Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je dvorjan napisal:

Imate še "stare podatke" oziroma informacije.

 

Drži, včasih si moral za odmero DMV na lokalni finančni urad, kjer so imeli 30 dni časa za obdelavo vloge. In ja, v LJ so si kar vzeli 30 dni (ne pa več). Zdaj pa ta dokument oddaš elektronsko in ga pač lahko obdela katerikola izpostava FURS v Sloveniji (sicer še vedno lahko izbereš, da ga pošljejo na ta ali oni urad), zato je bistveno hitreje.

 

Vem, ker sem to delal januarja letos. Homologacija - isti dan, FURS naslednji dan, po dveh dneh od prihoda vozila v SLO je že imelo slovenske tablice (še preden bi se najkrajše nemške sploh iztekle).

Se pravi, da je to  vse sedaj poteka izredno hitro? Vsaj nekaj so izboljšali.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 2. 2023 ob 21:37 je scania napisal:

Ok, rabis se dve alu podložki notranji premer 18 zunanji 24.

Scania, bodo tele podložke OK? (v Eurogarden sta jih včeraj iskala 2 prodajalca pol ure in jih nista našla 🙃

 

image.png

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je NevLado napisal:

Janez, naslednjič ko bo v hoferju tist paketek za 10 eur kupi tisto...če bo za milimeter večja ne bo nič narobe :D 

Tisti paketki takšnih in drugačnih tesnil me vedno mikajo. Ampak kaj čem s toliko tesnil, da mi potem nekje neuporabljene gnijejo?

 

Se mi je zgodilo, da sem v Hoferju kupil 2 x isto stvar na zalogo (če se ne motim je bila kronska žaga). Kupil in nanjo pozabil.

 

Kaj vse še novega najdem, ko pospravljam garažo ... 😂

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

Tisti paketki takšnih in drugačnih tesnil me vedno mikajo. Ampak kaj čem s toliko tesnil, da mi potem nekje neuporabljene gnijejo?

 

Se mi je zgodilo, da sem v Hoferju kupil 2 x isto stvar na zalogo (če se ne motim je bila kronska žaga). Kupil in nanjo pozabil.

 

Kaj vse še novega najdem, ko pospravljam garažo ... 😂

Jaz to vedno kupim... "mogoče bom enkrat rabu"

 

Potem pa sem zadnjič v snegu na kultivatorju izgubil podložko med pluženjem, matica se je obdržala po čudežu na eni plošči spodaj. Pa iščem po delavnici neko odpadno podložko...ko sem zaključu se pa spomnem da mam cel paket teh podložk iz hofra v kleti :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vsake toliko naredim red na podstrešju in v obeh kleteh. Zmečem enostavno stran vse, kar nisem rabil vsaj deset let (izjema je orodje). Itak, ko kaj določenega iščem ne najdem in moram v vsakem primeru kupit. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Jaz vsake toliko naredim red na podstrešju in v obeh kleteh. Zmečem enostavno stran vse, kar nisem rabil vsaj deset let (izjema je orodje). Itak, ko kaj določenega iščem ne najdem in moram v vsakem primeru kupit. 

to je prednost stanovanja ali manjše hiše, ki nima kleti, itd....enostavno nimaš prostora za kramo....kolega je/bo podedoval 50.let staro hišo, sem mu zadnjič malo pomagal "pucati", in sem med drugim "prevzel", da je sin nesel v šolo star papir....vse lepo zloženo v gajbicah :), reci piši 310kg.....nikoli več ne bo prinesel toliko odpadnega papirja v šolo :), da ne govorim o kosovnem odpadu, ki sva ga zvozila na komunalo....

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je sportman333 napisal:

to je prednost stanovanja ali manjše hiše, ki nima kleti, itd....enostavno nimaš prostora za kramo....kolega je/bo podedoval 50.let staro hišo, sem mu zadnjič malo pomagal "pucati", in sem med drugim "prevzel", da je sin nesel v šolo star papir....vse lepo zloženo v gajbicah :), reci piši 310kg.....nikoli več ne bo prinesel toliko odpadnega papirja v šolo :), da ne govorim o kosovnem odpadu, ki sva ga zvozila na komunalo....

