Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je robz napisal:

Preveril sem vin in servisno in notri ni vpisanih par stvari, ki naj bi bile zamenjane, kot trdi prodajalec.

 

 

V seevisni knjizici (tudi digitalni) so vpisani zgolj redni servisi... Vse kar je bilo menjano izven tega, ni zajeto v DSK ... Zato je pa fajn, ce so racuni, iz katerih je razvidno, kaj se je se dodatno delalo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Ja svečke se menjajo na 120.000, ni pa kakšen omembe vreden strošek - na računu uradnega servisa okoli 75€ + delo.

 

Tudi sam se takega bencinarja ne bi bal kupit, seveda pa previdnost ni nikoli odveč. Na daljavo se masrikaj ne vidi, potrebna je preverba v živo. Če se kupec ne spozna na Mazde je priporočljiv tudi pregled pri mehaniku. Sam sem zadnji avto za 3x toliko denarja kupil na daljavo - s pomočjo prodajalca sem si avto podrobneje ogledal preko videa - video klica. 😜

 

Svecke me skrbijo samo, ce niso bile menjane :D bolj me skrbi veriga in ostalo kar pride zraven+sklopka. Sklopko sicer lahko preverim v zivo, za verigo pa bo treba na nek servis. Vem tudi ze, da bo treba menjati ploscice... Torej ce je slucajno za zamenjat vse zgoraj nasteto, bo servis kar drag:) dobil sem se fotke ogledal, ki so zluscena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je DonFelipe napisal:

Jasno, preveri se tako navadna kot tudi DSK.

V kolikor ni zadeva v celoti dokumentirana se obrneš stran in zadevo prespiš.

Mja, jst se isto strinjam s tem. Se mi zdi @robz res velik picajzel za teh 8k, če ti ni avto ok, potem raje počakaj na drugega!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Mja, jst se isto strinjam s tem. Se mi zdi @robz res velik picajzel za teh 8k, če ti ni avto ok, potem raje počakaj na drugega!

Ja priznam, sem, me tud forumi napsihirajo kjer berem koliko je nategov :D saj pravim, ce bi nujno rabil avto bi ze tisto 6ko februarja vzel

 

Mi pa tale 3ka zgleda ok glede na ceno in km, samo raje se tukaj malo preverim, kaj vi objektivno mislite, zato vcasih malo prevec sprasujem:)

Popravljeno od robz
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je robz napisal:

Ja priznam, sem, me tud forumi napsihirajo kjer berem koliko je nategov :D saj pravim, ce bi nujno rabil avto bi ze tisto 6ko februarja vzel

 

Mi pa tale 3ka zgleda ok glede na ceno in km, samo raje se tukaj malo preverim, kaj vi objektivno mislite, zato vcasih malo prevec sprasujem:)

Glej če ti reče da je naredil menjavo svečk, mora imeti račun za menjavo svečk. Če računa nima oziroma ti reče da ti ga bo poslal v roku 1 teden potem je to meni že takoj sumljivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Glej če ti reče da je naredil menjavo svečk, mora imeti račun za menjavo svečk. Če računa nima oziroma ti reče da ti ga bo poslal v roku 1 teden potem je to meni že takoj sumljivo.

Ja pa avto na lizing, tako, da naj bi moral biti servisiran samo na uradnem servisu? Saj lahko, da ima racune, jaz sem samo v MyMazda preveril zgodovino glede na vin.

 

Ampak se prodaja ze dober mesec, spremljam avto.net in tudi druge mazde 3 se ne prodajo, zgleda niso tako popularne ali pa so precenjene😀

Popravljeno od robz
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je NevLado napisal:

Mja, jst se isto strinjam s tem. Se mi zdi @robz res velik picajzel za teh 8k, če ti ni avto ok, potem raje počakaj na drugega!

 

Tudi meni se zdi, da ga niso še naredili avta, da bi robz-u ustrezal. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je robz napisal:

Ja pa avto na lizing, tako, da naj bi moral biti servisiran samo na uradnem servisu? Saj lahko, da ima racune, jaz sem samo v MyMazda preveril zgodovino glede na vin.

