Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Sicer pa sem imel včeraj možnost kupiti Mazdo 2 letnik 2010, 65.000 km, prvi lastnik, rahlo podrsana po spodnjem delu vrat leve strani, vozna, vsa vrata se normalno odpirajo, za 1000 €. Če bi jo kupil in prodal naprej bi zaslužil ene 500-1.000€. Če. 😜

In zakaj je nisi kupil? 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Sorodnik. Taki posli se znotraj žlahte ne obnesejo. Potem je letel v salon in ga dal staro za novo.

Saj bi jo plačal toliko, kot je bila cena. Predvidevam. 🤔

Potem je pa itak tvoja stvar, kaj z njo narediš. A ni? 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo koliko kilometrov ima prevoženih, pa še ni zaribala. 🤪

Izgleda, da gre še vedno super. 👍 za dizel motorje. 😊

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16943656&display=Mazda Mazda6

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še ena benzinarka. Ta pa je s tem motorjem orenk predraga.🤪 Pa še to je čudno, da je parkirana kar kar ob cesti. 

Upam, da je vse v redu z njo. 🤔

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16872522&display=Mazda Mazda6

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Rekel sem jim, da jim dam 100€ več, kot jim bo ponudil prodajalec novega in da takoj naredimo prepis. Ponudil sem tudi opcijo, da plačam toliko, kot dobijo staro za novo, in da si potem še dobiček delimo na pol, ves cirkus glede popravil, prodaje, itd pa prevzamem nase.

 

No potem so se oglasili v salonu in jih je prodajalec novega "obrnil". Mogoče še najbolje, da je tako. 😉

 

Tega tudi sam ne razumem, kako eni stran mečejo denar. Želel sem jim pomagati, ampak prav je, da se na koncu sami odločijo.

 

 

 

Hm, mislim, da so nekateri  sorodniki zadovoljni le, če koga lahko malce zafrknejo in mu ne dajo veselja. 😊 Nič, boš vedel za drugič, ko (če) boš zadel na lotu in boš kupil največjega Lexusa... 🤗

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Če se ne motim, se je nekaj časa prodajala za 25.200. Za ene 22-23.000 bi se verjetno pa kar prodala.

Mislim, da bo moral kar spustiti ornk ceno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Itak, da ne. To je neko čudno prepričanje tu na forumu. 😊

 

 

Alex, a nisi ti zanč rekel, da ne prepričuj prepričane? Se pravi pusti naj verjamejo, da dizli padejo skup pred 100kkm pa je. Naj imajo svoj veselje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Alex, a nisi ti zanč rekel, da ne prepričuj prepričane? Se pravi pusti naj verjamejo, da dizli padejo skup pred 100kkm pa je. Naj imajo svoj veselje.
Ja moja 6ka 2,2 95kw je naredila 186tkm k sm jo prodal bp pa še kleplje naprej. Ne vem,kaj so vam zdj od mazde dizli tko v nos šli kr naenkrat?

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 12. 2021 ob 15:41 je samSimon napisal:

Men so pa padle v oči tele 18-ke.

platisca-mazda-18col-slika-31809390.jpg
WWW.BOLHA.COM

Platisca Mazda 18col Original platisca potrebna obnove. Komplet 60,00€


Potrebno bi jih bilo speskat, pobarvat na novo, ampak se mi zdi, da bi stroškovno prišel še vedno vredu čez, na koncu.
Kaj pa vi mislite?

 

V takem stanju so ble moje, jih dobil za podoben denar, pa sem jih sam obnovil, pa jim zdej po 2 sezonah zime nc ne manjka 🙂

IMG_20220102_223215.thumb.jpg.9cfcf4b1684152f400ec6b7a2e5ca5ca.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Če prav razumem, je po peskanju potrebno kitanje ter natančno (mukotrpno ročno) brušenje in šele nato lakiranje?

Jaz jih zbrusim na grobo  kar z rotacijskim brusilnim strojčkom. Nato špric kit in bfušenjev na vodo na fino z roko do brusilnega papirja  800. Nato dve roki osnovne barve in dve roki dvokomponentnega prozornega laka. Nato po par dneh sledi strojno poliranje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Alex napisal:

Jaz jih zbrusim na grobo  kar z rotacijskim brusilnim strojčkom. Nato špric kit in bfušenjev na vodo na fino z roko do brusilnega papirja  800. Nato dve roki osnovne barve in dve roki dvokomponentnega prozornega laka. Nato po par dneh sledi strojno poliranje. 

 

Js nism nc peskal, sam na roke prebrusu z vodobrusnim papirjem, najprej na grobo, pa pol se na fino. 

Pol sm dal gor epoxi primer pa pol barvo. Edino na eni, ki je bla mal globja zareza na enem kraku sm dal gor dvokomponentno maso za aluminij. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.