Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

ups, mi ni dalo teksta....

Ja, napisal sem, da je res problem z temi telefončki, tablicami.... Zato pa sem ta vikend trenutno še 8.letnika zapodil na kolo in osvojil je Vremščico. No brez moje  pomoči tega še nebi osvojil oz. za njegova leta je to nemogoče (cca. 650 višincev).  Ampak tako pa je šlo😁 

Popravljeno od AmpeR
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm si glih zdej sestavu sim-racer za 15k eur,..upam da ne ratam zasvojen. Šalo na stran. Jutri ena lažja turca tam 40km če bo le vreme zdržalo.

 

 

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Alex napisal:

To je bolj začetniško zagnanost. 😊

Ko (če) boš to počel vsak prosti dan (in kak vmes) naslednjih nekaj let lahko govorimo o zasvojenosti. 😊

 

Mamo enga takega doma 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je TiEn napisal:

Jst sm si glih zdej sestavu sim-racer za 15k eur,..upam da ne ratam zasvojen. Šalo na stran. Jutri ena lažja turca tam 40km če bo le vreme zdržalo.

 

Sim-racer za 15k€ - a se šališ? :nevem:

 

 

pred 19 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

A po bitkojne.

btw baje so grafične čist pocen

 

a ja sej res, ti nisi Ljubljančan... bi rabil verjetno podrobnejšo razlago Rudnika? 😜 Tam se nič ne koplje ampak bolj kupuje... večino s pravim denarjem in precej manj s kojnskim denarjem. 🤠

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je TiEn napisal:

Ja itak, nism na glavo padu :D ne vidiš da šparam, da ves ta dizl plačam 🤪

 

ampak... jaz bi pa vseeno rad videl v živo kej tazga pa ne mislim na dizel.😆

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

a ja sej res, ti nisi Ljubljančan... bi rabil verjetno podrobnejšo razlago Rudnika? 😜 Tam se nič ne koplje ampak bolj kupuje... večino s pravim denarjem in precej manj s kojnskim denarjem. 🤠

 

Da ne boš preponosen Lublančan.  Tudi Moravče imajo Rudnik. Samo še nasilno aneksiramo ga, kot ste vi Lublančani svojega.

 

 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Mraušk Mčk napisal:

Da ne boš preponosen Lublančan.  Tudi Moravče imajo Rudnik. Samo še nasilno aneksiramo ga, kot ste vi Lublančani svojega.

 

Ne... res? Kaj pa prodajajo tam?

 

Drugač pa mi nismo aneksirali Rudnika... Rusi so ga in nam ga pol poklonili v znak dobre volje. Če so že za vse krivi naj bodo pa še za to. Evo pa mamo vsi oprane roke, razen Rusov seveda.🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Prva “desetka” v letu 2023…

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Malo sem šel se blatit😆. Z biciklom sem se odpravil 11 km oddaljeno drive in lekarno po vitaminčke. Tam na okencu se mi je prodajalka prav furbasto nasmejala😁

Domov pa prišel en kp blata......💩 In za piko na i sem še padel v eno veliiiikoooo blatno lužo... eh, cel dan sem pral oblačila in ebike.

20230110_164643.jpg

20230110_164948.jpg

20230110_165029.jpg

20230110_165033.jpg

20230111_110019.jpg

Popravljeno od AmpeR
  • Všeč 6
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašanje za strokovnjake.

 

V službi je en sodelavec kupil električno kolo. Drugi sodelavec pa se ukvarja s kolesarstvom in hodi na tekme. Oba sta tik pred penzijo (max 14 mesecev). In smo ju začeli pumpat, da bi skupaj opravila eno "dirko". Ta, ki je kupil električno kolo, se hvali, da njega tista elektrika odpelje kot raketa. In smo našli traso, ki je dolga 38 km, višinske razlike pa je okoli 900 metrov.

 

Pa me zanima, kaj se lahko res pričakuje od električnega kolesa na taki razdalji s kolesarjem, ki ima okoli 95 kg in ne prav neke hude kondicije. Se spomnim, da sem nekje nekoč bral, koliko Ah se potrebuje za vzpenjanje, a tega ne najdem več...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.