Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je DonFelipe napisal:

Pa tudi danes nimamo več tako majhnih predmetov ter športnih pripomočkov in nismo več družine.

Razmisli malo.

Nismo več družine? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čakaj malo, no. A za družino ni limuzina? Jebemu sunce, če se družina v kliotu pelje, al pa v golfu, da se jaz v šestici limuzini ne morem. 18 in 21 sta otroka stara, pa žena in jaz, pa se povsod udobno s šestico limuzino peljemo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Shrek napisal:

Čakaj malo, no. A za družino ni limuzina? Jebemu sunce, če se družina v kliotu pelje, al pa v golfu, da se jaz v šestici limuzini ne morem. 18 in 21 sta otroka stara, pa žena in jaz, pa se povsod udobno s šestico limuzino peljemo. 

Ne govorimo o tem, ampak o zlatih časih sedanov.

Ne mešati jabolk in hrušk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je DonFelipe napisal:

Včasih smo se več družili in skupaj vozili.

Se spomniš?

Res je. A jaz imam karavana, je skoraj nuja, ker moram velikokrat prevažati glasbeno opremo okoli. (mojo in sinovo). V zadnjih časih je res bolj malo tega. Pa mi je komot, ker lahko vržem zadaj v prtljažnik en kup stvari, brez da bi moral paziti, kje bo kaj stalo. Pa, ko gremo z familijo na smučanje tudi pride zelo prav. In nenazadnje, meni je enostavno karavan lepši kot limuzina.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zakaj bi jaz moral met karavana za tvojo opremo prevažat? Če ti je lepši, je pa to tvoj problem. 

pred 1 minuto je Gregster napisal:

Jah, če bi meu pa limuzino bi bila pa lepša kot karavan😉

Mazda 6 limuzina je MENI najlepši avto in zato ga imam. 

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Shrek napisal:

Ko kupim hladilnik, mi ga dostavijo. Bicikle nesem na priklopu za dnevne izlete. Za dopust imam prikolico

IMG_20200601_143055.jpg

Zakaj karavan? 

... pa še zavesice na avto in je kompleten. 🤣

pred 27 minutami je Gregster napisal:

Jah, če bi meu pa limuzino bi bila pa lepša kot karavan😉

Če bi mi bila limuzina lep#a, bi si jo kupil. A ni logično. Seveda, sem se raje odločil za lepši avto. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Shrek napisal:

In zakaj bi jaz moral met karavana za tvojo opremo prevažat? Če ti je lepši, je pa to tvoj problem. 

Mazda 6 limuzina je MENI najlepši avto in zato ga imam. 

Itak bi ti šla v ta tvoj mali prtljažnik najbrž le kitara. In bi se ustavilo. In potem bi moral dati ostalo v to češko prikolico. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

... pa še zavesice na avto in je kompleten. 🤣

Če bi mi bila limuzina lep#a, bi si jo kupil. A ni logično. Seveda, sem se raje odločil za lepši avto. 😉

Oprosti, ampak si primitiven do konca. 

Ti si oh in sploh. Najpametnejši, vse imaš najboljše...vsaka ti čast. Zavesice pa glih na tvojo rit pašejo...

  • Všeč 3
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

Itak bi ti šla v ta tvoj mali prtljažnik najbrž le kitara. In bi se ustavilo. In potem bi moral dati ostalo v to češko prikolico. 🤗

Pa si ti pismen? 

Zakak bi JAZ moral met karavana za TVOJO opremo prevažat? 

Naj ti razložim, da JAZ ne mislim TVOJE opreme vozit. Zato imam limuzino. 

Čehi pa tvoje špile poslušajo in ti si vesel kot radio... 

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, pa še to. Pol stvari ne spraviš v tvoj najlepši in najboljši avto, ki jih jaz v češko prikolico, ko grem na dopust. In ja, 4 gremo na dopust. Pa nimam zlate plačilne kartice. Imam pa vse na dopustu, da tistih 14 dni uživam. Če si ti dnevno morje privoščiš, si ga jaz ne morem. Opremo za smučanje pa tudi v strešni kovček spraviš. 

Pa ime si zamenjaj... 

 

Na forumu... 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja sporočila so bila namenjena SAMO Alexu. In stojim za temi besedami. 

 

Vsem ostalim se opravičujem. 

 

pred 53 minutami je Deeyan napisal:

 

Zaradi male odprtine

Česa ne spraviš v limuzino? 

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Shrek napisal:

Moja sporočila so bila namenjena SAMO Alexu. In stojim za temi besedami. 

 

Vsem ostalim se opravičujem. 

 

Česa ne spraviš v limuzino? 

 

Js tut dost fusarije delam pa mi je karavan bolj prakticen, v Alfi limo sm se vcasih prov mucu, da sm kej not spravu. Pa se bicikl spravim zdej z lahkoto not, da ne rabim vec nosilca obesat uzadi na avto. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, eno je fušarija, drugo pa družinske potrebe. Jaz imam tak fuš, da lahko bicikl vozim. Za vožnjo tovornjaka ali avtobusa ne rabim karavana. Za fuš je pač lahko kombi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel prej limuzino, pa kot so omenili je bila tista odprtina od prtljažnika res neposrečena. Govora je volvo model s60, ker je imel tako nizko odprtino ko si prtljaznik odprl da niti crt televizije nisi spravil noter. Je tista resitev ko se odpre celotna zadnja stran s sipo vred precej boljsa resitev.

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je TiEn napisal:

Je tista resitev ko se odpre celotna zadnja stran s sipo vred precej boljsa resitev.

 

Eto, to bi bli velik bolj uporabno tut zame

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.