Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Usnje lahko propada tudi, ce se prevec uporablja kaksno avtokozmetiko, čistila, razkužila,…… In veliko je odvisno tudi od PH kože, potenja, nakita,… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Usnje lahko propada tudi, ce se prevec uporablja kaksno avtokozmetiko, čistila, razkužila,…… In veliko je odvisno tudi od PH kože, potenja, nakita,… 

 

Vem, samo na koncu so lahko za "slab" avto opravicilo tudi kisel dez, slabe ceste, nemarni otroci... Samo tako nikamor ne pridemo :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je robz napisal:

 

Vem, samo na koncu so lahko za "slab" avto opravicilo tudi kisel dez, slabe ceste, nemarni otroci... Samo tako nikamor ne pridemo :) 

 

Daj, kupi že enkrat nekaj. 😊Ti kompliciraš, kot da kupuješ porscheja. 

Boga tvoja lepša polovica, če si povsod tako neodločen. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

 

Daj, kupi že enkrat nekaj. 😊Ti kompliciraš, kot da kupuješ porscheja. 

Boga tvoja lepša polovica, če si povsod tako neodločen. 😉

Cakam prodajalca, da se zjasni. Prejsnji teden ga je ze v soboto cakalo novo vozilo, ta teden pa ga se ni :D 

 

In mazda je zame porsche, da ne bo pomote😇

 

Sicer pa zaenkrat samo spremljam trg avtomobilov, kot receno avta nujno ne potrebujem in bom nabavil samo res dober deal ;) 

Popravljeno od robz
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Janez007 napisal:

Čaka ja, vidimo da čakaš ...😂

 

Sem srečal kar nekaj takih "kupcev", ki so prišli na ogled avta: "kupujem avto že pol leta". Pa so prišli gledat najbolj prodajan avto. 😂

Vzelo mi je 2 uri, opravili smo daljšo testno vožnjo, na koncu pa: "Ga bom vzel. Jutri grem po kredit, potem pridem pa po avto". 😂 Nobene are, ampak se nisem sekiral, ker so bili vsi po vrsti simpatični. 😀 In hitro sem vedel, koliko je ura. 😄

"Najbolj prodajan avto" ja haha. Nevem komu se je v uzitek voziti po sloveniji, porabljati cas in bencin in testirati avte, meni vsekakor ne. Kot rečeno ali jim ti nisi odgovarjal ali pa avto ;) po prodajalcih tvojega kalibra pa so za vse seveda krivi kupci 😅 

 

PS: prodajalcu sem rekel, da pridem na ogled in vzamem avto, ce mi bo ok. Zakaj bi se dvakrat vozil 200-250km ce se lahko samo enkrat... Pred tem je trdil, da se mu mudi in oh in sploh, po tem pogovoru pa njegovega novega avta cudezno se nima na voljo.

Popravljeno od robz
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa ja, malo smo zasli. Hvala vsem za info glede mazde 3 in 6, vsekakor ste mi pomagali in sem izvedel prakticno vse o G motorjih in stvareh na katere moram paziti. Ce bo pa kdo iz foruma prodajal kako bencinsko mazdo, se priporocam. LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem tud jaz že zjutraj gledal. Avtomatski menjalnik lepo zdrži al so ble že kakšne težave pri kom?

 

Se bom s težkim srcem poslovil od moje 3ke, sam drugi otrok pomeni da rabmo počas več prostora..

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je SeekK napisal:

Tole sem tud jaz že zjutraj gledal. Avtomatski menjalnik lepo zdrži al so ble že kakšne težave pri kom?

 

Se bom s težkim srcem poslovil od moje 3ke, sam drugi otrok pomeni da rabmo počas več prostora..

 

 

Glede na informacije iz servisov (pooblaščencev) so te avtomatiki neuničljivi. Po uradni knjižici ne potrebujejo servisa sploh, priporočeno pa je, da menjuješ olje in filter na 80kkm. O tem smo že veliko govorili v temi o vzdrževanju na tem forumu.

 

Tako da strah pred nekimi znanimi težavami/napakami je v kombinaciji tega bencinskega motorja in avtomatskega menjalnika povsem odveč.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 3. 2022 ob 12:47 je SeekK napisal:

Tole sem tud jaz že zjutraj gledal. Avtomatski menjalnik lepo zdrži al so ble že kakšne težave pri kom?

 

Tile avtomatiki so "bulletproof".

 

Edino neumen ali neuk voznik ga lahko uniči, sicer pa to dela in dela. V bistvu se v taki kombinaciji niti ne pretegne, nekoliko več dela ima šele pri navorsko močnejših dizlih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če z menjalnikom ravnaš normalno in redno menjuješ olje in filter se nimaš česa bati.

V S oziroma športnem programu dela čudeže. 

 

Drugače pa sem danes videl eno zelo poceni in ugodno 626 karavan v kolikor te ne motijo kilometri in ostali detajli 

WWW.AVTO.NET

Mazda 626 2.0i 16V -Avt.KLIMA-TCS-ALARM, letnik:2001,540 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTOMANIJA.COM

Èeprav bo najnovej�i kri�anec v prodajnih salonih v zaèetku julija, so Italijani pohiteli s posebno...

 

Tale Alfa Tonale pa ima ceno..... :whatever: 

Pa še nič atraktivno ne izgleda, pet let prepozno je zunaj.... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Bini napisal:
WWW.AVTOMANIJA.COM

Èeprav bo najnovej�i kri�anec v prodajnih salonih v zaèetku julija, so Italijani pohiteli s posebno...

 

Tale Alfa Tonale pa ima ceno..... :whatever: 

Pa še nič atraktivno ne izgleda, pet let prepozno je zunaj.... 🥴

 

Ne pet. Tudi deset. Ta oblika je že zastarela. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

 

Ne pet. Tudi deset. Ta oblika je že zastarela. 😉

 

Ampak se vseen bolano zgleda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je 50keda napisal:

A pozna kdo tole? Sumim, da je tole moja bivša, ki se je 2019 pri 110k km prodala za 11k € :D

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD150 KOT NOV SERVISNA KNJIGA, letnik:2015,12990 EUR :: www.Avto.net ::

 

A volan so imele te 2015 letnik tak iz "celega kosa"? Ni bil usnjen in dvakrat zarezan?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.