Skoči na vsebino

Mazda6 l.2014 rabljeno vozilo - nakup da ali ne?


Priporočeno sporočilo

Samo laufi cim dlje od takega avta. Raje se ?e pol leta furam s 13 let staro mazdo 6 in pocakam na "normaln" avto. Folk se je vcasih vsaj potrudil in probal taksen avto zrihtati in potem prodati naprej, kot da se ni nic zgodilo. Ne pa tole :D. A ni drgac tako, da moras imeti ful kasko, ce vzames avto nq lizing?

P.S. zakaj pa ne uvozis kaksnega iz nemcije, saj imas tam veliko vec izbire.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Alex videl te Mazdurine parkirane blizu Avto plusa..takoj mi je blo ?udno..zakaj so parkirane tam..?.?.zdaj mi je jasno..to je cela jebaaa..ufff..noro.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo laufi cim dlje od takega avta. Raje se ?e pol leta furam s 13 let staro mazdo 6 in pocakam na "normaln" avto. Folk se je vcasih vsaj potrudil in probal taksen avto zrihtati in potem prodati naprej, kot da se ni nic zgodilo. Ne pa tole :D. A ni drgac tako, da moras imeti ful kasko, ce vzames avto nq lizing?

P.S. zakaj pa ne uvozis kaksnega iz nemcije, saj imas tam veliko vec izbire.

Sej izgleda, da bo potrebno glih to. Kar sem pri nas gledal po normalnih cenah je bilo povsod neko mu?kanje in prikrivanje.

Sicer se pa tudi v Nem?iji lahko zafrkne?.

Na sliki izgleda kot nov pa pride? gor in je taka tragedija kot tale ?rna.

Ej..Alex videl te Mazdurine parkirane blizu Avto plusa..takoj mi je blo ?udno..zakaj so parkirane tam..?.?.zdaj mi je jasno..to je cela jebaaa..ufff..noro.lp

Sej ?e, ko je pri?el ta "gazda" mi je ze samo z obna?anjem dal vedeti, da je neka mu?ka. Pa? imam nos za take modele.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Pozdravljeni.

 

V oko sta mi padli dve mazdi 6 na avto net letnik 2015.Je pri teh modelih in motorjih kaj znanih problemov. Na kaj posebej pazit pri ogledu?

 

1045724.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD175 AWD Revolution Top črno usnje Avt. , letnik:2015,15499 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

1045052.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD175 AWD Revolution-Led-Usnje-Memory-Kame, letnik:2016,15480 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.