Skoči na vsebino

Kateri servis priporočate?


Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

V BTC-ju opravil tretji servis na svoji Mazdi G100, vgrajena tudi elektronika za avtomatsko zlaganje ogledal.

Vse je bilo ok, cena olja ista kot ga lahko sam kupim, avto tudi opran in spedenan, skratka priporo?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V BTC-ju opravil tretji servis na svoji Mazdi G100, vgrajena tudi elektronika za avtomatsko zlaganje ogledal.

Vse je bilo ok, cena olja ista kot ga lahko sam kupim, avto tudi opran in spedenan, skratka priporo?am.

Kolk te je pri?la elektronika za avtomatsko zlaganje ogledal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V BTC-ju opravil tretji servis na svoji Mazdi G100

Mi lahko prosim pove? koliko te je pri?el tretji servis in kaj vse so ti naredili? Lahko tudi na zs. Mene tudi ?aka tretji servis v roku enega meseca.

Se mi pa ?e ni zgodilo, da bi mi po rednem servisu oprali avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pozdravljeni,

 

Sem nov na tem forumu, zato morda vpra?anje o katerem vrjamem, da se je ?e govorilo, kot na vsakem tovrstnem forumu, a ga ob pregledu bli?nje zgodovine foruma nisem zasledil ...

Kje servisirate va?e Mazde?

Prihajam z obmo?ja Celja. I??em serviserja, ki se spozna oz. je specializiran za Mazde (ni potrebe, da je poobla??en). V Celju je sicer poobla??eni trgovec Mazd Selmar, a so njihove tarife predrage, da bi svoj avto vozil tja.

Drugo vpra?anje ... ?aka me servis na 160.000 km, vozim Mazdo 6, 2.2D, l.2010. Kaj je potrebno menjat in okvirno kak?en stro?ek je realno pri?akovati?

 

Hvala za kakr?no koli koristno informacijo.

 

Lep pozdrav, Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej.....lp lahko pelje? na?emu mazda?kemu mojstru pelko simon Avto pelko.Medvode.....je mojster za mazde.pokli?i ga in se zmeni?,,,gsm....041 667 335..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Še jaz prispevam svojo izkušnjo. Vse pohvale servisu v BTC in g. Maješu. Nobenega nabijanja stroškov, ugodna cena, dodatni popust na starejši avto. Obračunali so 1.8 ure dela za redni servis na 150k, kar se mi zdi popolnoma ok. Avto so tudi oprali, pa niti omenili niso, kot da to itak spada zraven :)

Dokler bodo tako delali, se mi ne splača vozit drugam. Edino Mazdino olje bi lahko ravno danes kupil pol ceneje na Mimovrste, ker imajo ravno akcijo, ampak pač nisem vedel prej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je adzam napisal:

Še jaz prispevam svojo izkušnjo. Vse pohvale servisu v BTC in g. Maješu. Nobenega nabijanja stroškov, ugodna cena, dodatni popust na starejši avto. Obračunali so 1.8 ure dela za redni servis na 150k, kar se mi zdi popolnoma ok. Avto so tudi oprali, pa niti omenili niso, kot da to itak spada zraven :)

Dokler bodo tako delali, se mi ne splača vozit drugam. Edino Mazdino olje bi lahko ravno danes kupil pol ceneje na Mimovrste, ker imajo ravno akcijo, ampak pač nisem vedel prej.

Dobrodošel med nas. Napiši malo kaj voziš in okvirno ceno servisa za tisto kar so ti naredili. Olje na Mimovrste je pa po 7€ že kar kake 2leti. Srečno :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Kateri servis priporočate?
23 hours ago, adzam said:

Še jaz prispevam svojo izkušnjo. Vse pohvale servisu v BTC in g. Maješu. Nobenega nabijanja stroškov, ugodna cena, dodatni popust na starejši avto. Obračunali so 1.8 ure dela za redni servis na 150k, kar se mi zdi popolnoma ok. Avto so tudi oprali, pa niti omenili niso, kot da to itak spada zraven :)

Dokler bodo tako delali, se mi ne splača vozit drugam. Edino Mazdino olje bi lahko ravno danes kupil pol ceneje na Mimovrste, ker imajo ravno akcijo, ampak pač nisem vedel prej.

Super, da si zadovoljen. Kot informacijo: pranje avtomobila je zahteva Mazde in ti ga zato morajo oprati pri vseh pooblaščenih Mazda servisih.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zaracunajo... oz. vsaj ne preko posebne postavke na racunu :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je mazdaman napisal:

Kje pa to piše? Pa ti pranje tudi zaračunajo?

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Ne vem če kje to piše,ampak meni ga že perejo brezplačno že nekaj let.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Scr3am napisal:

Saj ti ga na vsakem servisu operejo. Ne rabi biti mazda servis :). Vsaj jaz imam take izkusnje.

Res je. To je praksa skoraj  vseh uradnih servisov. Da ne pobegnejo stranke drugam. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, ce moja mazdica slucajno vidi kaksen uradni servis jim izrecno narocim naj mi ne perejo avta. Kaj ves kako ti ga tisti studentje operejo in zraven se popraskajo 😂

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ce smo ze pri BTCju si lahko v tisti temu kjer grajamo serviserje pogledate moje slike in boste videli v kaksnem stanju sem dobil svojo mazdico nazaj.  Vsa umazana, ena plastika polomljena., druga podrajsana (notranja). Na preprogi odtis noge in na usnjenem sedezu umazan odtis roke. So pa majstri ven iz avta dajali voznikov sedez (vpoklic). No na koncu sem pogruntal, da mi se gretje sedezov niso priklopili. Za piko na i pa se vseh kablov pod sedezom niso fiksirali in si jih med premikanjem sedeza dobesedno zapel...

 

EDIT: Sem nasel link

https://www.mazda-si.net/topic/8856-pritožba-čez-servis-a-cosmos/page/4/?tab=comments#comment-394635

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.