Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je Bini napisal:

Fotr....? 🤔

Pa si ja menda ne matra na temle hrbtenice..... 😊

 

Specialka je s pravimi nastavitvami (bike fitting ) presenetljivo udobna zadeva. Karbon+ širše (28mm+)gume in zadeva rata bolj udobna kot marsikater treking , MTB...

pred 8 minutami je AmpeR napisal:

To pa je lepa turca  🙂

 

Jp,kras je vedno fajn :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je SpEkTr napisal:

Ja, drža sigurno ne more bit neki udobna, ali pač?

Lahko,lahko :) dober bike fitting in kakšna vaja v fitnesu za stabilizacijo trupa delajo čudeže. Mene začne na mtb po 4h rahlo boleti kriz,medtem ko sem na specialki lahko praktično v nedogled .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Nejc1986 napisal:

Specialka je s pravimi nastavitvami (bike fitting ) presenetljivo udobna zadeva. Karbon+ širše (28mm+)gume in zadeva rata bolj udobna kot marsikater treking , MTB...

Jp,kras je vedno fajn :)

O tem bi bilo dosti za napisat a še vedno je na treking kolesu bolj udobna vožnja kot na specialki kakorkoli obrneš je pa res,da isto pot opraviš hitreje,če je to glavni cilj.👍 

Mimo grede je pa z aluminijem bolj udobna vožnja kot s karbonom,je pa karbon lažji in hitrejši.....👍

So minusi in plusi,najvažnejše pa je,da je zadovoljen z nakupom in hitro vožnjo....😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Fotr....? 🤔

Pa si ja menda ne matra na temle hrbtenice..... 😊

 

 

Ah kje pa, je gibcen bolj ko js 😁

pred 34 minutami je Bini napisal:

O tem bi bilo dosti za napisat a še vedno je na treking kolesu bolj udobna vožnja kot na specialki kakorkoli obrneš je pa res,da isto pot opraviš hitreje,če je to glavni cilj.👍 

Mimo grede je pa z aluminijem bolj udobna vožnja kot s karbonom,je pa karbon lažji in hitrejši.....👍

So minusi in plusi,najvažnejše pa je,da je zadovoljen z nakupom in hitro vožnjo....😊👍

 

Karbona mas razlucne razrede, tak da ni lih tako 🙂

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Lepa :) me pa srce zaboli ko vidim ketno tako postrani :(

 

Ketno postrani? 

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Lepa :) me pa srce zaboli ko vidim ketno tako postrani :(

 

Ketno postrani? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Deeyan napisal:

 

Ah kje pa, je gibcen bolj ko js 😁

 

Karbona mas razlucne razrede, tak da ni lih tako 🙂

 

Ketno postrani? 

 

Ketno postrani? 

Ok.... 😉Veliko uživaških kilometrov mu želim.... 👌

"Ketna postrani" je mislil na verigo, ki jo ima spredaj skrajno desno in zadaj skoraj skrajno levo, če se po domače izrazim. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Bini napisal:

Ok.... 😉Veliko uživaških kilometrov mu želim.... 👌

"Ketna postrani" je mislil na verigo, ki jo ima spredaj skrajno desno in zadaj skoraj skrajno levo, če se po domače izrazim. 👍

Res je :) in je kolešček od zadnjega menjalnika  nategnjen naprej .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Nejc1986 napisal:

Res je :) in je kolešček od zadnjega menjalnika  nategnjen naprej .

 

vozi se sigurno ne tak, tolko pa že ve, če tut servisera kolesa :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20220528_192338.jpg

20220526_162547.jpg

 

Evo ta je pa pri meni doma. Samo stol si moram popravit, ker mi nekako ne sede pozicija/naklon (kot da bi rahlo naprej lezel) Sem odprt za kak nasvet kako pravilno naštelat stol, ali je to odvisno od preference posameznika.

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep mtb😀. Priporočam, da si nabaviš amortizirano potopno in bol boš car😁.

To sem jaz nabavil za mojega in mi ni žal. 

Moj trdak je ratal soft trdal in odlično amortizira udarce. Video:

WWW.PNWCOMPONENTS.EU

Suspension + Drop. The Coast Post combines the benefits of a dropper with the joint saving squish of suspension...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je AmpeR napisal:

Lep mtb😀. Priporočam, da si nabaviš amortizirano potopno in bol boš car😁.

To sem jaz nabavil za mojega in mi ni žal. 

Moj trdak je ratal soft trdal in odlično amortizira udarce. Video:

WWW.PNWCOMPONENTS.EU

Suspension + Drop. The Coast Post combines the benefits of a dropper with the joint saving squish of suspension...

 

 

 

 

Potopne so super dokler so nove, cez cas pa vse mal lufta dobijo in mal nihajo levo - desno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz. Ma to ni isto🤪

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Potopne so super dokler so nove, cez cas pa vse mal lufta dobijo in mal nihajo levo - desno

Tudi nove malo nihajo levo desno. Nevem kje je fora. Pr treh sem že to opazil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

20220528_192338.jpg

20220526_162547.jpg

 

Evo ta je pa pri meni doma. Samo stol si moram popravit, ker mi nekako ne sede pozicija/naklon (kot da bi rahlo naprej lezel) Sem odprt za kak nasvet kako pravilno naštelat stol, ali je to odvisno od preference posameznika.

Kaj si pa vzel AIM, analog? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je AmpeR napisal:

Tudi jaz. Ma to ni isto🤪

Tudi nove malo nihajo levo desno. Nevem kje je fora. Pr treh sem že to opazil.

Poglej vijak če ga je potrebno mal zategnit. Drugace pa servis. Spodaj je moj. Slika je ze kako leto stara. zdej ma ze kak "upgrade"

20191110_172925.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če sprašuješ mene,... 1990e s tem da sva par stvari boljših/dodatnih dala v to ceno. Jebiga ni poceni ampak sem zagrabil ker je bil na zalogi.

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.