Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Za finale dopusta, da ne bodo noge bolele zgolj od sobotnega hribolazenja po tujem Visokogorju. :)))

 

p.s. nek brutalen jugo pihal popoldne, jeba.

IMG_20220815_180238.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagotovo bo kdo od Mazdašev tole vedel. En krajši kolesarski družinski krog sem imel v mislih: Gorje - Radovna - Mojstrana - Gorje
Pa imam dve vprašanji:
1. Kje je najbolje parkirati, da ne prihajam v stik z redarji in različnimi sitnobami?
2. Menda je trenutno cesta Lipce - Kočna - Gorje zaprta? Je to res in ali je s kolesom mogoče vseeno prevozna? Če pa slučajno nadaljujem Lipce - Žirovnica - Breg, ali je to izvedljivo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je kacnje napisal:

1. Kje je najbolje parkirati, da ne prihajam v stik z redarji in različnimi sitnobami?

 

Jaz sem sel enkrat iz Mojstrane proti Kranjski gori in sem parkiral na parkiriscu pri smuciscu Mojstrana ...

 

image.jpegimage.jpeg

 

 

Sicer sem prej preko spleta nasel, da je primernu parkiranje tudi pri Planinskem muzeju v Mojstrani ... a sem pri voznji tja sel mimo tega parkirisca pri smuciscu in sem videl, da ni nobene table, da je prepovedano ali kaj podobnega... in tudi drugi so parkirali tukaj ... 

 

image.jpeg

image.jpeg

 

 

Tisto parkirsce ob glavni cesti proti Kranjski gori pred Mojstrano (Topolino) pa je postalo placljivo ...

 

nullimage.jpeg

 

image.jpeg

 

PARKING.KRANJSKA-GORA.SI

Poglej in preveri cenik - cene parkirišč v Kranjski Gori, Ratečah, Gozd Martuljku, Mojstrani in Dovju.

 

image.jpeg

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Mojstrani pred muzejem kot je omenil @Jest. Ta tura je super in mislim,da je boljša iz strani Mojstrane,v jezeru Kreda se pa vmes osvežiš in v Radovni okrepčaš....😊👌 Aja pa 18% klanec te čaka,če ti to kaj pomeni.....😛👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še en nasvet kar se tiče parkiranja; jaz ponavadi pogledam lokacije pri kaki šoli ali pokopališču,tam te nihče ne preganja sploh pa ne med počitnicami👍 V Zgornjem Gorju je plac pri britofu....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Bini napisal:

V Mojstrani pred muzejem kot je omenil @Jest. Ta tura je super in mislim,da je boljša iz strani Mojstrane,v jezeru Kreda se pa vmes osvežiš in v Radovni okrepčaš....😊👌 Aja pa 18% klanec te čaka,če ti to kaj pomeni.....😛👌

Aha, se ti zdi boljše začeti v Mojstrani? Sam sem vedno zagovornik tega, da se do izhodišča čim bolj pripeljem, da ne gonim nazaj v breg 🤣
Pa predlagaš najprej v Radovno? No, saj je po svoje isti k..., ampak če si že šel, imaš kakšno idejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je kacnje napisal:

Aha, se ti zdi boljše začeti v Mojstrani? Sam sem vedno zagovornik tega, da se do izhodišča čim bolj pripeljem, da ne gonim nazaj v breg 🤣
Pa predlagaš najprej v Radovno? No, saj je po svoje isti k..., ampak če si že šel, imaš kakšno idejo.

Odvisno kolk si sposoben oziroma kolk se ti da kolesarit.... 🤔To bo cca40-50 km. Lahko greš tudi kontra mimo J. Kreda(kopanje) do Radovne, (tam je dobra gostilna za okrepčilo) in naprej v 18%hrib.... 😳😟🥴😛

Ko prideš do vrha te pa čaka 4-5km spust do Mojstrane... 😊😉😀😂

Ampak nazaj te pa čaka ta dolgi klanec, ki je dolg kot ponedeljek in čez opoldan zelo vroč-ni sence! 😛😥🥵😤Če te kaj zanima samo vprašaj👍

Na sliki vidiš kje je vrh tega klanca proti Mojstrani..... 😉 Veselo in srečno vožnjo. 👍

Screenshot_20220816-113029~2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je kacnje napisal:


2. Menda je trenutno cesta Lipce - Kočna - Gorje zaprta? Je to res in ali je s kolesom mogoče vseeno prevozna?

Ja, tabla je, da je zaprta, ampak mislim, da zato, da ne bi turisti s svojimi kamperji rinili tja in vse zabasali.

S kolesom bi moralo biti vse okej.

 

Za parking so ti pa že napisali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Bini napisal:

Odvisno kolk si sposoben oziroma kolk se ti da kolesarit.... 🤔To bo cca40-50 km. Lahko greš tudi kontra mimo J. Kreda(kopanje) do Radovne, (tam je dobra gostilna za okrepčilo) in naprej v 18%hrib.... 😳😟🥴😛

Ko prideš do vrha te pa čaka 4-5km spust do Mojstrane... 😊😉😀😂

Ampak nazaj te pa čaka ta dolgi klanec, ki je dolg kot ponedeljek in čez opoldan zelo vroč-ni sence! 😛😥🥵😤Če te kaj zanima samo vprašaj👍

Na sliki vidiš kje je vrh tega klanca proti Mojstrani..... 😉 Veselo in srečno vožnjo. 👍

 

Saj v grobem poznam, sem vendarle še iz starih časov 😂, samo za namige za parkiranje me je zanimalo. Verjetno bomo parkirali nekje v Gorjah (britof je bil omenjen).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Saj zato sem pa napisal, ker vem, da ti vec kot ocitno gre to zelo mocno v nos ... :) 🤪 ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Bo potrebno počasi nabavit električarja. Ni to več zate. 😊

 

Kaj pa veš 😉

 

Glede na to, da si eni SUV-a nabavijo ko gredo v leta, pa drugi recimo eBike, ko gredo v hribe. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Tole je za pogledat... joj zakaj nisem mlajši, ker bi kar probal kaj takega. aja pa od 14 minute je ta boljši del.

 

 

 

to je to! 🥰💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je SpEkTr napisal:

To je že kar izzivanje matr, ena napakica pa te več ni 😶

Sicer na tej kameri še bolj noro zgleda ko je v resnici a kljub temu je nooooro...... ?zmeden? :notworth: Vsaka mu čast!!! 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.