Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Ja lej, je pa le BMW 😛 

Armaturna plošča brez navigacije, ki spominja na Golfa II iz TAS-a. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No če pa to ni premijsko vozilo

WWW.AVTO.NET

BMW serija 3 Cabrio: 330d Convertible 306hp...

Ima celo 2 para sprednjih žarometov 🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣

20220920_093724.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Z M A J napisal:

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Najcenejši približek Bentley-u (delita si platformo namreč). Meni je hud. Razen feltne mu ne pašejo. Morajo bit originalne gor.

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako se obnese 2,0 bencinar v tako velikem avtu pa še awd?

 

Si bolj nepremičnina na cesti? Lepa pa je:bravo:

 

 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G160 AWD Revolution - 1.LASTNIK - SLO - KLJUKA, letnik:2015,18990 EUR ::...

 

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Z M A J napisal:

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Ti avti, kot so v tem rangu in so dejansko takle poceni, me je strah da sploh nebojo več pravilno vzdrževani, ker deli pa niso poceni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je FuManchu napisal:

Kako se obnese 2,0 bencinar v tako velikem avtu pa še awd?

 

Si bolj nepremičnina na cesti? Lepa pa je:bravo:

 

 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G160 AWD Revolution - 1.LASTNIK - SLO - KLJUKA, letnik:2015,18990 EUR ::...

 

 

 

Če ta ne bo mal prešvoh.... ne vem, mislim da je že bila debata tle o tem. Bodo pa povedali tisti, ki vozijo eno ali drugo varjanto (močnejšo 194KM) 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Deeyan napisal:

 

Ti avti, kot so v tem rangu in so dejansko takle poceni, me je strah da sploh nebojo več pravilno vzdrževani, ker deli pa niso poceni

Ob prvi večji okvari ima abnormalno visoko verjetnost, da pristane na ODPADU!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Ob prvi večji okvari ima abnormalno visoko verjetnost, da pristane na ODPADU!

 

Zalostno ampak resnicno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kam smo prišli da se prodajajo rabljeni ki so skoraj dražji od novih.

Folk je pač še vedno mahnjen na švabe, mi pa japonce vzdržujemo smešno poceni. 

 

W12 je sigurno bil v katerem podjetju in nimajo več za vzdrževanje.

 

Ta kamionček je odlično v kolikor iščete promocijsko orodje

WWW.AVTO.NET

Ford - COE, letnik:1947,77000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ta Sigma je zanimiva. Jo kdo pozna?

WWW.AVTO.NET

Mitsubishi Sigma , letnik:1993,2000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

 

Ta kamionček je odlično v kolikor iščete promocijsko orodje

WWW.AVTO.NET

Ford - COE, letnik:1947,77000 EUR :: www.Avto.net ::

Zdrekan ogaben in cena pretirana ,tej kamijončki so v Ameriki par tisoč dolarjev in niso ne priljubljeni in ne zaželjeni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Evola, ena poceni 6-ka.😊

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17685392

 

Lepa....prodaja zaradi nakupa večjega avta 🤔 kaki smo a, nikol nam ni dost placa 😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne bi bilo lažje, da bi ta model, ki  prodaja to 6-ko  kupil na češkem prikolico in bi lahko potem tovoril pivo in hrano na  Krk ali pag 🤔

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Nebom trdil ampak mislim da je to ta 6ka ki se je lak lupil, pa so meli pogajanja s mb servisom ker niso garancije priznali. Ne me vzet za besedo, nisem siguren

Tudi sam sem najprej pomislil na tisto. Tista je imela rjavo usnje, mislim da 2019/3. Ta je 2019/4 in je ves čas na Štajerskem. Kaj pa tvoja @scania, kdaj jo bomo zagledali v oglasu? 🤔 😁

 

AVTOLOG.SI

Brezplačno VIN iskanje, na podlagi odprtih podatkov iz portala OPSI. Poročilo o zgodovini vozila - kilometrina, ali je bilo vozilo uvoženo...

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je scania napisal:

Nisem se bil na testi s corollo cross, zaenkrat ostajam zvest moji mazdi 🙂

Mogoče pa je to dobro. :) Vsaj mene ti višji avti pri dolgi vožnji bolj utrudijo. Šestka je tudi razred večji avto od Corole.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.