Skoči na vsebino

USB ali iPod vmesnik xCarLink


alibaba

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

z slovenskim prodajalcem sem se menil za popust na xCarLink vmesnik. V kolikor nas ga vzame vsaj 5 dobimo 30% popusta, torej 70? na vmesnik. Na voljo sta USB in iPod verzija.

 

Ra?un, 1 leto garancije,...

 

Bi bil ?e kdo zainteresiran?

 

Uporabljam drugo robo ki je krepko bolj?a in cenej?a. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabljam drugo robo ki je krepko bolj?a in cenej?a. :ne vem:

 

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj?a?

 

Meni se zdi bolj?a edino Dension re?itev. Prednost je predvsem, da ima? lahko neomejeno map in ne rabijo bit poimenovane pa ?e bluetooth ma?. Sosed ma to zmontirano in dela super. Sem ?e tudi sam razmi?ljal o tej re?itvi. Sam nevem, ?e dobim kak?en popust na to.

 

A vi imate tiste kitajske kopije kitajskega xcarlinka? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj?a?

 

Meni se zdi bolj?a edino Dension re?itev. Prednost je predvsem, da ima? lahko neomejeno map in ne rabijo bit poimenovane pa ?e bluetooth ma?. Sosed ma to zmontirano in dela super. Sem ?e tudi sam razmi?ljal o tej re?itvi. Sam nevem, ?e dobim kak?en popust na to.

 

A vi imate tiste kitajske kopije kitajskega xcarlinka? :D

 

Hitrej?a menjava med komadi

Ni imejitve komadov v mapi

Predvaja HD mp3

Ni mu bistvo kaj je na displeju, ampak muzika, ki za?ne igrat prej predno se displej spravi k sebi. :danzoman:

USB dela tudi ?e poslu?a? radio al pa CD, tako da ne rabi? imet polnilca za telefon v v?igalniku, ampak rabi? samo kabel usb--->telefon, ?e ma? malo bolj?i telefon lahko tudi s telefona ?opa muziko. :danzoman:

BT si pa lahko tud zraven vzame?, ampak iz lastnih izku?enj povem da je enop navadno sranje, ne glede na firmo, ?e bi rad res ql prostoro?no zadevo pol je edino Parrot prava izbira.

 

Pa ?e nekaj ?katlica je 1/3 manj?a in PRENOSLJIVA med avti, samo kabel si kupi? za pravi avto-model.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa je z garancijo?

 

Glede bluetootha definitivno priporo?am Dension, ker se sli?i kot bi govoril preko telefona. Preverjeno.

Ampak sam bolj malo govorim v avtu.

 

Garancija kot vsaka. Sej te no?emo napasti tukaj, ampak xcarlink smo ?e zdavnaj ?rtali, v glavnem zaradi cene, nih?e ni rekel da ne dela. Pa? smo najdli konkuren?en in kvaliteten produkt - ki ga lahko najde? tukaj pod pravo temo :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

cena? pomoje me lohk kr zravn ?teje? ;)

 

Hm, vsi skrivnostni, bi lahko kdo zaupal, za kater "gepl?ek" gre in kaj omogo?a, kje se ga dobi in kak?na je njegova cena?

Kolker sem lahko izbral uz prej?njih postov je dodajanja USB-ja na stock radio?

 

Lp, TomazO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, vsi skrivnostni, bi lahko kdo zaupal, za kater "gepl?ek" gre in kaj omogo?a, kje se ga dobi in kak?na je njegova cena?

Kolker sem lahko izbral uz prej?njih postov je dodajanja USB-ja na stock radio?

 

Lp, TomazO!!

 

je tako, gre za Yatour player ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se pa napravica lahko kupi, kak?na je cena in ima kdo kak?en link do speficikacij?

 

LP, TomazO!!

 

AMMM PR AJVARJU? :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.