Skoči na vsebino

Vpoklic CX-5, CX-3, Mazda3, Mazda5, Mazda6


damci

Priporočeno sporočilo

Sicer ?isto ok, da skrbijo in redno vr?ijo vpoklice za napake, samo je pa nesprejemljivo, da v Sloveniji dobivamo obvestila v tujem jeziku! Pa ne glede na to, za kateri tuji jezik gre.

 

LP

v?asih se vpra?a? kaj je sploh ?e funkcija MMSja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ?isto ok, da skrbijo in redno vr?ijo vpoklice za napake, samo je pa nesprejemljivo, da v Sloveniji dobivamo obvestila v tujem jeziku! Pa ne glede na to, za kateri tuji jezik gre.

 

LP

 

sem popolnoma istega mnenja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej to je spet BS. Slana voda naj bi pri?la na konec amortizerjev. Ja jebemu a je to avto al je ?oln oziroma a v lepi njihovi pada z neba slan de?. Jaz bi tako sporo?ilo vzel zelo z rezervo, ker tole je lahko tudi preverjanje kje je lastnik z dolo?eno VIN ?tavilko, da se mu kaka kazen od prometnega prekr?ka ali parkiranja po?lje. Tudi nikjer ni napisano kaj naj sploh naredi lastnik, ker najbolj elegantno bi bilo, da se napi?e naj se oglasi na poobla??enem servisu, tako pa je verjetno navedena samo ?tevilka na kateri ?akajo, da kdo pokli?e in da ga povpra?ajo po podatkih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti pa povsod vidi? zaroto.........

 

to je kar legitimen vpoklic...800.000 vozil

http://www.kfz-betrieb.vogel.de/mazda-rueckruf-gefahr-zufallender-heckklappen-a-551823/

 

Bi pa vas moral skrbeti tale vpoklic, tole je pa resno

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/mazda-rueckruf-cx-5-3-6-diesel-injektor-kurzschluss-oelmangel-8465334.html?block=1

https://www.mazda-forum.info/threads/mazda-rueckruf-2-2l-diesel-3-6-cx-5.73855/

 

Vsi dizli 2.2 od 2012! Dolo?ene serijske seveda


Gelipter za prtlja?na vrata - amortizerje:

 

Modelle sind:
Mazda CX-5: 17.11.2011 bis 26.12.2015
Mazda CX-3: 10.02.2015 bis 26.12.2015
Mazda3 (BL) Schr?gheck: 17.12.2008 bis 10.08.2013
Mazda5 (CW): 16.06.2010 bis 01.04.2015
Mazda6 (GH) Flie?heck: 2.10.2007 bis 31.08.2012
Mazda6 (GH) Kombi: 4.12.2007 bis 31.08.2012
Mazda6 (GJ) Kombi: 31.07.2012 bis 25.12.2015


?e ang. prevod

 

Mazda Germany has now announced details on the recently announced recall of the rear-bumper mufflers. Accordingly, 211,973 units of model series 3, 5, 6, as well as CX-3 and CX-5 are affected. Of the world's 2.2 million vehicles registered in the European Union due to a possible corrosion-related break in the end caps of the gas-filled dampers, almost 798,000 are registered in Europe, said a spokeswoman for the importer.
 
An injury from an unexpectedly falling tailgate is not yet documented, the spokeswoman continued. The fault was noticed by a "quality complaint at another vehicle manufacturer". Recently, Nissan had launched a recall for rear bumper mufflers. Opel also had similar problems with the Insignia.
 
The spokeswoman for the exchange of the gas pressure dampers could not yet name the spokeswoman. This has so far not been defined as the internal code of action with which the manufacturer provides the recall. At Nissan the exchange took about 50 minutes.
 
According to the manufacturer, Mazda is not relevant in the German market for the control unit for diesel engines (Skyactiv-D 1.5) for the Mazda 2, Mazda CX-3 and Mazda 3. In this case, an excessively high fuel concentration during combustion, which can lead to soot accumulation in the cylinder, is criticized here. Increased engine vibrations and lower acceleration values ??could be the result, worst of all engine misfires.
 
o?itno ima tudi 1.5 ma?ina problem (a ta ni tako popularen)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej to je spet BS. Slana voda naj bi pri?la na konec amortizerjev. Ja jebemu a je to avto al je ?oln oziroma a v lepi njihovi pada z neba slan de?. Jaz bi tako sporo?ilo vzel zelo z rezervo, ker tole je lahko tudi preverjanje kje je lastnik z dolo?eno VIN ?tavilko, da se mu kaka kazen od prometnega prekr?ka ali parkiranja po?lje. Tudi nikjer ni napisano kaj naj sploh naredi lastnik, ker najbolj elegantno bi bilo, da se napi?e naj se oglasi na poobla??enem servisu, tako pa je verjetno navedena samo ?tevilka na kateri ?akajo, da kdo pokli?e in da ga povpra?ajo po podatkih.

 

kaj je potrebno narediti, je napisano na drugi strani, ki pa je nisem prilepil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko se pa preveri tudi pri MmS, sigurno morajo kaj vedeti o tem, pa ?e za prevod se jih lahko prosi :blink:

 

LP

 

 

Sem dobil odgovor, ki pravi:

 

 

 

O?itno je, da so hrva?kemu trgu pomotoma pripisali ?tevilko ?asije avtomobila s slovenskim poreklom.

 

Tudi mi smo tik pred tem, da aktiviramo zadevni vpoklic. Vendar zaradi morebitnih tak?nih neljubih napak, kot se je pripetila v tem primeru na?im ju?nim sosedom, vedno po?akamo na bazo strank, ki nam jih na na?o pro?njo po?lje ministrstvo za notranje zadeve. Tako smo sigurni, da kontaktiramo izklju?no lastnike vozil, ki so v promet prijavljena v republiki Sloveniji.

 

S tem odgovorom je tudi odgovorjeno na tisto glede vpoklica starejsih mazd (323, 323f, 626, mx6, mx3, 121, demio,...)  zaradi kljucavnice >> http://www.mazda-si.net/topic/14373-zajebancija-ali-vpoklic-mazda-klju?avnic/ ... Predvsem pri vprasanju, od kod podatki lastnikov teh vozil ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures a si kaj dobil za mojo ?estko?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

pa saj si spremenil a ne, jaz ne dobivam ni? ve?, niti koledarja ne :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ne vem, lahko da sem kaj. Sem na morju tko da... Po tem sode? bi moral past zraven.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Saj pri nas se niso posiljali za tale konkretni vpoklic...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jsaz sem danes dobil priporoceno posto glede tega vpoklica za menjavo amortizerjev na zadnjih prtljaznih vratih...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me too... kar dva avta pri hisi mata vpoklic... kaksna jajca so te Mazde... :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.