Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Shrek napisal:

Alex, pa še to. Pol stvari ne spraviš v tvoj najlepši in najboljši avto, ki jih jaz v češko prikolico, ko grem na dopust. In ja, 4 gremo na dopust. Pa nimam zlate plačilne kartice. Imam pa vse na dopustu, da tistih 14 dni uživam. Če si ti dnevno morje privoščiš, si ga jaz ne morem. Opremo za smučanje pa tudi v strešni kovček spraviš. 

Pa ime si zamenjaj... 

 

Na forumu... 

Limuzine imajo ponavadi penzionisti. 🤗

pred 3 urami je Shrek napisal:

Oprosti, ampak si primitiven do konca. 

Ti si oh in sploh. Najpametnejši, vse imaš najboljše...vsaka ti čast. Zavesice pa glih na tvojo rit pašejo...

Enim pa živčki že popuščajo. Vpliv Korone? 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Shrek napisal:

Pol jo boš kmalu tud ti imel.

Nop... Pol pride na vrsto kak kabrioletek. Tukaj na obali pride prav skoraj celo leto. 

Sam prikolice ne moreš furat zadaj. 🤪

pred 1 minuto je samSimon napisal:

Tvoja soul red je za penzioniste

Jap. Ful sem jih videl do sedaj  v takem avtu. Bolj kaka neopazna siva. Penziči so radi neopazni. 😉

  • Haha 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti je ne moreš furat, ker je ne znaš...

Si pa spet nekaj posebnega. Ti kot penzionist boš kabrio vozil, za ostale modele so pa limuzine. Vedno moraš izstopat pred drugimi.

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Bini napisal:

Joj, joj kake mate! 😂

Ja vsak ve kaj ima najrajši, tudi ženo si izbere vsak najboljšo.... 😁

No moja je tako najboljša, da se ne bomo še za to prepiral.... :harhar:

Samo eni pač ne prenesejo, da imaš ti najboljšo. In jaz tudi. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je TiEn napisal:

Važno da jo imaš tudi ti, bog ne daj da ne,... otroške izjave se kar nadaljujejo 🤣 ni čudno da te vedno več foruma ne prenaša ;)

Pa ni pet-šest modelov forum. 😉

Forum šteje 1700 glav. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, mal sem zamudi, kdo je zmagal v tej debati?

 

Evo še mojih 5 centov

 

- limuzina je lepša in tukaj kaj dosti debate ni :hudicek:

- karavan je bolj uporaben

- če bi človek vzel najboljše iz obeh svetov bi to morala biti 5-vratna limuzina in ravno to so brihtoli na Mazdi skenslal, ker bi bila prehuda konkurenca prav CX-5

 

zakaj mam sam karavana? Zato ker je bil na zalogi, ker je imel 3000 EUR popusta in v kolikora bi naročil limuzino bi prišla po novem lestu, ko so se zvišale dajatve in bi moral dodat še 1500 EUR. 4,5kEUR manj pa ni za odmet in ker limuzina in karavan izza volana izgledata popolnoma enako in se razlikujeta praktično samo zunaj sem bil pripravljen sprejeti tak kompromis. Bi to naredil še 1x? Bi a v kolikor bi dobil limuzino po isti ceni bi vzel limo navkljub slabši uporabnosti.

 

Glede luknje v prtljažniku, ko se poderejo sedeži je ta pri limuzini kar velika tako, da se da marsikaj pripeljat, je pa res, da bele tehnika pa vseeno bolje, da pripelje dostava iz trgovine in je nesmisel samo z mislijo na take prevoze kupit karavana.

  • Všeč 8
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Boss napisal:

Porsche Panamera... zgleda kot družinska limuzina pa še tazgal lahko dobiš, ki je bolj karavanu podoben.

Pač za našo družinico imata dva taka skupaj pač komaj dovolj sedežev... 🙂

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je mamica napisal:

Kaj bi pač po teh merilih morala vozit jaz kot pač "družinski avto"?

 

Avtobus? 🤷‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez007, kontaktiraj našega kolega Marka; naročiavto.si, ti bo zlahka našel še lepšo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Z M A J napisal:

Janez007, kontaktiraj našega kolega Marka; naročiavto.si, ti bo zlahka našel še lepšo :)

Sem klical zjutraj (jih našel preko googla), in govoril z Denisom in bil zelo pozitivno presenečen glede informacij in odnosa, pa sem z njim prvič govoril. 👍 A imamo slučajno člani tega foruma kakšen dober popust? 😄

 

Kolikor sem ugotovil (danes sem šele začel raziskovati to sceno), bi bila zame najboljša-ugodna varianta, da se vse zmenim sam s prodajalcem, najamem pa samo uslugo prevoza, ki pride cca. 400 evrov. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.