Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 desetletja nazaj je pa moral bit tole stroj in pol,no pa dans je se zmeri ali pa ze ponovno :)

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11016772&display=Ford%20Taunus%20certifikat

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker kupujem ravno tak?no novo Mazdo 3 CD150 Revolution Top, a kdo pozna tole vozilo? Sam bi sicer kupil pet vratno in ?rno usnje, ob pravi ceni pa so mo?ni kompromisi.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=10670032&show=1

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/ad.asp?id=11105248

 

Spimpan Ferrari s13 se spet prodaja :D zdj o?itno z ?e mal bol realno ceno..

 

Samo so pa maherji teli Japonci: ma?inca od malo ve?jega mopeda (?e ne 200 ccm), pa 177 konjev... Temu se re?e tapravi downsizing.

 

Ima pa mo?i?ek zanimivo idejo, da za 4000? prodaja 26 let star avto. ?e bi bil lepo urejen in registriran, mogo?e ?e... Ker pa stoji ?e pet let, bo pa na njemu za vsaj pet tednov dela, da se ga spravi v pogon: pa kak?ni oksidirani kontakti in lu?i ne delajo, pa zarjavele zavore, pa preperele gumijaste cevi, ki bodo spustile, preden se avto dodobra segreje na delovno temperaturo, pa pnevmatike za zamenjat,... Sicer pi?e, da je narejen servis, a ?e je bil narejen pred petimi leti, to ?isto ni? ne pomeni. Olje pa? stara tudi, ?e stoji. Jermeni prav tako...

 

?e vse to delo od?teje od nastavljene cene, bo dobil kve?jemu 500?... Seveda ?e je vse na vozilu original oz. so kakr?ne koli predelave homologirane... No, ideja, da to proda za 4000?, je pa vsekakor zanimiva. Me zanima, ?e mu bo posel uspel. Mogo?e pa mo?akar najde novo tr?no ni?o: stari klump drago prodajat...

post-5658-0-15341800-1467613108_thumb.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad mene je lahko tudi ?nj99...

 

Nima vle?ne kljuke pa ?e bencinar je... :zvizga:

 

res ne razume?..... to ni avto, ampak dirkalnik! :) oz. dober "driftalning" :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri teh letih in v takem sran... ho?em re?i stanju je kve?jemu ?e drkalnik...

Tko kot sm rekel, ne ve? kaj je to zaen avto in ?esa je sposoben zato tud ne razume? ;)

 

Tud js ne razumem obsesije s terenci, kesonarji, dizli, pa jih vseen pustim pri mir..

Spet ali ?e kar?? :hohoho: Tip bi lahko po?asi dojel, da ne bo nikoli prodal. ?E bi bil v original stanju in dobro ohranjen mogo?e, da bi se na?el kdo.

?e se prav spomnim je blo neko? okol 13k? No po?as bo pri?el na nekih 2k, ko bi pri nas ?e kdo resen bil in iz avta naredil to kar treba. V tujini sm pa vidu podobne prodane tud ?e za vi?jo ceno, sam pa? drugje vejo da to ni sam ena zapu??ena stoenka :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav sme?no je ker se je prodajal ?e ko sem imel jaz svojo S13, se pravi 8 let nazaj.  :ne vem: Vmes je celo prijatelju uspelo prodati komplet dve S13ki za ceno ene, od tega ena predelana v dirkalnik, pa je vseeno prodajal celo ve?nost. ?koda, ?e bi bila tale S13 2k? bi mogo?e se ?e na?el kdo, ki bi se lotil kakega projekta. Lastnik misli (ve), da ima nekaj vrednega ampak ?al ne v pravem stanju.


Slivka kar se pa tvoje ocene ti?e pa.. Saj jaz tudi ne razumem zbiratelje metuljev pa jim zato ne pametujem.  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko kot sm rekel, ne ve? kaj je to zaen avto in ?esa je sposoben zato tud ne razume? ;)

 

Tud js ne razumem obsesije s terenci, kesonarji, dizli, pa jih vseen pustim pri mir..

 

 

 

Slivka kar se pa tvoje ocene ti?e pa.. Saj jaz tudi ne razumem zbiratelje metuljev pa jim zato ne pametujem.  :zvizga:

 

Mislim, da se nismo dobro razumeli. Vsi se strinjamo, da je oglas s tako ceno bolj hec kot kaj resnega. In tudi vse ostalo, kar sem potem dodal, je bil pa? hec in ne "pametovanje"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Chipiran ECU, kaj zeli s tem povedat, a kot neke sorte optimizacija motorne elektronke za vecjo motorno moc?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11021546&display=Honda%20CRX%20esi

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful mu pase ta grafitno siva, pa samo 16800km, ali pa gre za niclo premalo na koncu :)

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10997772&display=Hyundai%20Getz%201.4%20GL

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.