Skoči na vsebino

Mazda3 2.0i GTA


Invader

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Trenutno nakupujem/i??em novega rabljenega avta za sebe. Ena izmed opcij je tudi Mazda3. Zaenkrat edina ki meni ustreza (do 3.000) je tale: 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11728476&display=Mazda%20Mazda3%202.0i%20GTA

Meni zgleda ok na slikah, opreme itak da ima vse ?ivo, ?lovek je pozabo prevo?enih km napisat samo o?itno nima ve? kot 200.000. 

Zanimame kak?no mnenje imate na splo?no o njih in ali mogo?e poznate koga ki prodaja tak?en model avta, samo pa? da nima oglasa na spletu?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

Sam sem si lastil Mazdo3 GTA letnik 2005. Avto je imel prevo?enih realnih 90000km. V ?asu lastni?tva sem imel z avtom kar nekaj te?av in sicer menjal sem 2 kolesna le?aja sesalni kolektor, senzor za xenon na zadnji osi in pa sinhron 3 prestave. Kaj pa vem verjetno sem imel smolo. Druga?e se pa avto pelje super poraba po mestu cca 9 do 10 litrov leracija pa okoli 7 odvisno kako te?ko nogo ima?. Ve?ji stro?ek sigurno predstavljajo gume saj so nestandardne dimenzije 205 50 17. Jaz pod 120 eur gume nisem na?el. Na koncu koncev pojdi avto pogledat pa bo? videl v kak?nem stanju je in pa koliko km ima prevo?enih. Ima pa kolega Mazdo 3 GTA pa nima nobenih te?av. Edino kar je menjal je bil balast za xenon. Predvsem bodi pozoren tudi na rjo zadnjih robov na blatnikih in spodaj na vratih in pragih. Toliko iz moje strani bo ?e kdo mogo?e kaj ve? povedal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu tak avto imel sem tudi jaz z veliko modifikacijami. Gume sem prehomologiral na 225/45/17 da je bilo ceneje kasneje. Tezav z motorjem nisem mel te?av. Edino rjavi robovi na sprednjih vratih spodaj kar je normalno za mazde. Avto super. Kar je pa potro?ni materjal, diski,le?aji....pa je na?im cestam primerno in pri?akovano da je pri katerih prej treba menjat.

Avto ce ti je vsec, ne obotavlaj prevec ?e za 200? manj ponudis v roki in odpelje?

Aja avto ma verigo, in je eden izmed najbolsih motorjev pri Mazdi. Pleh je pa itaq pleh.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu tak avto imel sem tudi jaz z veliko modifikacijami. Gume sem prehomologiral na 225/45/17 da je bilo ceneje kasneje. Tezav z motorjem nisem mel te?av. Edino rjavi robovi na sprednjih vratih spodaj kar je normalno za mazde. Avto super. Kar je pa potro?ni materjal, diski,le?aji....pa je na?im cestam primerno in pri?akovano da je pri katerih prej treba menjat.

Avto ce ti je vsec, ne obotavlaj prevec ?e za 200? manj ponudis v roki in odpelje?

Aja avto ma verigo, in je eden izmed najbolsih motorjev pri Mazdi. Pleh je pa itaq pleh.

Ej ....res je motor je res dober.mislim,da ima mazda 5 benz .2.0.enak motor kot sem jo imel prej.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ima prevo?eni 427k, tako da verjetno ne bo ni? z nakupom. 

a sam tok ima km-jev :)  potem pa pozabi za tako ceno!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.