Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e je kdo bol na kratkem s financami, je tole za?asno idealna investicija al pa kot drugi/zimski daily

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11240328

Takga stroja sem imel pred dvema letoma za lokalne fure poleg 6-ke in je ?e na benz zelo hvale?na zadevca, tam cca. 5litrov na 100. Na LPG mora bit na fertig pra?i?ek - ?parovc.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor o ?em takem razmi?la, ga je ?ena ?e zdavni obrala do zadnje kosti al pa ?e ima sre?o, zamenjala koko?njak :)

 

Kje je zdj pol bol? bit? Pod avtom k vsaj mal stro?ka pokrije, al na la?ni kobili?

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijateljico sem navdu?il za Mazdo. Konkretno za Mazdo 5.

 

Sedaj pa i??e kak?no rabljeno, a ne pregonjeno in pretegnjeno. Mogo?e tu kdo prodaja Mazdo 5? Tako, ki bi jo prodal tudi prijatelju, ne le nekomu na drugi konec dr?ave v upanju, da ga ne sre?a? nikdar ve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijateljico sem navdu?il za Mazdo. Konkretno za Mazdo 5.

 

Sedaj pa i??e kak?no rabljeno, a ne pregonjeno in pretegnjeno. Mogo?e tu kdo prodaja Mazdo 5? Tako, ki bi jo prodal tudi prijatelju, ne le nekomu na drugi konec dr?ave v upanju, da ga ne sre?a? nikdar ve?...

 

Nih?e ne prodaja petke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ima se malo lufta, ampak jaz ga razumem ker ce je avto tip top kot izgleda je to vredbo, ampak treba je najti nekoga ki ceni te avte.

 

Zakaj ga razumem? Ker sem kupil tako in brez truda, vlaganja je vredna jurja dva pa za na odpad, z obnovo pa vsaj 5.

 

Kot sem rekel nekoga ki to ceni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, baje kr pogosto tko da jaz ne bi tvegal

 

jp, res je, problem je pri 110kW, pri 120 in 132kW pa od letnika 2003 naprej ni blo ve? teh problemov, ker so ble odmi?ne na teh ?e nikljane. Zgornji oglas se je pa o?itno neki zajebu in gre u bistvu za letnik 02. Kolega je mel pred par leti A6 120kW pa je mel prek 300kkm prevo?enih pa ni mel nobenih problemov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jp, res je, problem je pri 110kW, pri 120 in 132kW pa od letnika 2003 naprej ni blo ve? teh problemov, ker so ble odmi?ne na teh ?e nikljane. Zgornji oglas se je pa o?itno neki zajebu in gre u bistvu za letnik 02. Kolega je mel pred par leti A6 120kW pa je mel prek 300kkm prevo?enih pa ni mel nobenih problemov :)

Saj obstajajo tudi Renaulti dci brez problemov pri teh kilometrih pa zato ?e ne kupuje? Megana dci?  :hohoho: Ne vem no, jaz ne bi tvegal ampak po ?elji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Samo mora biti pa tole zelo star oglas, ker ima na fotografijah ?e sneg v ozadju. ?e res, da je iz Tolminskih hribov, ampak ?e pri nas ni bilo snega ?e vsaj ?tiri mesece, ga tudi pri njih ni bilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj obstajajo tudi Renaulti dci brez problemov pri teh kilometrih pa zato ?e ne kupuje? Megana dci?  :hohoho: Ne vem no, jaz ne bi tvegal ampak po ?elji.

Kolker mi je znano pri Renaultih so problemi bolj kot ne v long life srvisih, ki so nastavljeni na 30kkm, razn ozjemoma 2.2dci, ki pa vsi vema, da je bil krs od motorja :)

Samo mora biti pa tole zelo star oglas, ker ima na fotografijah ?e sneg v ozadju. ?e res, da je iz Tolminskih hribov, ampak ?e pri nas ni bilo snega ?e vsaj ?tiri mesece, ga tudi pri njih ni bilo...

Pa ?e se folk vsaj malo spozna na te motorje, bo u?akal ?e drugi sneg preden se bo prodal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.