Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, ?akaj malo. A sem jaz kaj zamudil? Prva registracija junija 2016 (torej je star najve? ?est dni), ima 150.000 km, prodaja ga pa zaradi neuporabe?  ?zmeden?  :ne vem:

Ja, v petih dneh je 2x prepotoval svet  :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obseg Zemlje po ekvatorju je okoli 42.000 km, s tem, da je vmes precej morja... Torej je moral precej vijugat, da jih je naredil 150.000, ?e je samo dvakrat obkro?il svet.

Pa sej ve?, ?evapi tu, ?evapi tam... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obseg Zemlje po ekvatorju je okoli 42.000 km, s tem, da je vmes precej morja... Torej je moral precej vijugat, da jih je naredil 150.000, ?e je samo dvakrat obkro?il svet.

40.075km ?e se ?e gremo pikolovstvo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Noja... meni se 9.200 ? za dve leti starega Cliota ne zdi ravno "dokaj ugodna cena"... :) Dobrega jurja das zraven pa imas cisto novega :) ... Res pa je, da brez plina...

 

Sem pa se vedno mnenja, da v tovrstne avte se ne izplaca dajat plina, ce res ne delas ogromno kilometrov ... Delat ogromno kilometrov s tako majhno kantico pa nekako ni ravno najbolj zabavno :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... meni se 9.200 ? za dve leti starega Cliota ne zdi ravno "dokaj ugodna cena"... :) Dobrega jurja das zraven pa imas cisto novega :) ... Res pa je, da brez plina...

 

Sem pa se vedno mnenja, da v tovrstne avte se ne izplaca dajat plina, ce res ne delas ogromno kilometrov ... Delat ogromno kilometrov s tako majhno kantico pa nekako ni ravno najbolj zabavno :) ...

Cena ranga mazda 3/6 malo starejse a vseeno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.