantre pri nas ni več naprodaj, i30 4x4 pa obstaja oziroma se prodaja samo na določenih trgih

V kolikor ti pa ni do Golfa ali si ga nemoreš privoščiti imaš tudi pri Hyundai-ju rešitev, saj zelo spominja nanj oziroma gre za GTi verzijo, tu pa je označena z N :

https://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/ww/en/images/footer/downloads/cars/e-brochure/i30n-ebrochure-2018.pdf

Rusi pa imajo Vesto Cross 

 

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lantra je bila sredi 90ih... V drugi generaciji dobi tudi karavansko izvedbo ..

 

In potem je v tretji generaciji izgubila karavansko izvedbo (namesto nje prišla 5vratna "limuzina")ter dobila ime Elantra in potem v četrti generaciji je spet postala Lantra (tokrat samo 4vratna)... 

 

Govorim za poimenovanja v Sloveniji,ker je povsod drugače. Tudi sonata se je npr v Italiji nekoč imenovala "Sonica"... 

 

I30 pri nas nikdar ni bil 4x4. Oznaka "cw" je označba za karavansko izvedenko. 

Pardon.. Sem preveril... Tudi 4ta generacija se imenuje Elantra. 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, saj pravim da je vse odvisno od trga in njihovega poimenovanja.


Zanimiv pa je ta opis za legendarno Rivo

1070029.jpg
WWW.AVTO.NET

Lada 1300 2107 Riva Toscana, letnik:1991,3222 EUR :: www.Avto.net ::

 

Evo čista 10ka

1049011.jpg
WWW.AVTO.NET

Lada 110 Desetka 16V 1.LASTNIK SLO.VOZILO Le 47.000km, letnik:2000,1550 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je DonFelipe napisal:

Ja, saj pravim da je vse odvisno od trga in njihovega poimenovanja.


Zanimiv pa je ta opis za legendarno Rivo

1070029.jpg
WWW.AVTO.NET

Lada 1300 2107 Riva Toscana, letnik:1991,3222 EUR :: www.Avto.net ::

 

Evo čista 10ka

1049011.jpg
WWW.AVTO.NET

Lada 110 Desetka 16V 1.LASTNIK SLO.VOZILO Le 47.000km, letnik:2000,1550 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lada desetka... Bila je konkretno dražja od naše felicie.... Zrla kot tank, narejena pa kot da bi jo jaz naredil pri tehnični vzgoji. 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Lada desetka... Bila je konkretno dražja od naše felicie.... Zrla kot tank, narejena pa kot da bi jo jaz naredil pri tehnični vzgoji. 

 

Zanimiva izkušnja.

A to misliš 5-vratno Felicio ali Karavan?

Želiš povedati da je bila narejena tako kot bi jo naredil pri osnovnošolskem predmetu Tehnika?

Je rjavela?

 

Pa ta japonski coupe je zanimiv.

Se ga spomnite?

1038052.jpg
WWW.AVTO.NET

Toyota MR-2 T-Bar Streha 16V, letnik:1989,8500 EUR :: www.Avto.net ::

Pa še original radio da daš notri pa si izpolniš otroško željo kot pravi Hajdi ;)

1083451.jpg
WWW.AVTO.NET

AVTO RADIO ORIGINAL TOYOTA MR2,300 EUR :: www.Avto.net ::

A predhodnice Yarisa se spomnite?

Imel jo je naš sosed v bloku na Litostrojski in avto je pravi mestni dirkalnik...Zadnja leta jih je zelo malo na ulicah, dve videvam v Ljubljani in eno v Logatcu.

Znanec razmišlja da bi nabavil omenjeno v Velenju, saj jo je pred leti uporabljal ko je dostavljal pizze v HaloPizza, samo da je bila tista bele barve

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je DonFelipe napisal:

Zanimiva izkušnja.

A to misliš 5-vratno Felicio ali Karavan?

Želiš povedati da je bila narejena tako kot bi jo naredil pri osnovnošolskem predmetu Tehnika?

Je rjavela?

 

Pa ta japonski coupe je zanimiv.

Se ga spomnite?

1038052.jpg
WWW.AVTO.NET

Toyota MR-2 T-Bar Streha 16V, letnik:1989,8500 EUR :: www.Avto.net ::

Pa še original radio da daš notri pa si izpolniš otroško željo kot pravi Hajdi ;)

1083451.jpg
WWW.AVTO.NET

AVTO RADIO ORIGINAL TOYOTA MR2,300 EUR :: www.Avto.net ::

A predhodnice Yarisa se spomnite?

Imel jo je naš sosed v bloku na Litostrojski in avto je pravi mestni dirkalnik...Zadnja leta jih je zelo malo na ulicah, dve videvam v Ljubljani in eno v Logatcu.

Znanec razmišlja da bi nabavil omenjeno v Velenju, saj jo je pred leti uporabljal ko je dostavljal pizze v HaloPizza, samo da je bila tista bele barve

Mi smo imeli favorit (navadno) in potem 2 felicii combi zapored (1x FL). Ker je bila felicia combi edini karavan poleg desetke karavan v tem cenovnem razredu (kia pride wagon je bila že manjša) je itak gledal tudi Lado in ja... Šlamparija. 

 

Predhodnik yarisa? Starlet? 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Mi smo imeli favorit (navadno) in potem 2 felicii combi zapored (1x FL). Ker je bila felicia combi edini karavan poleg desetke karavan v tem cenovnem razredu (kia pride wagon je bila že manjša) je itak gledal tudi Lado in ja... Šlamparija. 

Zanimivo.

Kateri je bil pa potem tvoj prvi avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je DonFelipe napisal:

Zanimivo.

Kateri je bil pa potem tvoj prvi avto?

Kia pride 😂 ne me narobe razumeti. Lada ni slaba. Le za našo tržišče k jo je čas že nekaj časa nazaj povozil (oziroma smo mi preveč razvajeni). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Nejc1986 napisal:

Kia pride 😂 ne me narobe razumeti. Lada ni slaba. Le za našo tržišče k jo je čas že nekaj časa nazaj povozil (oziroma smo mi preveč razvajeni). 

Aha.

Kia Pride tudi redkost postaja.

Ja, Lada ni slaba, samo ima pa odlično gretje, Niva pa pride kamorkoli.

Drži, pri nas bi vsi vse imeli elektronsko podprto in najnovejše.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.