Ja, v letih se nabere čuda stvari. Na podstrešju smo imeli še posteljico od starejšega sina, ki končuje faks, pa voziček, skratka en kup stvari, ki jih nihče ne rabi več, ker so zastarele in dan danes niso več in. Hm, čez kakih deset let bodi zopet moderne. Tega pa nisem pomislil. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Boss napisal:

Pa tolk majo nekateri za povedat čez Mazdo... V bistvu bi bil pa kle gor en živ dolgčas glede servisiranja Mazd, če se ne bi pogovarjali o praktično vsemu.

Še dobro,da delajo dizle....😁🤭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Pa tolk majo nekateri za povedat čez Mazdo... V bistvu bi bil pa kle gor en živ dolgčas glede servisiranja Mazd, če se ne bi pogovarjali o praktično vsemu.

Saj sem zadnjič napisal, da se pogovarjamo na mazda forumu v glavnem  o tem, koliko kav smo spili in kako dolgega imamo (računalniški kabel  namreč). 😊 Dobro, vsake toliko uleti kak padalec, ki je sicer forumaš, a ne da nobenega glasu od sebe, dokler nima kakega  problema (kako zaribano turbino ali zabit dpf filter). Če bi bili več na forumu bi se lahko še temu ognili. V glavnem, lahko vidimo, da četudi včasih malo zapizdimo na naše mazde, so še vedno daleč pred ostalimi po zanesljivosti in zadovoljstvu imetnikov. 😊

Popravljeno od Alex
  • Všeč 4
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Presenetiti vas utegne, katera znamka se je znašla na tretjem mestu.

Smo pri vrhu..... :vesel::zoom-zoom:

 

Ja, kar se zanesljivosti tiče, so Japonci vsaj dva koraka pred ostalimi.

 

Pa sem imel celo njihove dizle ... (tudi Accorda 2.2 i-CTDi)

 

Sicer pa Japonec (po možnosti še avto, ki je dejansko Made in Japan) in bencinar - pa te ne rabi boleti glava glede servisov, pa kdaj boš ostal na cesti ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj a ni bla ta nova cca.25k eur? Res so znoreli s temi cenami 🤔

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G145 Challenge SLO 1.LASTNIK KOT NOV, letnik:2019,24890 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je MazdaBoy napisal:

Kaj a ni bla ta nova cca.25k eur? Res so znoreli s temi cenami 🤔

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G145 Challenge SLO 1.LASTNIK KOT NOV, letnik:2019,24890 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ja nove ne moreš več kupit, to je fora :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova je bila po ceniku 2019 26.290 € :D 

 

image.jpeg

 

V zadnjem ceniku pa je z opremo Attraction 31.790 €

 

nullimage.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Kaj a ni bla ta nova cca.25k eur? Res so znoreli s temi cenami 🤔

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G145 Challenge SLO 1.LASTNIK KOT NOV, letnik:2019,24890 EUR :: www.Avto.net ::

 

Itak. Za ta denar je ne bo prodal do drugega novega leta. Vredna je, tako brat bratu, kakih 18000€. Tega motorja pa res  ne mara nihče. Raje se folk pelje z avtobusom. 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Alex napisal:

Itak. Za ta denar je ne bo prodal do drugega novega leta. Vredna je, tako brat bratu, kakih 18000€. Tega motorja pa res  ne mara nihče. Raje se folk pelje z avtobusom. 

Glej, na zadnjih 2200 km prevoženih ima 7.1 porabo... šparovček

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak avto je ta prav za kupit, malo takih - ohranjen, malo km, + komplet platišč z gumami. Problem je samo, če ti ustreza (limuzina, motor (meni bi bil OK, saj bistvene razlike med G145 in G165 ni), oprema - zame ima dovolj). Cena pa je res huda. Recimo, 19.000 bi bila meni OK. 😀

 

Za to nastavljeno ceno 24.890 ne dobiš niti najcenejše nove trojke G122 (25.890). 

 

image.png

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.