Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

dne 29. 9. 2022 ob 18:11 je Janez007 napisal:

Tudi sam sem najprej pomislil na tisto. Tista je imela rjavo usnje, mislim da 2019/3. Ta je 2019/4 in je ves čas na Štajerskem. Kaj pa tvoja @scania, kdaj jo bomo zagledali v oglasu? 🤔 😁

 

AVTOLOG.SI

Brezplačno VIN iskanje, na podlagi odprtih podatkov iz portala OPSI. Poročilo o zgodovini vozila - kilometrina, ali je bilo vozilo uvoženo...

 

To 6ko gledam zdaj vsak dan pri sosedu. Jo je on kupil 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, če kdo išče avto z malo km, za ljubitelje SUV-ov, za 23k € (ugodno 🤔?)..... 😊

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 2.0 G 165 EMOTION, letnik:2019,23900 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Evo, če kdo išče avto z malo km, za ljubitelje SUV-ov, za 23k € (ugodno 🤔?)..... 😊

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 2.0 G 165 EMOTION, letnik:2019,23900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Res je ugodna cena ampak nima niti klime, niti digitalnega zaslona :( 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu dama pa se ne zastopm prou preuč na običaje, k jh jmaste tm doli. A ti med vožnjo voziš al gledaš filme?

Glede na to opremo v tem avtu nimaš niti digitalnega imenika klicev, kar pa nekateri precej uporabljamo v avtu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Ima, če odpreš okna. Kje so našli ta primerek avta? 😄😄

Pa resno nima klime al kako? Mazda letnik 2001 jo je imela:blink:

 

Edit: piše da je klima. Najbrž ročna?

 

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je NevLado napisal:

Oprosti, mislil sem digitalne dvoconske klime..

 

Ima ročno, enojno, da

Važno da mal piha pod kikle hladno, da se riba ne usmrdi🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je FuManchu napisal:

Pa resno nima klime al kako? Mazda letnik 2001 jo je imela:blink:

 

Edit: piše da je klima. Najbrž ročna?

 

 

Tako ja, ma klimo 🙂  

 

Screenshot 2022-11-08 at 14.32.27.png

pred 48 minutami je SeekK napisal:

Prvič vidim tako oskubljeno, res pa da nisem podrobno spremljal CX-5ke. A se je to pri nas prodajalo?

  Se prodaja ja 😉 za 31k€, osnovni, začetni model 🙂

 

Screenshot 2022-11-08 at 14.35.13.png

 

 

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je MazdaBoy napisal:

Evo, če kdo išče avto z malo km, za ljubitelje SUV-ov, za 23k € (ugodno 🤔?)..... 😊

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 2.0 G 165 EMOTION, letnik:2019,23900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Mislim,da je.....🤔😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Brane napisal:

Kaj se je zgodilo z tisto trojko za 30000 eur.Ste se  sfajtali ?

So jo odstranili z foruma... kar je po moje edino prav. Toliko mlatenja prazne slame. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

So jo odstranili z foruma... kar je po moje edino prav. Toliko mlatenja prazne slame. 

No ja, se ne bi strinjal.  Meni je bila zanimiva debata in nič žaljiva. Ne more pa taka debata koristiti pri prodaji konkretnega vozila, kar je verjetno lastnik tudi ugotovil in ukrepal.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

No ja, se ne bi strinjal.  Meni je bila zanimiva debata in nič žaljiva. Ne more pa taka debata koristiti pri prodaji konkretnega vozila, kar je verjetno lastnik tudi ugotovil in ukrepal.

Zame je šlo vseeno  vse skupaj predaleč. Konec koncev, če nekdo postavi ceno in verjame, da bo avto za to ceno prodal, bi ga morali podpreti, ne pa, da se nekateri zgražajo in razglabljajo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Zame je šlo vseeno  vse skupaj predaleč. Konec koncev, če nekdo postavi ceno in verjame, da bo avto za to ceno prodal, bi ga morali podpreti, ne pa, da se nekateri zgražajo in razglabljajo. 😉

Ali bo avto prodal za postavljeno ceno ali ne, je odvisno samo od avta, cene in potencialnih kupcev. In Selmarjevi trgovci dobro poznajo avto - trg - cene - potencialne kupce, tako da vsaj mene ne bi skrbelo.

 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtor teme je napisal, da je avto prodan…. in tako temo se arhivira v kanto… Izbrisane je bilo tudi nekaj vsebine, tako, da je tema postala neuporabna, da bi jo prestavil…

 

Sicer pa Alex… ko pravis, da je bilo samo mlatenje prazne slame… Ce bi na podlagi tega brisali oz. arhivirali prispevke, ne bi ostalo prakticno nic vsebine… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Zame je šlo vseeno  vse skupaj predaleč. Konec koncev, če nekdo postavi ceno in verjame, da bo avto za to ceno prodal, bi ga morali podpreti, ne pa, da se nekateri zgražajo in razglabljajo. 😉

 

Zakaj že? Ne vem, jaz od svojih prijateljev pričakujem, da mi povedo njihovo razmišljanje in ne da me za vsako ceno brezpogojno podpirajo v vsaki moji odločitvi, samo zato, ker smo prijatelji. To seveda ne pomeni, da je vmes škodoželjnost ali pa zavist ali celo zgražanje, kot namiguješ, čeprav tega pa res ni bilo.

 

Sej mogoče se motim pa nimam prav in je bolje, da me božajo in ujčkajo in trosijo sladke besede - ampak a je to iskreno? Ne vem meni je tako OK, tak krog prijateljev sem si izbral, mogoče pa pač ta način včasih preveč refleksiram tudi na forum, kjer so ljudje iz različnih koncev in razmišljanj pa rata tud kak užaljen odziv, pa čeprav je bilo mišljeno samo dobro.

 

Sam nisem namreč kupec tega vozila niti ga nikomur ne bi predlagal, da bi imel od tega neko direktno ali indirektno korist... pač tako je bilo moje videnje. Super, če se mu je vse tako izšlo kot pravi, vsa čast res, da se najdejo tako darežljivi kupci. Takih si vsak želi, ko prodaja, če pa kupuje pa seveda želi darežljivega prodajalca. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.