Skoči na vsebino

Mazda 3 1.6


Benny_S

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

?e nekaj ?asa se odlo?am za nakup avtomobila in v o?i mi je vedno "bodla" Mazda 3.

Za novega zaenkrat ?e ni denarja zato se oziram po rabljenem, cca 5 let starem do nekje max. 10-11k?.

 

Ker ne delam dalj?ih relacij bi najraje vzel bencinarja, 1.6 se mi zdi povsem dovolj, kaj pa vi menite?

Gledal sem kaj takega...

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11465108&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%201.6i%20Takumi%201.%20LASTNI...

 

Ste imeli ?e kdaj te?ave pri vo?nji po kak?ni strmej?i makedamski cesti? Malce me skrbi ker ima precej dolg in abstrakten nos =).

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nima? potreb po "raketnem" pospe?evanju ob prehitevanju po?asnej?ih, ti bo 1.6 16v za kraj?e vo?nje ?ist zado??al, to sem prepri?an. Videt je zelo lepa, pojdi na ogled.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore, 

na hitro sem ga ?el pogledat, zgleda kar lepo ohranjen, prodajalec pravi da je bil kupljen pri njih in so ga vzeli v ceno ker je gospod nabavil cx-3-ko. Naslednji teden pa kak?na testna vo?nja ?e po?aka potem bomo pa videli ;)

 

P.s. ti motorji so Mazdino delo ali je kak?na bratska izmenjava s Fordom? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi raje 1000 manj kot ve? :P. Zdi se mi da je res challenge, mislim da Emotion nima tempomata.

A pozna kdo tega?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11212325&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%201.6i%20MIRAI%201.lastnik%20...

 

Je ?e celo ve?nost gor, mal sumljivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi raje 1000 manj kot ve? :P. Zdi se mi da je res challenge, mislim da Emotion nima tempomata.

A pozna kdo tega?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11212325&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%201.6i%20MIRAI%201.lastnik%20...

 

Je ?e celo ve?nost gor, mal sumljivo...

Mislim, da je Emotion ker ima mali radio in alu plati??a je dokupil. Oprema je pa prikazana ker je narobe ozna?il oznako opreme po moje

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je Emotion ker ima mali radio in alu plati??a je dokupil. Oprema je pa prikazana ker je narobe ozna?il oznako opreme po moje

 

Pa ?rna ogledala ima pa meglenke je dokupil, tako da pomoje je tudi Emotion. Se pravi nima opreme kot ogla?evano: tempomat, usnjen volan, avtomatska klima itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes grem na testno vo?njo, pa potem sporo?im kaj ve?...

Cena se vam zdi primerna? Mislim, logi?no da je malce "trgovska" ampak recimo dobre 11.000? za tak avto...

Lahko priporo?ate, na kaj se spla?a biti pozoren, so kak?ne tipi?ne napake na teh modelih? Hvala za pomo?, se sli?imo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po testni vo?nji lahko re?em, da avto je super ohranjen, je pa res zanimivo kar sem ?e tudi bral in sicer glasnost gum, oz. bolj?e re?eno, izolacija drugje je tako dobra, da se ?ujejo samo gume :). Pa elektro servo je abnormalno zgovoren :D. Motor je povsem dovolj mo?an za normalno rabo. Edino kar me res moti in gre pravzaprav bolj za mojo "hibo" je precej dolga sklopka ali kako bi se izrazil... Precej pozno prime in takrat res mo?no, se pravi da 3/4 spu??anja sklopke dela? ni? in potem naenkrat vse, ne vem za vas ampak mene to grozno moti, vozil sem ?e kar nekaj avtov in veliko jih ima precej lep?e urejeno te zadeve (govorimo o bencinarjih seveda). 

Kratek zaklju?ek: Za 11.200? kolikor je minimalna cena raje po?akam na pomlad in novo 3-ko, (ki mimogrede nima "dolge sklopke" :D:D:D)

?e ?e koga zanima kaj naj vpra?a, celega romana tudi nebi pisal.

Hvala zaenkrat za va?o pomo? in sre?no vo?njo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po testni vo?nji lahko re?em, da avto je super ohranjen, je pa res zanimivo kar sem ?e tudi bral in sicer glasnost gum, oz. bolj?e re?eno, izolacija drugje je tako dobra, da se ?ujejo samo gume :). Pa elektro servo je abnormalno zgovoren :D. Motor je povsem dovolj mo?an za normalno rabo. Edino kar me res moti in gre pravzaprav bolj za mojo "hibo" je precej dolga sklopka ali kako bi se izrazil... Precej pozno prime in takrat res mo?no, se pravi da 3/4 spu??anja sklopke dela? ni? in potem naenkrat vse, ne vem za vas ampak mene to grozno moti, vozil sem ?e kar nekaj avtov in veliko jih ima precej lep?e urejeno te zadeve (govorimo o bencinarjih seveda). 

Kratek zaklju?ek: Za 11.200? kolikor je minimalna cena raje po?akam na pomlad in novo 3-ko, (ki mimogrede nima "dolge sklopke" :D:D:D)

?e ?e koga zanima kaj naj vpra?a, celega romana tudi nebi pisal.

Hvala zaenkrat za va?o pomo? in sre?no vo?njo ;)

 

btw, sklopko se da druga?e nastavljat kdaj ti prime ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.