Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Bossek napisal:

Ne vem a pase sem ali v "pohvalite se" .... narocil sem si kolo 💪

 

Pomoje bom prvic v zivljenju imel svoj kolo :)

 

Ce je kdo firbcen ... Canyon Grail 7

Glej, da boš tako dobro kolo tudi dobro vozil, srečno vožnjo.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bossek napisal:

Ne vem a pase sem ali v "pohvalite se" .... narocil sem si kolo 💪

 

Pomoje bom prvic v zivljenju imel svoj kolo :)

 

Ce je kdo firbcen ... Canyon Grail 7

Gravel ? Fous sem .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gravel ja, glede na to kar sem opisoval po cem bi se vozil so mi to svetovali. Potem pa kolegi kolesarji so rekli da tole je kar top kolo

 

tukaj okoli nas je precej takih poti da gres nekam v klanec gor potem pa se okrog kotline peljes pa gozdnih poteh

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bossek napisal:

Ne vem a pase sem ali v "pohvalite se" .... narocil sem si kolo 💪

 

Pomoje bom prvic v zivljenju imel svoj kolo :)

 

Ce je kdo firbcen ... Canyon Grail 7

nice, bom malo na canyon pofirbal opremo. Sicer je pa ql k ga doma sestaviš :D. Če neb menjal avta sem zase tud gledu novo kolo. samo sem gledal ebike, ker me koleno jeblje....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bossek napisal:

Gravel ja, glede na to kar sem opisoval po cem bi se vozil so mi to svetovali. Potem pa kolegi kolesarji so rekli da tole je kar top kolo

 

tukaj okoli nas je precej takih poti da gres nekam v klanec gor potem pa se okrog kotline peljes pa gozdnih poteh

Gravel je top. Jaz ostajam na mtb ,ampak vidim da bi mi gravel veliko bolj ustrezal. Povprečna vožnja z MTB izgleda : 70posto asfalt , 20posto makadam,10posto gozd. In potem se ubijam z širokimi gumami po asfaltu ... Plus tega so grevli kul za pogledat in super zimsko kolo za nas specialkarje.

 

A maš grx opremo  gor ?400/600?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.CANYON.COM

An incredible gravel bike for an incredible price – the Grail 7 delivers the optimal gravel-riding combination of rock-solid stability, agile handing, and a wide gearing range ready to spin up the steepest climbs...

 

Tale je. GRX 600 samo crank je namesto GRX 600 46/30 Rotor 46/30. Kao ima shimano probleme z dobavo in so bli primorani to menjat.

 

Sam se vozim tko 80% asfalt, 15% makedam pa recmo 5% gozdne poti. Trenutno me najbol skrbi, da je razmerje 30/32. Sem pa bolj zacetnik in "se" nimam neke moci za klance. Ampak, z vajo in rednim kolesarjenjem bo tudi to prislo :D

 

Sedaj moram it v lov za pedala in cevlje. Najbol se nagibam na CrankBrothers DoubleShot 1, da je kombinirano pedalo, da lahko grem tud v slapah na en kofe :D

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bossek napisal:
WWW.CANYON.COM

An incredible gravel bike for an incredible price – the Grail 7 delivers the optimal gravel-riding combination of rock-solid stability, agile handing, and a wide gearing range ready to spin up the steepest climbs...

 

Tale je. GRX 600 samo crank je namesto GRX 600 46/30 Rotor 46/30. Kao ima shimano probleme z dobavo in so bli primorani to menjat.

 

Sam se vozim tko 80% asfalt, 15% makedam pa recmo 5% gozdne poti. Trenutno me najbol skrbi, da je razmerje 30/32. Sem pa bolj zacetnik in "se" nimam neke moci za klance. Ampak, z vajo in rednim kolesarjenjem bo tudi to prislo :D

 

Sedaj moram it v lov za pedala in cevlje. Najbol se nagibam na CrankBrothers DoubleShot 1, da je kombinirano pedalo, da lahko grem tud v slapah na en kofe :D

js mam na svojem mtb funn bigfoot evo. za tvojga bi ble mal overkill :D. če boš mel clipless pa če nis navajen se zna kar hitro nardit da lepo padeš  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kombiniranih pedal :) po mojih izkušnjah so za en qrac. Daš 50eur za neka MTB Shimano SPD in je to to . Pa tam bicikel itak ni za it v šlapah na kofe:)

 

Sam sicer nisem nikoli  padel zaradi pedal; na začetku je pac treba imeti to v mislih 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ravnem se lahko kamot pelješ v šlapah na kofe tudi če imaš spd pedale👍😊

Jaz imam rezervne in, če grem kam kombinirano kolo-hribi jih samo zamenjam.... 👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 8. 2022 ob 12:22 je Bini napisal:

... in burjo, da ti pomaga.... 😂🤣😉

V vetru ne grem nikoli več pedalirat, ker mi vedno ampak res vedno piha v prsa, poganjaš kot usekan, pa hitrost med 16 in 20 kmh, hvala NE. Piha pa skoraj vsak dan, kot da smo Nizozemska postal, heh.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Z M A J napisal:

V vetru ne grem nikoli več pedalirat, ker mi vedno ampak res vedno piha v prsa, poganjaš kot usekan, pa hitrost med 16 in 20 kmh, hvala NE. Piha pa skoraj vsak dan, kot da smo Nizozemska postal, heh.

Jap, tle mamo burjo že več kot en teden :D pol veš kolk mi je fajn

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.