Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

LPG pozeruh in na 22 col platiscih, pri tako starem avtu je videt kar nenavadno, heh

 

1062516.jpg
WWW.AVTO.NET

BMW serija 6: Plinska naprava 22 col platisca panorama, letnik:2007,8777 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

LPG pozeruh in na 22 col platiscih, pri tako starem avtu je videt kar nenavadno, heh

 

1062516.jpg
WWW.AVTO.NET

BMW serija 6: Plinska naprava 22 col platisca panorama, letnik:2007,8777 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Pa sam 4je potniki se lahk vozijo not legalno 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Nejc1986 napisal:

Ima pa (sodeč po oglasu) strešne sani. To je zgleda tok fajn zadeva, da folk laže da jih ima... 

Mi bi jih pa dajali dol. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlična zadeva!

Marsikdo mi jamra kako ga (njegova) Tamara vara in ima probleme pa mu samo rečem da je ceneje TAMčkanje in če bi imel katerega od TAM modelov ne bi trošil živcev in zganjal nebuloz.

Jaz sem z 80T35, naj bo kesonar, kamionet ali kombi prepeljal marsikaj!

Z njihovimi kiperji, vlačilci in avtobusi smo bili povsod. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsecna zadevca, ampak glede na cestno infrastruktoro verjetno skoraj neuporaben avto pri nas<

 

101250.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda RX-8 Revolution, letnik:2004,8000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Freak napisal:

Kako gre tole čez tehničnega?? 

Če ne prej, se zatakne v delu "odstranjen katalizator", ker Wankla že tako izpusti najbolj tepejo. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Deeyan napisal:
1049042.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport 2.3i MPS Navi, letnik:2012,5000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ta je pa letela.... 

Ja, dobesedno. Tako na cesti kot tudi po zraku. Je pa zanimiva napisana poraba 7,5/100.🤣Sodelavec je naredil z polnim tankom z enako mps-ko tam do nekje 350 kilometrov, če je bil priden in je božal gas.če ne pa, še toliko ne. Vedno je godrnjal, da je več na benzinske črpalki kot doma. 😄

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Ja, dobesedno. Tako na cesti kot tudi po zraku. Je pa zanimiva napisana poraba 7,5/100.🤣Sodelavec je naredil z polnim tankom z enako mps-ko tam do nekje 350 kilometrov, če je bil priden in je božal gas.če ne pa, še toliko ne. Vedno je godrnjal, da je več na benzinske črpalki kot doma. 😄

Tale zna malo več popiti ker jo aerodinamika jebe s temi dodatnimi zalomljenimi linijami. 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je DonFelipe napisal:

Se mi je zdelo ker je na tem naslovu bil včasih Feštajn, pa še ko rabiš kaj od delov se čudno obnašajo.

 

 

Res je, poleg tega je zdej on lastnik tudi tehnicnih pregledov Zonta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Deeyan napisal:

 

Res je, poleg tega je zdej on lastnik tudi tehnicnih pregledov Zonta

👹

Tako je če si prevarant in na slabem glasu.

 

Kaj pa pravite na omenjenega pickupa ?

1050118.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda BT-50 b2500, letnik:2001,3000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.