Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Haha imel tako z bistveno boljšo opremo in podobno kilometri pa sem jo dve leti nazaj dal za 3.000 pa je bla ohtanjena res lepo. A vi bi pa zdaj kr po 6 pa 7 jurjev za 14 let stare avte mel? 😂🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TiEn napisal:

Predraga je ja... za tolk star avto s takimi kilometri. Je pa res da je zdej trg z rabljenimi vozili malo v kurcu.

Lahko bi rekli tudi obratno, za trg z rabljenimi avtomobili so spet zlati časi. 🙃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Lahko bi rekli tudi obratno, za trg z rabljenimi avtomobili so spet zlati časi. 🙃

Zato sem pa jaz menjal👍. Izgubil sem komaj 3.500€ za 3 leta staro M3 in nekaj dodal za sedanjo CX30.....:prstgor:. Je bil ravno pravi čas,da je bilo še dosti Mazd na zalogi...😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

A stare nisi šenkal hčeri? 

Žal ne 😟Hotel sem jo dati staro za novo in se je naknadno odločila, da jo bi imela, jaz pa nisem imel dovolj keša. Sem ji ga pa tako servisiral par dni prej in letna vinjeta ji je še pol leta veljala pa zimske gume ima ki so imele 10kkm in par drobnarij na avtu. 😊

Staro 3ko do 4 leta je pa kupovala že prej pol leta in ni bilo nič pametnega, tako, da je dobila skoraj novo s 23kkm ravno utečeno😀Je pa zaenkrat zelo zadovoljna..... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se 6ke tiče. Jaz sem za točno tako,letnik 2009,z dobrimi 90 000km, pred petimi leti dal 9 000€.

 

Pa se mi je to takrat zdelo malo,glede na to,da je bil primerljiv accord 3.jurje dražji. Sej zdej je pa isto. Honde dost boljš držijo ceno.

Je pa res ja,da so to sedaj že 13. Oz  14. let stari avtomobili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 9 minutami je NevLado napisal:

Tale zgleda res lepo!

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revolution Top èrno usnje, letnik:2019,27300 EUR :: www.Avto.net ::

 

Meni je tako lim.lepša in elegantnejša kot karavanka😊pa zato tudi manj praktična,za nekatere...😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Meni je tako lim.lepša in elegantnejša kot karavanka😊pa zato tudi manj praktična,za nekatere...😁

 

ja, je men osebno tut limuzina lepša :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je 50keda napisal:

Mama mija je zglancana pa lepa na fotkah, komi čakam, da damo spet te letne felge gor, ko tole primerjam z trenutnimi mojimi zimskimi, me kr srt prtisne :D

Ko pa jaz palamudim vsako jesen,da dajte iste velikosti za zimske pa me ne poslušate,zdaj pa imate,šlika pac......😁

In še dva meseca jih boste gledal.....?zmeden? 🙈

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Bini napisal:

Ko pa jaz palamudim vsako jesen,da dajte iste velikosti za zimske pa me ne poslušate,zdaj pa imate,šlika pac......😁

In še dva meseca jih boste gledal.....?zmeden? 🙈

Jaz bom moje zimske, ko jih dam dol spomladi, prebarval v satenasto črno barvo. Jih vsaj ne bo tako videti kot sedaj. 🤗

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Jaz bom moje zimske, ko jih dam dol spomladi, prebarval v satenasto črno barvo. Jih vsaj ne bo tako videti kot sedaj. 🤗

 

Škoda,da nisi one 'moje' pobarval in obdržal in te 17'tke prodal.....:nevem:😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Pa sej te ful lepo pašejo na rdečo, kaj jamraš :D 

 

Dobr če bi pred Qulandijo slikou bi blo verjetno slabše, otočec pridoda k lepoti

A ne vidiš, kako so te 17" male? Pa veliko gume je okoli. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva Kia:punk:

 

WWW.AVTO.NET

Kia Pro_CeeD Bencinski 1.6 T-GDi EX GT, letnik:2014,14995 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Screenshot 2022-01-20 20.30.51.png

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.