Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je Bini napisal:

😄😂🤣

Nekaj pozabljate zadnje čase.... 😁

Putin je kriv. On daje v našem imenu  duplirane objave gor.

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je robz napisal:

Pozna kdo tale avto?

Sem dobil vin, vendar pred 2016 ni znana kilometrina. L. 2017 je bil tudi nek problem na tehnicnem. 

image.thumb.png.134348cfd3cfc7f4e3b34d7e7ab70c18.png

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE, letnik:2008,4990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ja tam okrog 2015 so se začeli beležit kilometri. Če pogledam na avtolog tudi moj stari Auris (2007 letnik) nima podatkov pred 2015. Tako pač je.

 

Tehnični je pa odvisno - lahko da je ročna bla problem al pa je pol motorja falilo :D Dvomim, da bi te to odvrnilo od nakupa no.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je robz napisal:

Pozna kdo tale avto?

Sem dobil vin, vendar pred 2016 ni znana kilometrina. L. 2017 je bil tudi nek problem na tehnicnem. 

image.thumb.png.134348cfd3cfc7f4e3b34d7e7ab70c18.png

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE, letnik:2008,4990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Jaz se nebi niti malo sekiral zaradi težave na TP pred petimi leti. Lahko je bila rja na auspuhu , fuč končnik, pretecena prva pomoč ali pa tisoč drugih stvari. Kar je bilo je bilo, če je 4x potem lepo naredil TP sploh ni razloga da gledaš tisti podatek.

 

Itak ga pelješ na preventivni pregled in ti tam povedo kaj in kako.

 

Meni tale Mazda sploh ne izgleda slabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja kompromisi, kompromisi. Tole mazdo sem vceraj na hitro testiral in je glede na obcutek delovala OK. Sicer je na desni strani malenkost porajsana ampak za 4k in roko bi jo odpeljal :D malo heca. Zanima me ali ima bencinska Mazda 6 2.0 107KW (letnik 2013) jermen ali verigo? Eno imam ugledano in v servisni knjigi na 120k ni omenjena menjava.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je robz napisal:

Hja kompromisi, kompromisi. Tole mazdo sem vceraj na hitro testiral in je glede na obcutek delovala OK. Sicer je na desni strani malenkost porajsana ampak za 4k in roko bi jo odpeljal :D malo heca. Zanima me ali ima bencinska Mazda 6 2.0 107KW (letnik 2013) jermen ali verigo? Eno imam ugledano in v servisni knjigi na 120k ni omenjena menjava.

 

 

veriga (od 1:20 naprej)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je robz napisal:

Hja kompromisi, kompromisi. Tole mazdo sem vceraj na hitro testiral in je glede na obcutek delovala OK. Sicer je na desni strani malenkost porajsana ampak za 4k in roko bi jo odpeljal :D malo heca. Zanima me ali ima bencinska Mazda 6 2.0 107KW (letnik 2013) jermen ali verigo? Eno imam ugledano in v servisni knjigi na 120k ni omenjena menjava.

skyactiv-g imajo verigo kot so že povedali nad mano

 

edini "velik servis" so svečke pri 120kkm ali 6 let

 

pri 200kkm izmeriš kok ima veriga odstopanja in se jo potem menja če je potrebno, pa preveri se vodno pumpo

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 2 urama je Shrek napisal:

Iz prve roke...NE.

V ponedeljek naredil tehničnega, pa mi ena luč ni gorela...

 

pred 5 minutami je Brane napisal:

Takšne stvari se ne govorijo

 

V preteklosti se je že nekajkrat izkazalo, da (na določenih tehničnih pregledih) prometna brez avta vedno naredi, avto brez prometne pa nikoli...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

 

 

 

V preteklosti se je že nekajkrat izkazalo, da (na določenih tehničnih pregledih) prometna brez avta vedno naredi, avto brez prometne pa nikoli...

 

Ni pa to pametno..... 🥴

Razen za prodajo.... 😁🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Legalno čisto. 

Spodaj piše pogojno izpravno. Napaka se mora odpravit v 15ih dneh, ponovni pregled ni potreben. 

Enako sem naredil tehničnega z avtobusom, mi ni gorela ena zadnja luč za tablico... 

 

To je čisto legalno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Legalno čisto. 

Spodaj piše pogojno izpravno. Napaka se mora odpravit v 15ih dneh, ponovni pregled ni potreben. 

