Skoči na vsebino

Kateri servis priporočate?


Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Scr3am napisal:

Saj ti ga na vsakem servisu operejo. Ne rabi biti mazda servis :). Vsaj jaz imam take izkusnje.

Kupi Citroena in sanjaj pranje,plačaš pa skoraj kot za Mazdo redni servis!:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Scr3am napisal:

Alex, ce moja mazdica slucajno vidi kaksen uradni servis jim izrecno narocim naj mi ne perejo avta. Kaj ves kako ti ga tisti studentje operejo in zraven se popraskajo 😂

Meni so oprali avto, pa čeprav je bil tudi na sveže povoskan. 😜Upam, da jih perejo vsaj ročno. 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V BTCju posesajo notranjost in avto zapeljejo skozi avtopralnico...

  • Všeč 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imamo razlicne poglede na to... in enim pleh ni svetinja... ampak prevozno sredstvo, ki pa vcasih tudi lepse izgleda, ce je oprano... ;)

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Imamo razlicne poglede na to... in enim pleh ni svetinja... ampak prevozno sredstvo, ki pa vcasih tudi lepse izgleda, ce je oprano... ;)

 

 

Res je, da ima vsak svoj pogled na to. Ampak, prepričan sem, da vsak raje pogleda urejen, spucan avto kot kak umazan, zanemarjen avto. Avto je lahko tudi Porsche, a če je  umazan, je neopazen. To je enako, kot če bi rekel, da zakaj ljudje toliko denarja  zmečejo v hiše in zidove okoli njih. Meni se zdi to pretiravanje. To je pač značilnost Slovencev.Jaz ta denar raje porabim za kakšne bolj pametne in lepše stvari.  Pa vendarle, komur je to všeč naj mu bo. 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdaj bos pa rekel, da ko pride iz pralnice, da ni spucan? Nimamo vsi volje, casa in denarja, da bi pleh božali. glancali, polirali samo zato, da se bo malo bolj svetil :) ... Eno je, ce je avto res umazan in ves pobuskan... drugo pa je, ce je opran... Tisto, da je se na lak naneseno cel kup kemije, kozmetike, kremic,... je enako kot pri zenskah, ki se morajo mazati, zato, da mislijo, da so potem lepe :) ... Ceprav je mariskatera lepsa, ce je "natur" :D 

 

Se pa strinjam, da je lepo pogledati spoliran avto... Ampak kaj ko je to samo kratek cas... oz. le dokler stoji doma na dvoriscu pod streho :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

A zdaj bos pa rekel, da ko pride iz pralnice, da ni spucan? Nimamo vsi volje, casa in denarja, da bi pleh božali. glancali, polirali samo zato, da se bo malo bolj svetil :) ... Eno je, ce je avto res umazan in ves pobuskan... drugo pa je, ce je opran... Tisto, da je se na lak naneseno cel kup kemije, kozmetike, kremic,... je enako kot pri zenskah, ki se morajo mazati, zato, da mislijo, da so potem lepe :) ... Ceprav je mariskatera lepsa, ce je "natur" :D 

 

Se pa strinjam, da je lepo pogledati spoliran avto... Ampak kaj ko je to samo kratek cas... oz. le dokler stoji doma na dvoriscu pod streho :D ... 

Sej pravim... vsak ima svoj hobi. 😉Eno urico ali dve na teden pa si lahko vsak najde za malo spucati in posesti avto.

Avto v avtomatskih avtopralnica sčasoma postanejo polni hologramov(kot na ledu, ko se drsalci vozijo po njem) Namesto, da ležimo pred kavčem, smo takrat malo na svežem zraku, se razgibano pa še rezultat je viden. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda, da sem nekje v sredini med vama. Če se da imam vedno opran avto na roke, včasih pa, če ni vremena ga splahnem na fliperju-r.avtopralnica na wap, da je vsaj površinsko čist. Poliranje in voskanje skupaj pa na 2-3 leta oziroma po potrebi. Ko pir ostane na havbi in mu ne drsi je pravi čas za poliranje... 

Ps;pir gre med tem v hladilnik. :prstgor:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

V BTCju posesajo notranjost in avto zapeljejo skozi avtopralnico...

😲😲

 

Sem imel mazdo v BTC na servisu vsaj 3x in tudi enkrat mi niso oprali avta, kaj šele posesali :( Enkrat se spomnim, da je bla fora, k mi je g Majes še v salonu razlagal, da je avto poštiman, pa da so mi ga še oprali, ko pa prideva do parkirišča, pa isto umazan kot prej :) 

 

Zdej sem 2x naredil servis pri s.p.-jevcu , sicer me malce moti, ker mu je vsaka stvar odveč. Al pa bognedaj, da bi pri rednem servisu se še mal prehodil pod avtom, pa mal diske & ploščice pogledal in ostali potrošni material 🙄

 

Tako, da imam sedaj malce dilemo, avto bo imel 200 000km in bi bilo najbrž fajn, da se ga malce bolj pregleda, ne vem ali delajo kak test, kolk je pretegnjena veriga na motorju al kaj, pa itak imam še en vpoklic za poštimat (sovoznikov air bag). Tako, da bi ga mogu itak na pooblaščenca peljat. Sedaj samo ne vem, ali bi šel v BTC ali v interclass, da še njih probam :) 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem... jaz vedno dobim opranega ... Enkrat, ko sem kar tam pocakal, da naredijo servis... me je celo vprasal, ce bom se pocakal, da ga operejo ... :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Freak napisal:

😲😲

 

Sem imel mazdo v BTC na servisu vsaj 3x in tudi enkrat mi niso oprali avta, kaj šele posesali :( Enkrat se spomnim, da je bla fora, k mi je g Majes še v salonu razlagal, da je avto poštiman, pa da so mi ga še oprali, ko pa prideva do parkirišča, pa isto umazan kot prej :) 

 

Zdej sem 2x naredil servis pri s.p.-jevcu , sicer me malce moti, ker mu je vsaka stvar odveč. Al pa bognedaj, da bi pri rednem servisu se še mal prehodil pod avtom, pa mal diske & ploščice pogledal in ostali potrošni material 🙄

 

Tako, da imam sedaj malce dilemo, avto bo imel 200 000km in bi bilo najbrž fajn, da se ga malce bolj pregleda, ne vem ali delajo kak test, kolk je pretegnjena veriga na motorju al kaj, pa itak imam še en vpoklic za poštimat (sovoznikov air bag). Tako, da bi ga mogu itak na pooblaščenca peljat. Sedaj samo ne vem, ali bi šel v BTC ali v interclass, da še njih probam :) 

Interclas probaj! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.