Skoči na vsebino

Pomo? - nesre?a s pobegom


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hej dru?ba,

 

pono?i se mi je en prasec zaletel v mojo parkirano F-ko in pobegnil. Klicala policijo, naredili zapisnik. Kaska nimam, tako da od zavarovalnice ne morem pri?akovati ni?. Edina opcija je, da nekako najdemo povro?itelja nesre?e in ga potem fizi?no zbrcam.

 

Kar imam, je spodnji posnetek ne ravno najbolj?e kakovosti. Po dopoldanskem raziskovanju smo pri?li do zaklju?ka, da bi povzro?itelj lahko vozil Mazdo Demio. Komentar? :) Bi ?la popoldne s tem posnetkom na PP in upala, da jim bo kaj pomagal pri odkrivanju.

 

Kaj je z mojo mazdico? Ni? kaj lepega :( Se to spla?a popravljat? (Kje dobit dele?) Menjat bi bilo treba havbo, odbija?, desni blatnik in lu?i. Pa mal popravit, kar je skrivljeno.

 

Hvala za kakr?nekoli info :) ?e prasca uspemo najti, prinesem na naslednji mazda meet mafine!

Pobegli povzro?itelj.mp4

post-869-0-94365200-1499079278_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deluje mi kot fiat ulysee...ravno vrat se ne vidi dobro a so normalna ali drsna

A so na tleh kaki deli njegovega avta ala luc ali zmigovec iz katerega bi se videla kaka koda dela - s tem dobis vsaj znamko ce ne ze model avta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en blatnik mam ?e js nekje doma vi?ka, sam se ne spomnem zdej al je lev al desn, ti javim :)


Deluje mi kot fiat ulysee...ravno vrat se ne vidi dobro a so normalna ali drsna
A so na tleh kaki deli njegovega avta ala luc ali zmigovec iz katerega bi se videla kaka koda dela - s tem dobis vsaj znamko ce ne ze model avta


bo pomoje res kr Demio

en blatnik mam tut js vi?ka sam nvem al lev al desn, ti javim :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deluje mi kot fiat ulysee...ravno vrat se ne vidi dobro a so normalna ali drsna

A so na tleh kaki deli njegovega avta ala luc ali zmigovec iz katerega bi se videla kaka koda dela - s tem dobis vsaj znamko ce ne ze model avta

 

Ne, ?tevilke nisem na?la nobene. Edino del lu?i je, ki je pa nekako izbo?en, tako da po tem sem malo skepti?na, da je Demio.

Sosed je rekel, da gre za "nek mali kr?, kot ta jajca, ki dostavljajo pice".

 

Hvala Deeyan, se sli?va :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je definitivno mazda demio, se zelo lepo vidi...

 

Pojdi na policijo, prijavi, pokazi posnetek, pokazi jim njegovo/njeno luc.

 

Lepo se vidi, da mu zadnja desna luc ne dela in da ima stresne nosilce- pa ze imamo malo ozji izbor kandidatov.

 

Jaz bi dal avto popravit, ceprav se verjetno ne izplaca financno. In upal, da nikoli ne zvem, kdo je storilec, ker se jaz v takih situacijah ne znam ravno brzdat-ze zdaj bi mu najraje razbil glavo, pa ni moj avto... jbg, takega gnoja usekas, pa odgovarjas isto kot za cloveka...

 

Skratka, pojdi na policijo, obvezno, cimprej, pokazi posnetek. Nikoli ne ves, morda ga je pa sredi noci ustavila patrulja , ker se z razbitino vozi okoli.... pa ga imas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In spremljaj a.net z razbitimi mazdami demio... sj so redke.

 

Pa ce se motim, je tole slikano pod gradom, na poljanah? Mal poglej k okoliskim bajtam. Da bi pa kdo od halo pice vozil demia, pa ne verjamem, videl ?e nisem, pa sem kar nekaj halo pic pojedel?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ?tevilke nisem na?la nobene. Edino del lu?i je, ki je pa nekako izbo?en, tako da po tem sem malo skepti?na, da je Demio.

Sosed je rekel, da gre za "nek mali kr?, kot ta jajca, ki dostavljajo pice".

 

Hvala Deeyan, se sli?va :)

Mam ravn desnega :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In, normalno, nih?e ni? sli?al in nih?e ni? videl...

 

?e kaj pomaga, je v moji bli?ini je en klepar, ki naredi spodobno pa za dokaj ugodno ceno. Tudi poravna marsikaj, kar bi drugi enostavno menjali. Samo steklene dele bo pa vseeno treba nove (lu?i, smerniki).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Update:

 

Policijo klicala ?e pono?i, naredili zapisnik, ampak iz posnetka niso mogli dolo?iti avta. V?eraj sem pregledala ?e nekaj razbitin in najdla del lu?i, kjer je bila gor ?tevilka: STANLEY 041-4131. Google pravi, da je to lu? od Mazde Demio :)

Tako da sem ?la popoldne pa PP in nesla dokaz. Zve?er me je pa klicala gospa policistka, da jim je vrglo ven 57 rde?ih Demiov in da bojo naredili preverbe :) juhu.

