Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

dne 17. 10. 2021 ob 15:01 je TiEn napisal:

Vi pogledujete proti japoncu, jaz pa proti kitajcu,.. s takim pogonskim sklopom(nekoč, nekoč)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15944202&display=Volvo V60

Sorodnik jih šravfa na uradnem servisu. Po raznih slišanih zgodbah me je želja do Volvota minila. 😞  

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

Moj sorodnik jih šravfa na uradnem servisu. Po raznih slišanih zgodbah me je želja do Volvota minila. 😞  

Verjetno benzinarji niso napačni. Imel pa ga nebi. 

Mi niso všečni. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Alex said:

Na avtoplus Koper se prodaja zanimiva 6- ka, dizel, revolution top. Ohranjena je v nulo, lak kot nov. Je lepa, črna z črnimi feltnami. 👍

 

IMG_20211023_102842.jpg

IMG_20211023_102830.jpg

Sem klical prejšnji teden. Uvožena je iz Italije, lak je pa kot nov zato, ker so jo barvali - poškodbe od toče. Imam namen da jo grem gledat če se pojavi še kakšna v tistem primorskem koncu, da se ne vozim za samo en avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Sem klical prejšnji teden. Uvožena je iz Italije, lak je pa kot nov zato, ker so jo barvali - poškodbe od toče. Imam namen da jo grem gledat če se pojavi še kakšna v tistem primorskem koncu, da se ne vozim za samo en avto.

Aha, zato je lak tako svetleč. 

Če prideš dol se mi javi. Lahko jo pregledava skupaj. Poznam prodajalca.  

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Janez007 napisal:

Izgleda, da so ga, že "prodali". 

Ga ni več gor. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Freak napisal:
1043495.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan G145 Attraction, letnik:2019,24999 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Tale je tudi lepa. 

Odličen avto. Skrbi me samo teh 145 konjičev za tak karavan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Shrek napisal:

Ne vem, no...a ste na dirkah, al kaj. 120 konjev ima moja 17 let stara diesel, pa se povsod pripelljem. Da pa 145 konjev ni dovolj za NORMALNEGA človeka, pol pa ne vem, kaj. 

Jaz sem navajen na 200+ in skoraj 500Nm navora. Enostavno si ne predstavljam, kako bi imel sploh avto ki ima vsega manj:blink:

Čuden ali ne, tako pač je:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odličen avto. Skrbi me samo teh 145 konjičev za tak karavan.
Mene bolj skrbi, da lastnica nima razčiščenih pojmov. V opisu piše, da je cela notranjost v usnju. In... Očitno je to zanjo le volan in šalthebl. Ostalo pa od daleč ni videlo usnja

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Jaz sem navajen na 200+ in skoraj 500Nm navora. Enostavno si ne predstavljam, kako bi imel sploh avto ki ima vsega manj:blink:

Čuden ali ne, tako pač je:bravo:

Pač izstopaš. 

Koliko je karavanov z manj konjev, pa se vozijo po cestah? 

In tudi z več konji. 

Ne pa pisat bučke, da je premalo konjev za ta avto. VSI se z NORMALNO vožnjo vedno pripeljemo na cilj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.