To prvič slišim, da če je avto na lizing da bi ga moral servisirati na uradnem servisu, v primeru lizinga rabiš imeti kasko....kje ga servisiraš je tvoja stvar (oz. tudi če ga ne) in kar je edino važno da plačuješ obroke :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

 

Tudi meni se zdi, da ga niso še naredili avta, da bi robz-u ustrezal. 😊

So, so, mazdo 6 (2013), samo ne za 13k :D pa tale mlincek je tudi vabljiv 

Dajte zacet prodajat svoje bencinske 6ke predzadnje generacije :D treba zacet sparat za 9ke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takšen kot se predstavljaš tukaj na forumu, bi rekel, da počakaj, sam bi bil na podobnem, bi cijazil pa preverjal in ja, nikoli več rabljenega ne kupim brez da mi vse štima. Ko bo pravi avto, boš vedel in ga tudi brez problema kupil ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi tale avto pošteno zmatran. Imel več avtomobilov z 200k+ km pa noben ni imel niti približno tako "zjebanega" volana in ročice menjalnika. Mene že pogled na tako notranjost odvrne od tega, da bi kupil "avto od mesarja".

 

Ob priliki poslikam volan moje bivše Mazde 6 z 229k km, samo da novega lastnika ulovim - je ostala blizu doma.

 

Sicer pa se mi sama kilometrina ne zdi problematična - lepo, da se je vozil in ne zaletaval. Le to, kako in kje se je vozil, je vprašljivo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

Drugače pa v kolikor nimaš servisne knjige in računov se avta ne kupuje!

Ja tocno tak, js tut nimam vec vpisanih servisov po uradni piti, ker si pac neki srvari zrihtam sam, ostalo pa moj mehanik, ki mu 100% zaupam, zato bo tist, ki bo kupu avto za mano kupu najvecji srot od avta 🤦‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

Meni se zdi tale avto pošteno zmatran. Imel več avtomobilov z 200k+ km pa noben ni imel niti približno tako "zjebanega" volana in ročice menjalnika. Mene že pogled na tako notranjost odvrne od tega, da bi kupil "avto od mesarja".

 

Ob priliki poslikam volan moje bivše Mazde 6 z 229k km, samo da novega lastnika ulovim - je ostala blizu doma.

 

Sicer pa se mi sama kilometrina ne zdi problematična - lepo, da se je vozil in ne zaletaval. Le to, kako in kje se je vozil, je vprašljivo ...

Če je pred 2013 letnikom narejena se nimamo kej pogovarjat. To je že @Alex razložu kako je prejšnja serija bila bolj trpežna.

pred 42 minutami je Deeyan napisal:

Ja tocno tak, js tut nimam vec vpisanih servisov po uradni piti, ker si pac neki srvari zrihtam sam, ostalo pa moj mehanik, ki mu 100% zaupam, zato bo tist, ki bo kupu avto za mano kupu najvecji srot od avta 🤦‍♂️

Pa saj imaš račune.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je NevLado napisal:

Če je pred 2013 letnikom narejena se nimamo kej pogovarjat. To je že @Alex razložu kako je prejšnja serija bila bolj trpežna.

 


Njegova je bila 2015… 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je NevLado napisal:

Če je pred 2013 letnikom narejena se nimamo kej pogovarjat. To je že @Alex razložu kako je prejšnja serija bila bolj trpežna.

Pa saj imaš račune.....

 

Od materialov ja, od servisov ne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Deeyan napisal:

 

Od materialov ja, od servisov ne

To je meni dovolj, ker sem tudi jaz sam tako počel na starih avtih preden sem šel na mazde. Mislil sem bolj v smislu da prodajalec takšne dokumentacije nima pripravljene oz nekaj muti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z vsem se strinjam, vendar obraba volana in rocice menjalnika ponavadi nima nic veze z urejenostjo lastnika, ampak z uporabo avtomobila-in to pove, da sta bila volan in rocica velikokrat uporabljena, kar spet ne govori ravno v prid avtocestni voznji. Ceprav naj bi bilo eco usnje zelo slabo, dvomim, da bi se pri normalni uporabi toliko obrabilo. Ce avto nabira 40k km na leto po mestih in naseljih je najbrz ze kar konkretno zjahan pri 200k km. To pa klice po kar konkretnem servisu, ker se material pac obrablja z uporabo... Ce ima pa avto 200k km vecinoma z avtocest ga kupim bp za pravo ceno.

 

Kar se tice racunov-tudi te se lahko sfejka v parih minutah, ker sem ravno iz foha in obvladam photoshop in ilustrator :D Ampak ja, ce je avto na ogledu ok, lastnik deluje ok, ohranjenost avta ok, zvok masine ok in cena prava, je to to. 

 

Za tega pa vsaj vemo, da so kilometri realni. Pozna kdo? Najbrz je nekaj takega idealno zame.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0i TE Plus SLO. POREKLO 1. LASTNIK, letnik:2010,3999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.