Enako sem naredil tehničnega z avtobusom, mi ni gorela ena zadnja luč za tablico... 

 

To je čisto legalno...

IMG_20220303_181745.thumb.jpg.889a3021e4fbd77f55c9d673e0b92a32.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 3. 2022 ob 7:55 je Nejc1986 napisal:

Jaz se nebi niti malo sekiral zaradi težave na TP pred petimi leti. Lahko je bila rja na auspuhu , fuč končnik, pretecena prva pomoč ali pa tisoč drugih stvari. Kar je bilo je bilo, če je 4x potem lepo naredil TP sploh ni razloga da gledaš tisti podatek.

 

Itak ga pelješ na preventivni pregled in ti tam povedo kaj in kako.

 

Meni tale Mazda sploh ne izgleda slabo.

Kam se pa vozi na take preglede? ponavadi na lokalne tehnicne kjer so dilercki ze vse zmenjeni :)Gledam en avto v MB, kje priporocate preventivni pregled tam? Ali imamo tukaj kakega clana iz tistega konca, ki bi sel jutri oz. v soboto z mano pogledat avto?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je DonFelipe napisal:

V Mariboru najmanj komplicirajo pri bivšem Šerbineku

Imaš link od omenjenega oglasa?

 Oglas je tale. Ne motijo me toliko kilometri kot znucan volan in rocica menjalnika. Eco usnje sicer vem, da je hiba, vendar je menjalnik prevec bogi in se kilometri najbrz niso nabirali na ac. Mnenje?

 

Preveril sem vin in servisno in notri ni vpisanih par stvari, ki naj bi bile zamenjane, kot trdi prodajalec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je robz napisal:

 Oglas je tale. Ne motijo me toliko kilometri kot znucan volan in rocica menjalnika. Eco usnje sicer vem, da je hiba, vendar je menjalnik prevec bogi in se kilometri najbrz niso nabirali na ac. Mnenje?

 

Preveril sem vin in servisno in notri ni vpisanih par stvari, ki naj bi bile zamenjane, kot trdi prodajalec.

Volan in menjalnik so rak rana mazd po letniku 2013. Ne sekiraj se glede iztrošenosti teh materialov, za 200k je tole povsem "utemeljena" obraba. Lahko ti slikam kako je moja CX-3 izgledala pri cca 90kkm pred menjavo. Za menjalnik je lahko da je pač skos držal roko na prestavni ročici med vožnjo ali pa je bolj živčen človek in je skos čohou. Ne veš.

 

Po številki šasije lahko pri katerem koli pooblaščencu dobiš podatke o servisih - ali pa v mobilni aplikaciji my mazda.

 

Meni se zdi ok.

 

Preveri, da so bile pri 120kkm menjane svečke. (in zavedaj se, da jih bo treba čez 30kkm spet)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

Volan in menjalnik so rak rana mazd po letniku 2013. Ne sekiraj se glede iztrošenosti teh materialov, za 200k je tole povsem "utemeljena" obraba. Lahko ti slikam kako je moja CX-3 izgledala pri cca 90kkm pred menjavo. Za menjalnik je lahko da je pač skos držal roko na prestavni ročici med vožnjo ali pa je bolj živčen človek in je skos čohou. Ne veš.

 

Po številki šasije lahko pri katerem koli pooblaščencu dobiš podatke o servisih - ali pa v mobilni aplikaciji my mazda.

 

Meni se zdi ok.

 

Preveri, da so bile pri 120kkm menjane svečke. (in zavedaj se, da jih bo treba čez 30kkm spet)

Cudno mi je, da ima tale z enakimi km, prakticno nov volan in rocico. Pri tej pa pri rocki usnje ze kar odstopa:) tako sem jo jaz priblizno zgodil v prvi 6ki pri 100k km mestne voznje. A pol je varno kupit tak avto z 200k km prevozenimi po lokalnih in mestnih cestah? V servisni sem opazil tudi veliko obrabo ploscic (menjane vsak drugi servis). Pri teh km se najbrz bliza konec tudi sklopki.

 

Na 120k km je bil narejen redni servis in zamenjana zavorna tekocina. Svecke niso omenjene. Akumulator na 200k tudi ne. Je normalno, da te stvari niso vpisane?

782573397_Screenshot2022-03-16at10_56_39.thumb.png.cc1a25be9c2a4a6afe74ad07128a992f.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.