 

Pa hvala Slivka, ?e se odlo?im za popravilo, te kontaktiram :)

 

Ja Nejc, je na Poljanah. Zdej so aktivirani ?e okoli?ki redarji, ?e bi kdo videl kje razbito Demio.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa vzgat prasca po gobcu....

 

Sem imel tudi sam pred kratkim (sicer ne tako hudo) podobno situacijo, ko mi je neka piz.a z necim vzgala po citroenu; konkretno vdrt blatnik...

 

?el do xy kleparja v lj, za male denarje mi jo je porihtal skoraj v prvotno stanje. Ce se bos spravila v popravilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Update:

 

Policijo klicala ?e pono?i, naredili zapisnik, ampak iz posnetka niso mogli dolo?iti avta. V?eraj sem pregledala ?e nekaj razbitin in najdla del lu?i, kjer je bila gor ?tevilka: STANLEY 041-4131. Google pravi, da je to lu? od Mazde Demio :)

Tako da sem ?la popoldne pa PP in nesla dokaz. Zve?er me je pa klicala gospa policistka, da jim je vrglo ven 57 rde?ih Demiov in da bojo naredili preverbe :) juhu.

 

Pa hvala Slivka, ?e se odlo?im za popravilo, te kontaktiram :)

 

Ja Nejc, je na Poljanah. Zdej so aktivirani ?e okoli?ki redarji, ?e bi kdo videl kje razbito Demio.

sem ti rekel da kjer se osel valja............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

57 rde?ih Demio :blink: - tukaj ne ?tima nekaj. Dvomim, da je v Sloveniji sploh 57 registriranih Demiov vseskupaj. Po moje vodijo tudi Mazdo 2 kot Demio saj je to drugo ime zanjo in zato so na?li 57 rde?ih. Naj zo?ijo iskanje na letnik 1996-2002 in jim bo vrglo ven mogo?e dva ali pa tri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

57 rde?ih Demio :blink: - tukaj ne ?tima nekaj. Dvomim, da je v Sloveniji sploh 57 registriranih Demiov vseskupaj. Po moje vodijo tudi Mazdo 2 kot Demio saj je to drugo ime zanjo in zato so na?li 57 rde?ih. Naj zo?ijo iskanje na letnik 1996-2002 in jim bo vrglo ven mogo?e dva ali pa tri.

Ubistvu res... 57 rdecih demiov je res mal tezka....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je pred leti na smartinski takole (sicer z dost manjso brzino) v rit zaletela zenska in nato pobenila. Registerske si nisem utegnil zapisati sem pa videl kateri avto je bil. Policaj mi je rekel, da jih je v sloveniji s to barvo samo 50 registriranih in od tega jih je 30 iz Ljubljane... pa jo kljub temu nikoli niso nasli. Ko sem jim rekel zakaj ne naredijo poizvedbo in grejo od vrat do vrat magar samo po Ljubljano so se mi samo nasmejali in rekli da so vse uradne servise obvestili in v primeru, da bi skodo popravljala na uradnem sevisu bi servis obvestil policijo. Ja kot da je tok zabita.. Avto je bil pa WW beatle bele barve, facelift model.

P.S Preden si naredila zapisnik bi mogla rect, da si bila v avtu in bi dobila odskodnino. 2.000? sigurno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na vrednost Demia vpra?anje ?e bo tale osebek peljal kam popravljati.. Vseen dr?im pesti, da ga najdejo ker tale nesre?a izgleda res bedna, je mogel biti pod vplivom ne?esa. :vskalo:

 

 

Ali pa s telefonom v roki in pisal sporocila ali pa visel na FB-ju, SnapChat-u, Twitterju,... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ninja, res upam da ga dobi?.

 

Mimogrede, po LJ sem ?e nekajkrat videl, da je na park placu nekdo mirno podrajsal drug avto in ?el, kot da ni ni?. Kaj v takem primeru nardite? A mu poveste svoje, oz. pustite listek na po?kodovanem vozilu?

 

Off topic, a vseeno:

Ne dolgo nazaj, ko sem ime? ?e staro 626-ko je v pri?o mene ena gospa na svojem avtu hladno odprla vrata tako, da je dobesedno udarla po mojem. In ji povem, da je res moj avto star 16 let in ni neke panike (?eprav mi vsekakor ni bilo vseeno) a kako ji ni ?koda njenega avta, ko je bil max nekaj par let star oz skoraj nov. In potem me je gledala pisano...in rekla, da je samo nepomemben material. No pribil sem jih, da mi naj da njen doma? naslov, da ji pridem v njeno hi?o kamne metat. Saj ni ?koda, je samo material....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.